Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (séria)

Automatická hlasová služba (S02E01)

(epizóda)
  • USA Automated Customer Service

Jestli vás úklidový robot zkouší zabít, stiskněte trojku. (Netflix)

Renfield

Kdyby soused dopadl lépe, mohli mu klidně dát podobu Clinta Eastwooda, v tom nástupu jsem ho úplně viděl. Jinak povedená domácí válka se strojem, který se nechá rozhodit jen pořádným bordelem. A samozřejmě i s infolinkou, kterou zase rozhodí... nerozhodí nic. 75% ()

husokachna

Normálně mi to skoro vzalo chuť na další díly. Neskutečně mě sere ta nesmyslná a hloupá premisa, nehledě na to, že to není vtipný ani zábavný. Nic, jdu koukat dál, ale tohle se nepovedlo natolik, že jsem to musel ventilovat. ()

LachtanShows

Rád bych primární poselství tohodle seriálu viděl právě v děsuplnosti možného zneužití přehnaných moderních technologií v blízké budoucnosti a jelikož tenhle díl jde přesně takovou cestou, tak nemůžu jít jinak! ()

Fifer

Klasické vítězství formy nad obsahem. Vizuál znamenitý, příběh nudný tak, že mě to přestávalo bavit i na těch 13 minutách. Přitom těch možností, jak scénář trochu ozvláštnit, se nabízí tuny. ()

FeriusParfax

Tak já jsem se u této epizody párkrát pousmála. Jak zajímavé animaci lidí s obřími neforemnými hlavami, tak nápadu. Líbila se mi telefonická podpora, která dost odrážela realitu všedních dní a zabijácký robotický vysavač/kadeřník. Odhodlaný soused s brokovnicí dával tušit jasnému konci. No… opak byl pravdou. Hodně dobře tu taky vystihli hlasy postav. ()

xsexbox

Vizual je síce originálny no tváre su vymodelované tak nechutne že je utrpenie sa nato pozerať.Dej je tisickrat opotrebovany a nepriniesol do celkovej tematiky boj človek vs technologia vôbec nič nové. Akoby povedalo české dabingové duo vo Fife - Nuda , nuda ,šeď šeď. ()

KukulienkaHO

Námet o vzbure strojov je otrepaný. Bohužiaľ, Automated Customer Service tomu nepridáva žiadnu inováciu. Sparodovanie situácie, keď zákazník rieši problém cez zákaznícku linku ale fungovalo. Pobavil som sa. Ale to je asi tak všetko. Pokiaľ tu bola snaha poukázať na závislosť našej spoločnosti od moderných technológií, tak moc nevyšla. Ehm... Samozrejme, zabudol som na parádnu animáciu (ako inak).😅 ()