Keď sa ziskuchtiví projektanti rozhodnú zničiť lesné detské ihrisko, zjaví sa mýtický duch, aby im pomohol. Za indiánskeho ducha sa však prezliekol milovník a ochranca prírody McKenna (Chuck Norris), ktorému sa nepáči, ako sa stavebná spoločnosť správa k prírode a neberie ohľady na potreby iných. Na McKennu poštvú aj šerifa Ramseya (Max Gail), aby tvrdohlavého muža nejakým spôsobom „eliminoval... (TV JOJ)

bouchy

Chuck létá, kope, mění se v orla, tu zase v medvěda, proti němu stojící nesympatický záporák s doutníkem, kterému kryjí záda dva úlisní právníci s IQ na hranici imbecility, dlouho odolává a vysílá do hor své dřevorubecké nohsledy, až nakonec podlehne a dočista přijde o rozum. Zálesák je místy dost fantasy, občas až dětsky naivní, ale rozhodně si nezaslouží takovou pozici, na které se aktuálně nachází (v době psaní komentáře 122. z 200 nejhorších počinů). Být mi o nějakých 10 let méně, vsadím se, že by se náš tehdejší VHS přehrávač zavařil, jak bych si to pouštěl pořád dokola :). Vždyť v kom jiném by se měl budit zájem o ochranu přírody, když ne v dětech? Klerik to ve svém komentáři vystihl naprosto přesně - pod to bych se mohl podepsat. Takže proč tak nízké hodnocení? Že by nějaký "Walker, Texas Ranger komplex" aneb vše, kde hraje Chuck Nadčlověk Norris, hodíme automaticky do odpadu? P.S. Loretta Swit aka Major Margaret Houlihanová je boží :)) ()

Seag odpad!

Ten Chuk Norris ale klesol. Je starý, a karate mu ide ako mne gitara. Je trapny a jeho filmy sú hambou hollywoodu. ()

A.Beech

Ten "herecký výkon"! :D Tam ide o to nepohnúť ani brvou, keď fuka vietor. Ale zase robiť to v každom filme?? Tá 1* je asi za to, že Chuck tam nehraje až tak vela. Lebo scény s nim, tie fakt "stoja za to". Dá sa na tomto filme rozhodne zabaviť :D ()

Wbcko odpad!

Jak moc dementní počin zálesák je, jsem si naplno uvědomil až ve chvíli kdy jsem se snažil někomu odvyprávět děj. Tenhle film nemá naprosto nic. Je to totální slátanina, kdy se střídají dlouhé záběry na pilu s dramatickou hudbou v pozadí se scénami kde se chuck norris s mimikou člověka po transplantaci obličeje, mění z medvěda do ochránce lesa a dost neohrabaným způsobem neutralizuje zlé těžaře dříví. Navíc je to celé dělané jako pohádka. Prostě všechno špatně. ()

Danoboss

No možno keby som mal 10 rokov, tak tá 12 ročná kráska by na mňa zapôsobila, ale takto mi film nedodal ani sexuálne vzrušenie. Bolo to skutočne dosť slabé a naivné.. deťom sa to hádam kedysi páčilo. ()

Esgalnor odpad!

Maximálně se mi povedlo smát se Vinnetouovi... pardon, Chuckovi. Jinak to je nuda a blbost a bohužel se tomu nedá smát tolik, jako jiným odpadovým "filmům" (Mutantní krokodlaci z bažin, Texaské vraždící zrůdičky, atd.). ()

zdeny99

Chuck Norris coby tajemný lesní duch, který se umí převtělit do poštolky podobně jako Michelle Pfeiffer ve filmu JESTŘÁBÍ ŽENA. Žije v lese na stromě coby Tarzan. Šaty si pořizuje tam, kde Vinetou. A kromě toho je s bojovými uměními v nejlepší formě, že protivníci po jeho kopech lítají i deset metrů daleko. Tak je to blbost, ale blbost, na kterou se dá dívat a diváka pobaví. A kromě toho je to především akční film pro děti. [1257. hodnocení, 45. komentář, 24%, 400. nejhorší film] ()

sadlokan

Ekoagitka,kdo to natočí?Ale to je fuk,hlavní je ten outfit-paruka a'la Urbánková,overal"Vinetou"a,ty vole,hehe,kopyta na zip,to je Duchlesůpán! ()

Zevon odpad!

Norris s tím svým nepřítomně přiblblým pohledem vypadá jak idiot, co si právě koupil za búra obnošený oblek po Vinnetouovi, vzal do ruky flobertku a lítá za městem a straší kluky, co chodí zkoušet osahávat spolužačkám do přilehlých parčíků rašící kozy. ()

Rawar

Nehodnotím, bojím se že by Chuck zastavil můj život holýma rukama, stejně jako to ve filmu udělal s motorovou pilou :-D ()

PRobin odpad!

Zálesák aneb Krakonoš jako ekoterorista. Další z nekonečné řady nudných dětských filmů, které nebaví ani děti. Tentokrát parta z nějakého zapadákova bojuje proti dřevorubcům. Naštěstí v tom nejsou sami, protože přichází vtělení ducha lesa - Chuck Norris! Díky schopnostem medvěda, vlka a orla umí mručet, běhat a skríkat (nebo co to orli vydávají za zvuky) po celém lese, kde dává na budku ničitelům přírody. Přírodní agitačka, kterou svojí naivitou nepřekoná ani třináctiletá hrdinka. Nemluvě o létajících hvězdičkách. Malým překvapením je pouze štěk Elya Baskina a jedna Chuckova fatalita. A tím nemyslím to ukradené rouno, které vydává za účes. ()

Clark_Kent

Co všichni furt máte proti Chuckovi??? Je to poučné i pro děti, chráníme lesy přece. Jednoduše - Ježíš možná uměl chodit po vodě, ale Chuck Norris umí chodit po Ježíšovi! ()

Pitryx odpad!

Film s několika souboji a jednou proměnou ve zvíře, která není vidět. Ch.Norris se objevuje jen v soubojích, jinak sporadicky. Chvályhodné eko – téma, ale jinak naprostá blbost. Hodně podprůměrný film. 050999 z Novy 9004/9314 ()

Ivec

Absolútne bez výpravy.... Trapas... Debilný príbeh... No katastrofa... Aj večerníčky majú väčší obsah... Jedna hviezda za odvahu natočit takúto ičovinu... ()