Akčný veľkofilm, v ktorom hlavnú úlohu hrá medzinárodná špionáž, cestovanie v čase a evolúcia. Podľa všetkého o mužovi, ktorý sa snaží zabrániť tretej svetovej vojne prostredníctvom cestovania v čase a znovuzrodenia. (Continental film)

clump

Asi jsem v menšině, ale pro mě jeden z nejlepších Nolanových filmů. Mám rád dobře pojatý cestování v čase a Tenet na to jde originálně, fikaně a velmi zajímavě. A ani mi nepřijde, že by šlo napoprvý o kdovíjak nečitelnej film. ()

Wallis3

Taková přeplácaná a překombinovaná podívaná. Poslední boj, když jedni šly dopředu, druzí dozadu, výbuchy pozpátku.... No asi jen pro fajnšmekry. Jediný, co tenhle film u mě spolehlivě způsobil, byla bolehlav a motání hlavy 😵‍💫🙃 ()

Rikky007

Celkem ulet od Nolana. Trochu projekt, ve kterem se tak nejak sam ztratil a celkem pochopitelne. Nicmene atmosfera je hutna, jako byva zvykem. ()

geek.ondra

Geniálně natočené, geniálně napsané a realizované veledílo. Nolan se opět překonal když divákovi k chytré myšlence naservíroval prvotřídní blockbusterové řemeslo které vám nedá vydechnout. Když tak zrovna nebudete přemýšlet nad tím jak to ten Nolan vlastně mysli tak budete obdivovat jeho jedinečné režijní nápady... Branagh je super a dost si to užívá. Debicki je opět fajn ale jediné co mě na filmu trošku zklamalo byl výkon mladého Washingtona který byl nudný a beze snahy o nějakou mimiku či hlubší herectví (vím že to byl Nolanovský účel ale i tak) nicméně on to v sobě má a věřím že v dalším filmu zase pojede naplno. Celý Tenet si tak pro sebe krade skvělý Pattinson který opět ukazuje že je jedním z nejzajímavějších herců současného Hollywoodu (na nějaký tý ceně už to prostě musí klapnout!) Další mistrovské dílo mistra Nolana! 8,5/10 ()

HenryIvan

Človek aj keď chce nájsť niečo čo nesedí, niečo čo nie úplne funguje, nejakú tú trhlinku, Nolanove filmy nás aj tak stále natoľko ohúria a opantajú, prinesú nevšedný zážitok, spektákel, že celkový dojem je fantastický. Keď sa zamyslíme nad scenárom a celkovo dialógmi, tak táto Nolanovka nie je naj, no nedá sa povedať (jednak ide o precíznu prácu a druhak človek ani nevie či o nejaké trhliny ide, keďže nepochopil úplne všetko), žeby sa išlo o nejaký obrovský problém. Kamera, réžia, soundtrack, celkové ozvučenie či strih sú na takej úrovni, že človeku vybíjajú dych (občas aj ušné bubienky). Tenet je presne ten typ filmu ako Počiatok, ktorý jednoducho treba vidieť len a len v kine na obrovskej obrazovke, inak zážitok nie je autentický. Herecky to tiež šľapalo, najviac mi asi utkve v pamäti Branagh a jeho celkom podarený ruský prízvuk a samozrejme Robert Pattinson, ktorý bol nakoniec najviac cool postava a ja sa nemôžem dočkať, čo nám ešte tento chlapec prinesie. Netvárim sa a ani sa o to veľmi nebudem pokúšať, že tomu rozumiem, hlavné je však to, že tomu chápe Christopher. Práve on je jeden z mála (ak nie aj jediný) režisér dneška, ktorý si môže dovoliť natočiť film, ktorý polovicu divákov stratí po 15 minútach a druhú polovicu nechá v nemom úžase až do konca a prejde mu to bez značných zádrhelov. Očakávania boli naplnené. Nolan natočil svoj azda najodvážnejší snímok a vzkriesil tak pomyselne kinematografiu z jej plytkého hrobu, vykopaným pandémiou. Kamarát mi však raz povedal: „ nemôžeš dať niečomu 5*, pokiaľ tomu nerozumieš. ” PO DRUHOM ZHLIADNUTÍ: Tento film jednoducho treba zhliadnuť viacej krát. Iba čas povie či ide o majstrovské dielo, za ktoré ho teraz považujem. 5* it is. ()

