Stáří není pro sraby

• Česko Plavčík (pracovný názov) (viac)
Česko, 2022, 85 min

Máte sny? Nějaká nesplněná přání? Parta důchodců si je vyrazila na výlet splnit a vzpomíná na svá mladá léta brigádničení v obecních lázních. Kňoura (Jiří Krampol), Josefa (Rudolf Hrušínský ml.), Janatu (Luděk Sobota), Kačera (Jan Přeučil) a vnuka Tomáše (Robert Cejnar) čeká výlet, na který nezapomenou. Let vrtulníkem, spaní pod širákem, večeře v nóbl restauraci, závod s pilotem Formule 1, ale i zábava na kolotoči... Co byste si ještě v životě chtěli splnit? (TV Prima)

Ivoman

Kupodivu na český film jsem se bavil od začátku do konce. Všechny tyhle herecké ikony dostat do jednoho filmu musela být parádní práce. Do důchodu mám daleko, ale všichni tihle herci jsou prostě koukatelní. Díky Tomáši za nostalgii ... ! ()

garry

Měl jsem snahu, ale nejde to. Proč by měl být film o stáří trapný, smutný, nezábavný a nudný? Pamatujete na skvosty  jakým bylo Babí léto nebo Utopím si ho sám? Jedna hvězda za herecké výkony. ()

tsatsiki

Tak konečně jsem shlédl film Staří není pro sraby. Hanilo to hodně lidí, včetně Mirky Spáčilové a uživatelů  a Csfd,ale já nevím proč. Mě se to líbilo, byl to milý příběh, hlavně se mi líbil konec, kdy Ladislav Frej oznámí Krampolovi, že jeho přání bylo se mu omluvit. BYLO TO PROMYŠLENÉ A PROPRACOVANÉ.Robert Cejnar si tam zahrál pěknou roli, i Katka Bláhová nebo Eva Burešová měli hezké role, spousta starých herců tam dostalo šanci si zahrát, jen ten produkt placement mě stval, ale někdo to platit musel.Jen škoda, že to nešlo do kin. Délka 80 minut filmu prospěla, protože to odsýpalo a za mě to je druhý nejlepší film od Tomáše Magnuska. ()

jokino

Tie 3* nedávam, ako že by to bol čistý priemer, ale, že sa im fakt niečo slušne podarilo z môjho pohľadu. Celkom som sa bavil. ()

Mikecat odpad!

Slávny a veľký herci, ktorí už nevládzu hrať. Dej totálne nahovno ako aj ten mladý sopliak, ktorý nič neskúsil, nič nevie a celé sa to zbytočne ťahá bez úsmevu, kde čakáte kedy bude tej sračke konečne koniec. ws ()

Diego75

Chudák Fittipaldi nemá ponětí k jak špatnému filmu se upsal...Tomáš Magnusek zase nemá ponětí jak se píše dobrá komedie. Sobota, Krampol, Hrušínský a Přeučil sice předvádějí i v pokročilém věku dobré výkony, ale bohužel tady chybí scény, při kterých se divák směje. To už je samo o sobě u komedie problém. Nicméně další špatný český film už nikoho nepřekvapuje a mě taky ne. Alespoň to vypadalo, že při natáčení mohla být legrace a jednu hvězdičku si to přece jen zaslouží. ()

Maraboy odpad!

To je hrozný hovno od prvních minut a na ten mrzutej ksift otravného Krampola se nedá koukat. Na druhou stranu je Krampol důvěryhodnej, že mu věříte, že je takovej píčus i v osobním životě. ()

Dawe2

Samsung asi dost zaplatil. Telefon, televize, za je hodně okatá. Až úsměvně. Homo vztah je naprosto zbytečný, až je to možná výsměch toho jak je to dnes všude, těžko říct. Na černochy se naštěstí nedostalo. Pobavila urna tour, poznámka o bordelu mě fakt dostala, mockrát jsem se pobavil. Fittipaldi super. Herecká hitparáda, proti tomu se nedá moc namítat. Někteří herci by ještě rozhodně měli hrát, protože mají hodně co nabídnout. Film mě velmi potěšil, byť trapnost se občas standardně objevila. Ale jinak tenhle zvláštní druh humoru opravdu můžu. Zdejší takto nízké hodnocení nechápu, možná to prostě jen není film pro každého, za mě palec nahoru s doporučením. ()

JeffScylla

Navzdory opravdu slušnému obsazení ať se na mne nikdo nezlobí ale působilo to jako první čtená zkouška. Motiv nikoliv originální, ale v tom to opravdu nebylo. Škoda promrhané příležitosti a času s takovým obsazením. :( ()

rigby

Autor nemá dobrou pověst, a tento film to opět potvrzuje. Opět velmi kvalitní obsazení plné zvučných jmen. Opět hlubší myšlenka, kterou ale nedovede přenést na plátno a předat ji dál. Opět všechno působí velmi amatérsky a křečovitě, až je mi chvílemi herců líto a autora také. Jestli to měla být komedie, tak nevtipná. Jestli to měla být road movie, tak zcela zanikly jednotlivé zastávky této cesty. Nicméně 1 bodík dávám. ()

meda2016

Natočeno stylem Odpad. Nějaký smysl příběh má, asi tak na 20 minut. Ostatní čas je věnovaný zisku od sponzorů. Nepopírám, zasmál jsem se i pochopil smutek stáří. Stáří je svinstvo. Když někdo odváděl špatnou práci, říkalo se mu lempl: Scénář a režie. ()

hony23

Asi 15.pokus Magnuska natočit dobrý film. Tentokrát vsadil na gerontofilní road movie a díky tomu se mu podařilo ulovit zajímavá jména do hlavních rolí ( nejvíce potěšil vždy elegantní Jan Přeučil ). Humor je dosti křečovitý a tak je film paradoxně nejsilnější ve smutných situacích. ()

EddieIron

Zoufalé ! Strašně zoufalé !!! Jedna hvězdička za to, že šlo vlastně o formu charity, kde si pár důchodců trochu přivydělalo k penzi. ()

Zix.

Skvělý herci, dobrý námět, ale s minimem vtipů a pobavením.  Film se dal určitě natočit mnohem líp a hlavně zábavněji. ()