Každý lovec odměn v galaxii chce mít trochu Sněhu. (Netflix)

FeriusParfax

Byla bych asi radši, kdyby se víc pověnovali té nesmrtelnosti. Jinak animace opět úchvatná (skoro jak živý lidi), příběh zajímavý, Snow dost sexy chlap. Starší muži mi nevadí, tak bych si taky celkem ráda zašpásovala. Škoda, že se víc nerozvinula hlavní myšlenka. ()

xsexbox

Inšpirácia sveta v Star Wars je pekná , ale rozuzlenie tohto snímočku je tak veľa krát opakovaná pesnička že na konci ostáva mierny facepalm ,ktorý zmierňuje dokonalá vizuálna stránka . ()

PaTeXx

Tak jestli jsem minulý díl označil za topový, těžce vymyslím synonymum pro tohle. Miluju jednoduchý děj, kdy hlavní postava prchá přede všemi, za účelem neamputace oných testiklů. Když k tomu přihodíte pár prvků scifi, samorostoucí končetiny a hot syntetickou čokoládovou pipku, máte vyhráno. ()

Simon.Dobes

Priznajte sa, kto všetko si po prečítaní názvu epizódy myslel, že sa bude jednať doslovne o snehu na púšti? Animácia opäť veľmi vydarená, príbeh o čosi slabší než v predošlej epizode, ale bavilo ma to. Vidím tu inšpiráciu zo Star Wars, The Mandalorian a veru videl som tu dosť aj Logana. ()

CheeseFigure

Téma nesmrteľnosti a transhumanizmu by sa dala tak pekne rozviesť. Miesto toho ju autori využili len ako dôvod, pre ktorý idú hlavnej postave po krku hrdlorezi. Taktiež prostredie púštnej planéty, kde je nedostatok vody, za ktorej krádež je celkom brutálny trest neponúkne viac, ako len kulisu pre akciu. A dizajn mimozemšťanov? Tých pár, ktorých vidíme, je zaujímavých, ale drvivá časť postáv sú ľudia. Takže na celej epizóde sa dá pochváliť len animácia a akcia, ktorá je fajn, i keď škoda, že je v noci. Potenciál tejto epizódy bol určite omnoho väčší. ()