Hartigan

Dávám tři hvězdy, ale ta třetí je jen za osazenstvo, tedy Pattinsona a dlouhé nohy Elizabeth Debicki (1,9 m jako já), syn Washingtona neudělal žádnou ostudu, ale Denzel je jinde. Z něho jde respekt í ve spánku. Na začátek bych chtěl uvést, že mě stále udivuje, že tento Angličan, který nemá ani maturitu a při natáčení superhitu s upíry na sobě neostýchavě nosil tanga (😂), to poměrně rychle dotáhl až na spolupráci s jedním z nejváženějších režisérů na světe a taktéž na (zase) dalšího Batmana (2021) - jako by jich pořád bylo málo, plus ten úplně poslední nadělal už tak dost ostudy... Po festivalových "Dobrých časech" mu tu pozornost z Hollywoodu upínanou na jeho osobu vlastně přeji. Na rozdíl od kolegů, se kterými tehdy po Potterovi začínal, tedy Stewartky nebo Lautnera (nechybí nikomu), v několika postarších kouscích dosvědčil, že nějaké vlohy na hraní by tam přeci jen byly, tak proč je postupně nezdokonalovat... Nolan samotný si v "Tenetu" opětovně hraje na svém písečku, nechce se mu ukazovat karty, i když nejsou nic extra. Ti ostatní jsou mu vlastně jedno, kašle na ně, a současně se domnívá, že i tentokrát bude každý poprcávat z jeho pro většinu náročného "senzačního" výstřiku. Tím pádem bude lepší, pokud dorazíte a utříbíte poznatky minimálně dvakrát. Vlastně se jedná o dobrou strategii sloužící na zaplacení projektu jako takového, kromě toho i nějaký utržený milionek pro studio v čase koronáče se počítá. Zejména ve chvíli, kdy se dosud úspěšně dokázalo prošustrovat něco přes 200 milionů $. Ale jedná se o velké režisérské jméno, a tak si takovou událost v nabídce zatím otevřených kin nechá ujít jen málokdo. Ještě, když se čím dál více zdá, že do konce roku bude po konkurenci okázalé sucho. U "Počátku", jenž letos slaví 10 let od uvedení - proto tolik povyku s nasazením "Teneta" do oběhu za každou cenu a startem promítání v Evropě - celá ta okázalá snaha posadit publikum na prdel v roce 2010 dokázala zafungovat. Človíček byl seznámen s něčím novým, jinak předneseným odvyprávěním, než je obyčejně zvykem u blockbusterů. Jenže u "Počátku" jako takového, si každý stihl k postavám vybudovat přístup nejen díky tomu, že byly lépé napsané a měli větší prostor, než ty dnes. Časem si po několikátém zhlédnutí doma dokázal poslepovat jednotlivé puzzle skládanky dohromady. U "Tenetu" mě druhá projekce absolutně neláká, neboť nejen mně připadá, že se Nolan tentokrát zcela utrhl ze řetězu a ztratil veškeré zábrany, tím pádem i jakousi osobitost z děl minulých. Nejenže v druhé polovině se málokdo chytá a rozumí, co nám promítačka proboha vysílá, ale větší skupina platících své naděje o porozumění z první poloviny raději vzdala, polkla je do kalhot, a raději se věnovala svému popcornu a pár zručně vypiplaným akcím (automobilní hoňka v Estonsku). Ta konečná v kontejnerech nuda a šeď... Taktéž jsem očekával pečlivější vysvětlovačku pro pomalejší z nás, jenže ta před námi utekla únikovou cestou nacházející se na kraji sálu a nevrátila se zpátky až do úplného závěru! Za sebe tvrdím, že "Tenet" je ještě o stupínek horší než tři roky starý "Dunkerk", ten nevystřelil z trenek, ale od začátku vyložil karty na na stůl a neměl zapotřebí nikomu motat hlavu. Všichni zklamaní mohou pouze doufat, že samotný Nolan nebude narcisák, jak po čase znovu dokázal, a příště dá při psaní na rady i někoho jiného s nohama pevněji na zemi, jenž se nebude za každou cenu honit za senzací... Smutných 60%... Jinak "Temný rytíř" je stále na vrcholu - nesmím zapomenout zmínit. ⭐⭐⭐ () (menej) (viac)

Ivo odpad!

