xxmartinxx

Velmi komplexní nápad, ale celé to stojí na celkem apatickém chování postavy. Je problém, když musíte postavy napsat nesnesitelně pasivně a neaktivně, aby se vám mohla odehrát v klidu vaše anekdota. Tady by člověk sedel u obrazovky a křičel "Proč proboha neudělá X a neřekne Y?" Protože nemůže... Protože pak by nebyla epizoda. ()

Anderton

Serlingova najväčšia obžaloba vojny a zároveň polemika o nevyhnutnosti osudu. Asi aj preto je epizóde vyčítaná tá pasivita hlavnej postavy. Ale aký má zmysel sa vzpierať, keď on proste vie? A ono je to tak aj s každým vojnovým konfliktom; všetci dobre vedia, že nemalé percento sa z bojov nevráti a napriek tomu tam aj tak všetci vojaci idú. ()

PetrPan

Přesně ten typ příběhu, kde si po skončení řeknete: A to je všechno? Vzpomenu-li si na první jasnovideckou povídku v rámci TZ What You Need, tak tohle není ani slabší odvar.  Fádní zpracování a přitom tak exotické prostředí, zatím nejnudnější povídka. ()

honajz2

MOŽNÉ SPOILERY Popravdě jsem od toho nápadu čekal víc než jen jeho základní rozpracování. Atmosféru to mělo, ale děj byl bohužel dost předvídatelný, včetně konce, u kterého člověk čeká, že hlavní hrdina nějak zasáhne, ale ne, on si to nechá líbit. To by se dalo brát, kdyby se to už od začátku bralo s humorem, jenže nebere. Takže si musím taktéž říct - A to je všechno? 3* ()