Akú dobu by ste chceli zažiť, ak by ste mali túto možnosť? Pred touto otázkou stojí Viktor, keď od svojho syna dostane darčekovú poukážku agentúry Time Travelers. Tá dokáže pomocou filmových kulís a hercov zinscenovať akúkoľvek epochu a sprostredkovať svojim klientom stretnutie so slávnymi osobnosťami dejín podľa ich želania. Zatiaľ čo sa chcú iní zákazníci pozrieť na dvor Ludvika XVI, či večerať s Hitlerom, Viktor sa túži vrátiť do nespútaných sedemdesiatych rokov a ešte raz prežiť rande so svojou ženou – obdobie, keď v ňom dokázala vidieť viac ako len nudného páprdu v pruhovanom pyžame. Poučná a zábavná love story rozpráva o tom, čo by sa mohlo stať, keby sme mohli zopakovať tie najkrajšie okamihy. Je to potrebné k tomu, aby sme sa opäť zamilovali? (ASFK)

zoze

Nečekal jsem, že po odchodu ze sálu budu postrádat jak suchý kapesníček tak i dech. Bránice mi jasně dává najevo, že tentokrát jsem jí dal řádně zabrat a podle výjeků mých spolusedících jsem v tom nebyl rozhodně sám. Místy jsem měl pocit, že Nicolas Bedos mi musel koukat do hlavy a film napsat přesně podle mých představ. Daniel Auteuil je naprosto bezkonkureční. Doria Tillier zas éterická bytost co má kafemlejnek mlející železné špony místo pusy. A fenomenální Fanny Ardant? 70 let? Zřejmě už notnou dávku let zapomíná otáček listy v kalendáři. Za rytmu Yes Sir, I Can Boogie můžu říct, že La Belle Époque je směs romantiky, nádherného vtipu, dávky nostalgie a parádně vypreparovaného stylu, ze které se povedl upéct mistrovský michelinovský dort. Nemohu se dočkat až se znova s nadšením zakousnu... ()

XTrader

Když se nad filmem zamyslím s odstupem cca 3 týdny, tak musím říct, že je velmi rozporuplný. Daniel Auteuil odehrál skvělý herecký výkon, stejně jako jeho "mladá žena" Doria Tillier. Ale jeho reálná manželka mě příšerně srala. Herečka stála za prd, postavou namyšlená kráva která stála fakt za houby a vůbec jsem nechápal, proč s ní chce mít vlastně držet vztah, když ho nedokáže podpořit. Příběh velmi originální, část, kdy byl "zpět v minulosti" byla super. Rozhodně se zařadí mezi filmy, na které nezapomenu. Ale pokud jej mám hodnotit jako celek, nemůžu jinak než jen 1 hvězdičku. ()

Bedro

Nesadlo mi to. Ani jedna postava mi nebola sympatická. A už ma serú "komédie", kde som sa za hodinu ledva dvakrát pousmia. Ak chcete film s témou "čo by bolo keby...", vrelo odporúčam Lola beží o život alebo Przypadek (Náhoda). ()

nudlis

Příjemnej film. Takovej ... francouzsky příjemnej. Jasně, je zřejmý jak to dopadne, ale kolikrát už jsem se ztrácel v tom co postavy "hrajou" a co je realita, Ale to vůbec nevadí, sedlo mi to. A Fanny Ardant je furt pěkná ženská, i když už je to vlastně babka :-)) ()

Capri2016

Príjemná a vtipná francúzska romantická komédia s výborným Danielom Auteuilom v hlavnej úlohe 60-tnika, ktorý sa vracia v myšlienkach aj v realite do svojej mladosti. A keď chlap naberie druhý dych, ako keby omladol a znova mu v žilách tiekla krv. Tento film ma proste bavil. ()

remotrumpet

"Skúsili ste terapiu kávových zŕn v konečníku?" Tiež si prosím mať doma takýto magický koberec a všetky tie real kulisy aj kulisárky - myslím tým deravé mäso, a môžme to spolu zažívať znovu a znovu a znovu... "Grupák je v poriadku, môžete skončiť." - "Aha, Dobre! Poznám ho dobre." ()

gizi

Šokující začátek, který mě skoro odradil od sledování, ale naštěstí jsem vydržel a odměnou mi byl milý film zobrazující moderní dobu očima člověka, který ji nechce přijmout. A párkrát jsem se opravdu dobře zasmál. 80%. ()