Během filmu jsem si po většinu času připadal jako nedobrovolný účastník nějaké zmutované, extrémně hlučné a dementně dusající technoparty s občasným osvěžujícím postřikem z hovnocucu z rukou projíždějících okolních vesničanů. Nolan se zjevně inspiroval Amadeovým "prděním pozpátku" a v zoufalé snaze vymyslet něco super $$ originálního ze sebe vytlačil tento silně vyumělkovaný a za vlasy přitažený blábol (s vítězoslavně objeveným tajným tlačítkem "reverse clip" v hlavní roli), proti kterému obvyklé obtěžující asteroidy, zlí mimozemšťané či přehřátá zemská jádra působí ještě jako velmi realistické a věrohodné zápletky. A tak možná už po stopadesáté můžeme pár vteřin před pečlivě plánovanou globální katastrofou (ne)napjatě sledovat velkolepou a perfektně odsýpající hromadnou spartakiádní akci spolehlivě vedoucí k záchraně našeho přenádherného světa a všech jeho úžasných obyvatel - tedy samozřejmě až na toho bubu jednoho (uff, to se nám ulevilo). Tentokrát pro změnu v rukou nesmrtelného a nezranitelného kung fu černouška a jeho kúl oddaného parťáka (s nejnovějšími modely tikajících re-časovačů v kapse), kterým zdatně a ve volném cvičebním úboru se-kunduje invertovaná Ivana Chýlková (sorry, nemůžu si pomoct:))) obdařená terminátorovskými samoléčivými schopnostmi a v pozadí permanentně pobíhá všudypřítomně hlučný (a genderově vyvážený) kompars ve vestách, ověšený kalašnikovy, vysílačkami a rychlými botami. A jak to obvykle v podobných případech v rámci dojemného a náhle relaxačního cool konce vyznívá, jako by pak všichni globálně zachránění (i ti, kteří o tom vůbec nevěděli) tady už v radosti, plné kondici a nekonečném štěstí měli nerušeně setrvat navždy a napořád... Dovedu si představit že místní povinně nadšení nolanovští artofilové budou v této povrchní, omšelé a rutinně digitální přeplácané slátanině hledati mnoho hlubokých souvislostí, těžko zachytitelných tajemství i neproniknutelných einsteinovských smyček, které Mistr odkázal k rozluštění až generacím budoucím, ale jak že byla ta pohádka o h*vnu a biči ? :) Chtěl jsem štědře udělit jednu hvězdičku aspoň za zjevně vysoký technický rozpočet, ale za nejodpudivější filmovou pahudbu kterou jsem měl to nepotěšení kdy slyšet (se špunty v uších, které stejně moc nepomohly), ji beru zpět a dávám poctivý, čistokrevný a neinvertovaný odpad (Honza Pokoj za sebe našel dost ostudnou náhradu ...). PS: jo a jak pořád chtěli do toho Osla, asi chudáci netušili že tam budou nejdřív muset do povinné desetidenní karantény (ve filmu je její dokumentární průběh z pochopitelných důvodů vynechán) a teprve pak budou moci zase pokračovat v honění plutonia ;) ()

