honajz2

Určitě to má zajímavý nápad, ale takový nepromyšlený, nedotažený a příliš jednoduchý i na 26 minut. V tomhle tvaru by to fungovalo jedině, kdyby to bylo minimálně o polovinu kratší - a to je poprvé, co to u Twilight Zone říkám. Slabé 3* ()

xxmartinxx

Ale! Koho to tu máme? Další epizodu Twilight Zone založenou na tom, že když se člověku splní všechna přání, je nešťastný? K takové pointo se snadno dochází s protagonistou, který je idiot. Ale jen tehdy z toho vyplývá, co tvůrci potřebují, což je ostatně potvrzeno tím, že hrdina je idiot pokaždé, když je tenhle motiv užit - ten motiv nefunguje s "normálním člověkem". Vždycky to na mě působí jako snaha o neutralizaci lidí a jejich zařazení na místo. Nesnáším! ()

Anderton

Posmrtný život sa stal obľúbenou témou tvorcov a vôbec sa niet čomu čudovať, presne totiž zodpovedá názvu celej show. Zlodejíček, gambler a sukničkár umiera po spackanej lúpeži a ocitá sa niekde, kde si bude môcť žiť bez akýchkoľvek obmedzení do konca vekov. No netešte sa potom na smrť. Veci sa samozrejme ale začnú po čase ukazovať v trochu inom svetle a cynický záver so smiechom bieleho mužíčka sa mi hlavou preháňa už pár hodín. ()

PetrPan

Bez spoilerů to opět nepůjde: Jedna z mála povídek, která by snesla i kratší stopáž a jedna z mála kde není moc, co psát.  Vznést námitky by se pochopitelně dalo, ale vzhledem k tomu, že trest je údajně ušit na míru, nelze prohlásit, že jiný naturel by si podobné "zoufalství" dokázal užívat věčně. Ale ať tak či tak, fádní a skutečně by stačil formát Večerníčku. Dvě hvězdy za ty možnosti "utrpení"... ()