Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Když převzal moc jogurt (S01E06)

(epizóda)
  • USA When The Yogurt Took Over

Vědci vyšlechtili superinteligentní jogurt, který si brzy začne brousit zuby na ovládnutí celého světa. (Netflix)

kenkaku

Na sdělení “lidstvo je bez tvrdé ruky jen banda opic” nepotřebuju podprůměrně udělaný animák. Jen jedna scéna pobavila a potěšila výrazně kratší stopáž. Proto to není odpad. Pozn. pro intelektuály: neoslovila mě to a jsem na to hrdý ;) ()

Renfield

Epizoda, která naprosto změnila můj pohled na jogurt. Už teď se těším, až si s ním ráno pokecám. Takže, výborný, občas (nebo spíš velmi často) aktuální humor, krásná pohádkově nadsazená animace a k příběhu dokonale padnoucí hudba. Ale! Film o našem nejvyšším božstvu a jen pět minut? Divím se, že si tvůrci dovolí ho takhle urážet, čtyři hodiny jsou pro něj přece málo! 80% ()

laserr

8/10, 3. nejlepší díl. Ten nápad je tak úžasně absurdní, že už to by mi úplně stačilo. Nicméně geniální propojení tématu a stylu animace plus výborný sestřih nepokojů tohle posouvá ještě výš. ()

KillHurt

Roztomilá animace v hravém stylu podkresluje absurdní nápad. Vzhled však klame. Hluboko je hodně silné téma o lidské pohodlnosti, nenapravitelnosti a svobodě. Na kraťas to vyvolává řadu otázek. ()

Rayen1

Jako úvod pro příběh dobrý, ale kde byl zbytek? KDE JE SAKRA ZBYTEK?! Nahlodat a pak nechat bejt? To je jako skvělá předehra bez sexu! Pak to tak nějak všechno vyznělo do nikam... ¯\_(ツ)_/¯ ()