RoneXxXD

Poslední rok jsem neslyšel o ničem jiném než-li o novém filmu ze stáje režiséra Christophera Nolana, Tenet. O film jsem se absolutně vůbec nezajímal a prakticky poprvé jsem šel do kina na slepo s nulovou znalostí na co vlastně jdu. Stál film za ten hype nebo ne? Weeell, je zde strašně moc chyb a necitu v dialozích, což je opravdu překvapujícící vzhledem k tomu že to dělal samotný Nolan. Postavy nemají život a ani jakékoliv sympatie co by jste k nim měli cítit. Linka s "matkou" byla otřesaná, sice ve finále posloužila, ale kvalitně udělaná nebyla, nebo to byla chyba v herečce? Kdo ví. Zbytek hlavního obsazení bylo..Ok? Pattinson mě překvapil, ale John D. Washington.. to už se říct moc nedá. Lepší výkon mohl předvést celý casting, ale nestalo se tak a je enormní škoda že se tak nestalo. Co se týče příběhu, kvalitka. Sice ke konci je zde pár děr ve scénáři, ale nic extra hrozného. Nápad a provedení je ovšem jiný luxus. Vizuální stránka super. Ovšem zbytek, co se týče postav a dialogů, to je ten zmíněný necit a to tahá film fakt dolů, ale jak říkám, dost na tom podílu hořkosti mají i samotní herci. Když to tak vezmu kolem a kolem, tento film vypadá spíše jako koncept než-li jako finální a dokonalý vzhled filmu co by měl být prezentován, což je opravdu nezvyk u tak ostříleného režiséra jako je právě Nolan. Nehorázná škoda a mrhání potenciálu. Hodnotím tedy na rozmezí 7/10 až 8/10. Upřímně, tohle bylo provedením to nejslabší, ale zároveň myšlenkou to nejlepší co jsem od Nolana kdy viděl. Víc asi nemám co dodat. Verdikt: Je tu spousta amatérských chyb, hlavně v obsazení a v příběhu postav. Jinak docela mind-blowing film, který stojí za zhlédnutí. Bohužel, již od začátku budete mít pocit jako by vám něco uniklo. Pravděpodobně ho asi každý nepochopí, kámoš co se mnou byl, to po půlce filmu vůbec nedával a místy jsem si i myslel že ani herci nevěděli o co vlastně v tom filmu jde. Ovšem kvalitu to bezesporu má, ale jak jsem psal výše, je zde tolik chyb že to film fakt tahá dolů. 73%, 3*-4* Dodatek: Oceňuji, že tu je nejméně chyb okolo časových paradoxů co jsem u časových filmů viděl. ()

tomik99

Nolan má svůj osobitý styl, a tak je nutno přistoupit i k sledování jeho snímků. Čekal jsem, že můj mozek si neodpočine a čeká mě smršť přemýšlení od začátku až do konce, což se ve finále stalo. Film přináší velice zajímavé a nové prvky ohledně času, na které se pěkně dívá. Je vidět, že si Nolan dal opět záležet a musel připravit velice propracovaný příběh od začátku do konce, kde se neustále vracel na začátek a zpět. Přesto to třeba nemělo na „Počátek“, který naprosto pro mě změnil vnímání snů. Zde se (zatím) u mě neodehrálo, že bych na filmy ohledně cestování časem změnil názor, protože, ačkoliv se Nolan vehemetně snaží, vždy se najde nějaká scéna, kde se nachytá a nastane naprosto jeden velký časový paradox. Obsazení odvádí skvělou práci. Robert Pattinson dokazuje, že se od „Stmívání“ daleko posunul, Branagh předvádí další životní výkon a Washington Junior v roli také nezklamal. Děj je promyšlený a zajímavý, tak proč tak průměrné hodnocení? Protože jako film u mě neobstál. Obecně se cestuje z místa A do místa B, kde vám daná postava řekne, jak se dostat k postavě C, která vás vrátí k postavě B. Líbilo se mi zpracování, líbil se mi nápad a rozhodně oceňuji, že takovýto propracovaný snímek vůbec vznikl a dostal šanci. Nicméně se musím přiznat, že i když Nolan nenechá naše mozkové buňky odpočinout, občas jsem se zkrátka příběhově nudil. Dalo by se to zkrátit o půl hodiny, od celého finále jsem čekal po nolanovsku trochu více. Těžko se mi to hodnotí, protože jako námět film u mě obstál na jedničku, originalita je správně oceněná. Ale bohužel mi to nestačilo a příběhově jsem čekal něco víc či nějaký větší zvrat, který by zásadně změnil kurz celého filmu a mého vnímání. ()

Kingjiri

POZOR SPOILERY Nolanův nápad inverze spolehlivě funguje a hlavně je všechno pěkně přehledný do chvíle než jsou invertovaný sami hlavní hrdinové. Jejich první inverze jsou ještě taky fajn, zejména v momentech, kdy potkávaj sami sebe a člověk má možnost sledovat už odehraný scény z "invertovanýho" pohledu. Finále už je ale jeden velkej chaos, kdy asi ani nemá smysl snažit se nad zákonama inverze přemýšlet a obávám se, že při detailním rozboru by se zjistilo, že logickejch nesrovnalostí s blížícím se závěrem značně příbývá. Škoda, že je výsledek takhle chaotickej a nekoná se navzdory "komplikovanějšímu" námětu přehlednější, komplexnější a uhlazenější podivaná jako v případě Počátku. Tohle je sice zásadní, ale zároveň společně s trochu uloudanou první půlkou jediný mínus celýho bijáku. Atmosféra byla fajn, akce je díky inverzi hodně zajímavá a technická stránka je dost vypiplaná, jak je u Nolana zvykem. Určitě dám v blízký budoucnosti ještě jednu projekci, po který třeba kvality Tenetu ocenim ještě o něco víc (samozřejmě se může stát i opak). Čtvrtá slabší hvězda za atmosféru, originální námět a (díky tomu) super akci. ()