Cesty timem

Byť jsem mladší, mám podobný sen, touhu, problém... Ale představoval bych si to nějak jinak a od filmu jsem také očekával něco víc, ikdyž vlastně zatím nevím co. Špatné to nebylo, třeba někdy zopakuji a napodruhé to budu vidět lépe a hodnocení upravím. ()

funkyman

toto je asi cesta .... nic vam tento dokonaly zazitok nezoberie .. len da...to je sila filmu a zaroven zivota...pripustam, ze hlavne u divaka so sedinami...coho som dokonaly priklad.. magnifique ()

Etta

Film o lidech, kteří nevědí roupama co by a madam, která zjistí, že výměna postaršího manžela za postaršího milence nebyl dobrý nápad. ()

kinoholik

V žánru romantických komedií je to asi naprostá špička. Zajímavý nápad. Výborné herecky. Povedené hlášky. Nicméně je to taková romantická záležitost, kterou dvakrát vidět nemusím. ()

honza.kuzel

První úvodní třetina filmu je dobrá, jen trošku zmatená či rychlá, druhá ryze vzpomínková třetina je skvělá, zábavná, poutavá a dobře se na to dívá, poslední návrat do reality třetina mě bavila nejméně, už není tolik zábavná, ale spíš tvrdá i dojemná, což jsem od filmu zase tak tolik nepotřeboval, ale logicky vše z grácií zakončuje. Celkově tedy nadprůměrná podívaná (Francouzi komedie-drama prostě umí) a ještě se to dobře poslouchá - soundtrack určitě stojí za puštění i zvlášť. ()

Rider@

Takto si představuji poctivé filmové pohlazení po duši s originálním nápadem a bezchybným zpracováním. Moc pěkné, někdy si to dám znovu. Není třeba psát sáhodlouhé eseje, je třeba vidět. Rozhodně to není jen pro dámy nebo nějaký slaďák, určitě dokáže oslovit širší publikum. PS: Co dělá Fanny Ardant s vlasy, že je má v jejím věku takové, nevím, ale mohla by jí to závidět leckterá mladá dáma! ()

Vlad

Takto si predstavujem romanticku komediu! Ziadne presladle mlatenie prazdnej slamy, naopak: k veci a aj trocha vaznejsie resp s trochou cierneho humoru. Podnieti zamysliet sa, nad spolocnostou, nad vlastnym zivotom. Na rozdiel od mnohych inych komentatorov sme sa my pri filme skvele zabavili na perfektnych hereckych vykonoch celeho osadenstva. Som rad ze Francuzi este stale vedia tocit dobre filmy. ()

prokop04

Škoda toho traileru, zkresluje a nepřijde mi úplně výstižný. Jinak povedená komedie se skvělým obsazením! Velmi zajímavá představa o tom jak lze cestovat do minulosti. Originální nápad na firmu, která vám umožní se melancholicky přenést do vašeho mládí a zavzpomínat si tak nad věcmi, které už nelze vrátit. Část emocionálního dramatu měla ne moc silný podtón, jak bych si představoval. Na začátku se seznámíme s tíživou situací v manželství, ale na to jak je to asi trápí to nejde moc cítit. Velmi se mi líbily hravé dialogy, které opravdu byly vtipné. Myslím si, že je to spíše pro lidi, kteří už nějakou tu dobu žijí v páru (+40 let). Řeší se zde totiž problémy, které se opravdu dějí, tudíž to vás to vede k zamyšlení a k uspořádání si myšlenek ohledně aktuálního stavu v páru. Film na pohodový letní večer, dávám tak 70%. ()

PF 2020

PF 2020