Pobrežná hliadka

• Slovensko Baywatch - Pobrežná hliadka (viac)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scenár:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (viac)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (viac)

Mitch Buchannon šéfuje partii mladých záchranárov, ktorí ochraňujú životy ľudí pred nástrahami nebezpečného mora. Sexi záchranári a záchranárki zachraňujú rekreantov nielen z obrovských vĺn, ale často sa vyskytnú aj iné nebezpečné situácie, s ktorými sa musia vysporiadať. (ethos)

Petroff

Pamela Anderson a její super prsa, Gena Lee Nolin se honosí skvělejma kozama, Erika Eleniak má krásný plný, kulatý ňadra, Carmen Electra - parádní kozy... závěr si udělejme každý sám... Jen mi tam prostě nikdy nesedla ta plochá.... Jinak to mám asi podobně jako Joey s Chandlerem. ()

Hees

Pobrežná hliadka je seriál ktorý videl skoro každý kto má už svoj vek.Keby podobné niečo vznikalo teraz nebolo by to ono.Vtedy bola doba kedy to zapadlo a preto z nostalgie má aj tento seriál nejaké to svoje meno. ()

Martin741

Pamatam si, ako toto bezalo v 90. rokoch na vsetkych televiznych kanaloch...... a chvilami to malo nieco do seba. Ani ja som nebol ovplyvneny kecami o tom, ze Hasselhoff sa povie len Hajzelhoff. Vzdy som tvrdil, ze je to Hajzelhroch! takze 60 % ()

rakovnik

Jsem z generace našinců, již ve věku teenagerů hltali v televizi tehdy hvězdný seriál. Dnes ovšem uznávám, že je to jednoduchá pitominka a nehodlám ji opakovat. Vzpomínám ale v dobrém. ()

cariada

Od odpadu to zachrání jen krásné holky ,jinak je to děsná nuda o ničem. Nejvíc mě tam štvala postava syna D.Hasselhoffa ,ten byl neskutečně otřesný něco jako Brandon v Bh 90210. ()

Attta

No seriál je to v postatě ničím nemůže překvapit nebo nemůže divákovi nabídnout nic extra, ale krásné a pohledné plavčice tomu dávají jiný rozměr. :) Asi to nejlépe vystihla seriálová dvojka Joey & Chandler, ale jak vidím nejsem sám koho to tu napadlo. ()

Nach

Seriál mého dětství, kde jsou..... důůůůdy co se houpou!!!!.... Kde je spousta zajímavých zvratů, které (když se důůůůůdy dohoupou) vždy probíhají a končí stejně, že si jich ani kolikrát nevšimnete. Postavy jsou psychologicky tak zajímavé, že houpající se důůůůůdy nikdy nebudete ignorovat. A červená se pro vás stane (houpajícíma důůůůůdama) symbolem plavčíků, co vždy zachrání své (houpající důůůůůdy) plavce. Životní role Hasselhofa (kterého jsem si i přes houpající se důůůdy všiml). Naopak Jeremyho Jacksona jsem kvůli nim naprosto ignoroval. A spoustu žen, u nichž znám jenom jejich (houpající se důůůůůdy) poprsí. Prostě legendární seriál, který to skrze (houpající se důůůůdy) blbost dotáhl (k houpajícím se důůůdům) ke slávě. 40% ()

Trainspotter

-"Do you like my breast?" -"Is it artificial?" -"Of course it is." -"Must be expensive" -"Very. I'm CJ" Je nad slunce jasné, že tento seriál neutočí na diváka nějakou myšlenkou nebo posláním, nýbrž efektivně na lidské pudy. Blonďaté krasavice, svalnatí hezouni, kalifornské exteriéry atd. I přesto však patří tento seriál k lepšímu podprůměru americké produkce. ()

DruidKarel

Pamela a její házící míčky dělaly ve své době divy. Skvěle jí sekundovaly i její neméně prsaté kolegyně. Celé to byla "jen" úžasná přehlídka sexbomb v plavkách a pak tam byl taky Mitch a jeho synek. Skvělej seriál a 2* jsou za ty baby... ()

C0r0ner odpad!

Pobřežní lýtka jsou skvělou parodií na už skvělou parodii. Mitch Buchannon a jeho banda blbounů a silikonů je opravdu groteskní uskupení procházející obrovskou porcí dílů bez jakékoli snahy nabídnout divákovi cokoli jiného, než smích nad vlastní hloupostí. Ano, nasmál jsme se dost, ale to by se nejspíš u Drama/Akční/Dobrodružný stávat nemělo. 10% ()

AD P

Ako chlapca ma to strasne bavilo, bolo by to urcite za 4. Ak si to vsak teraz pozriem pripada mi to dost "trapne".Max 2. Tak dajme priemer,teda za 3. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (viac)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (viac)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (viac)