FanKalEl

Absolútna spokojnosť, Nolan zase predbehol dobu v kinematografii tak ako pred desiatmi rokmi. Zvýšené volume v menej závislom kine dodávalo do veľkoleposti. Je fajn zmena že tu nie je Zimmer, totiž Göransson tomu dal vyšší level. Všetko je tu fajn, film ponúka viacero dobrých zamyslení no chcelo by to ešte dalšie dve zhliadnutia. Za mňa 10/10. Mimochodom toto je jeden z Nolanových najakčnejších filmov..škoda tej pandémie, malo by to slušný zárobok.. (100%) ()

Strmda

Překvapivě k příběhu nemám žádné výhrady. Škoda, že akce nebyla více propracovaná a zavěrečný set nevyužili na 100%, spíš tak na 5%. Možnosti byli obrovské. Celkově stejně docela cool film. ()

Critic

Zatím dám tři hvězdy, protože to byla dost nuda. Možná změním po druhém zhlédnutí názor, ale to si dám nejdřív tak za rok... ()

franzkfk

Mimořádné mentální cvičení v nonlinearitě, kognitivní konvergenci/divergenci a naprosto jedinečné, geniální a neuvěřitelně lidské implikaci na diváka, jenž v rámci epilogu procítí absolutní narativní propletení. První film o modulaci času, který zbořil paradoxy pomocí kvantové podstaty. ------ Nolan mě odfoukl jako papír. ------- Kvantové provázání přátelství. ()

misbos

Vel ips espile v - aneb - Nolan viděl Menšíkův Happy End (a myslí si, že my ne). Když nechám stranou, že se tady (opět v jeho filmu) s fyzikou zachází jako s fuseklí - obrácená entropie objektu je hezký abrakadabra, ale jak to potom bude s celkovou entropií systému, jehož je obrácenej objekt součástí (kulka obrácená, ruka, která ji chytá, normální)???? A... víme, že snížit něčemu entropii vyžaduje dodat tomu energii, a pokud obrácenýmu objektu v normálním proudu času entropie klesá tak... kde na to tu energii bere? Nemělo by kolem něj bejt krutě zima (minimálně)????... no je to fyzikální blábol. Konec vsuvky - tak by to všechno bylo moc hezký, kdyby mi Protagonisti nebyli u řiti. Lousknout tu první scénu v Oslu chtělo tak dvě minuty, a pak to byla docela nuda, protože mi bylo nějak jedno, co se komu stane, a exotický lokace, drahý obleky, vytuněný interiéry, a blití expozice během procházek mě nezaulajo. A ten maglajz nakonec už vůbec ne. Takže pane Nolan, vytáhněte si tu kukuřici z místa, kam nepatří. Kdy od Vás dostaneme (pokud vůbec) další Memento? ()

caramell

Na Nolanových filmech mě nejvíc baví, jak mě nutí v průběhu přemýšlet o tom, co se stane dál. Zároveň si myslím, že tady přišel s tak skvělým námětem, že je škoda, že se to nepokusil rozvést mnohem více, třeba do seriálu, nebo do minimálně více na sebe navazujících dílů. Protože na zákonitostech tohoto apokalyptického světa by se dalo neskutečně zábavně vyřádit. ()

Mara97

Zlý Andrej jako hlavní záporák, co chce zničit svět. Takového jednoho Slováka tu taky máme. Jinak se jedná o mimořádný zážitek, je to takový mix Počátku, Mementa a českého Happy Endu. Nolane, ty si génius! ()

AngelG

Pokud jste měli co dělat, aby jste pochopili Inception, tak tohle opravdu nebude film pro vás. Nebudu předstírat, že jsem chápala každý dialog a každou scénu, tenhle film je saaakra složitý už od první minuty až do závěru a určitě bych nikomu nezazlívala, když by ho to nebavilo anebo to po pár minutách vypnul, protože by prostě neměl náladu se vůbec snažit o pochopení. To, že je to přesně jeden z těch filmů, který buď budete milovat anebo nesnášet, je již patrné na rozporuplném hodnocení. Je to prostě o vkusu každého. A ačkoliv i já musím uznat, že ne vždy jsem byla v obraze a že mě to i chvílemi štvalo, že je to tak složitě poskládané, tak na druhou stranu jsem právě nad tou složitostí musela žasnout. To, jak si je Nolan schopný hrát s časem, s minulostí a budoucností. kdy se jedna linka posouvá, druhá jede po zpátku, v jednom bodě se střetnou a věci začnou dávat smysl a člověk jen slintá blahem nad tím, jak nádherně to všechno zapadá. Tenet je opravdu neskutečně originální a já jsem ráda, že i přesto, že se tomuto žánru filmů k zamyšlení s mainstream publikem extra nedaří, takže si i tak Nolan pořád jede svou a tvoří si co chce. Opravdu toho chlapa obdivuju, fakt že jo. ()

PetersCZ

Nesmírně zajímavý koncept, na papíře úžasný nápad. Tenet sliboval úžasnou podívanou, ale pro řadu lidí přinesl pouze zklamání. Otázkou samozřejmě je, proč. A odpověď není zrovna snadná. Přesně vystihnout a popsat ten pocit, který má typický divák, když mu na Tenetu "něco vadí", je hodně složité. Často se zmiňuje zběsilé tempo filmu, k čemuž se jen velmi opatrně přidávám. Ano, rozhodně by děj byl při důkladném vysvětlování pohodlnější pochopitelnější a jasnější, ale také by vyžadoval mnohem delší stopáž, důslednější časování a intonaci a především Nolan takové ambice vůbec nemá. Jemu tenhle chaos vyhovuje. Snaží se nám tím ukázat, že se OPRAVDU nemáme snažit to pochopit, nýbrž procítit. Intuicí. Ale to samozřejmě divákovi moc nestačí, takže hledejme dál. Dále se často skloňuje nedostatečná emotivnost narativu. S tím opět zčásti souhlasím, ale spíš bych to převlékl za trochu jiný argument - Tenet má prostě na féra slabé postavy. Emoce v příběhu obsaženy jsou, a to tak že ne úplně málo, vlastně celý nosný konflikt Andreje a jeho ženy je řízený emocemi. Problém je v tom, že divák necítí žádnou vazbu k panáčkům před sebou. Hlavní protagonista moc nemá osobnost, v jednu chvíli o sobě tvrdí že ho neposílají vyjednávat a dělat obchody (a první zhruba půlku filmu se tak i chová), aby hned začal házet vtípky a glosovat situace kolem sebe. Kat je hodně jednodimenzionální, ale tam to částečně není úplně špatně, a i samotný Neil je prostě jenom chodící enigma a encyklopedie. Interakce mezi nimi fungují dobře díky velmi silným dialogům a scénáři obecně, ale ani jeden není a nebude ničí oblíbenec, což oproti přesvědčení některých filmu jednoznačně škodí. Technické aspekty jsou zvládnuty klasicky nolanovsky, tedy téměř bezchybně, podívaná nabídne několik hodně hustých scének, jiné jsou ale inverzním principem poznamenány negativně, to zejména "běžné" záběry z inverzní války, které se velmi rychle ohrají. Na druhou stranu, možná nic z tohohle nemá smysl rozebírat. Ve výsledku se totiž dostaneme k tomu, že ve filmu jsou výrazné logické chyby (proč se při finále bál Neil, jestli to ti dva dole zvládli? Vždyť ho jeden z nich za pár let narekrutuje, tak je jasný že to teď musí přežít), které buď shodí scénář, nebo naruší vnitřní i vnější logiku snímku. A to by film dělat neměl. Už vůbec ne film, který se tváří jako nesmírně chytrá a promyšlená akce, a neprofiluje se jako pomíjivý sen co nemá dávat smysl. Budu přísný a dám hodnocení 7/10. ()

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana

15.06.2023

Christopher Nolan odhalil svůj příští film

Christopher Nolan odhalil svůj příští film

09.09.2021

Režisér Christopher Nolan byl jedním z prvních filmařů, kteří se loni rozhodli vyzkoušet sílu kin během pandemie, když de facto vlastnoručně protlačil svůj snímek Tenet k letní premiéře. Místo… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů