Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

Saxos

Toho kluka Dextrovýho není skoro poznat. Film rozdělen do devítiletých bloků, kdy s každým odpadá určitá mystičnost i napětí. Samozřejmě tím pádem přibude objasnění o co vlastně jde. Klady: průměr ve všech bodech. ()

meda2016

Mohlo to mít i 4 hvězdy, dokud se neobjevil doktor Rao se svou měsíční teorií. Potom už čekám na silnou filozofickou pointu. Sice jako přišla - ale dovedu si představit účinnější. Léčit následky nebo příčinu. A co je pravá příčina. ..... Spoiler: ..... Snímek má tři linie. Kriminálně detektivní - ta je podána velmi dobře. Fantastickou - stroj času mi vadí, ne možnost jeho existence. Filosofickou - ta není vůbec akcentována. Vůbec na mne nenaléhá rozhodnout, jestli je tohle předejití budoucím zločinům či katastrofě eticky omluvitelné. ()

veverysiak

Film utrpel straty kvôli nízkemu rozpočtu, hlavná myšlienka nie je síce originálna, ale nie je otravná, dokáže celkom dlho držať diváka v miernom napätí a drevenáci hrajú našťastie vo vedľajších rolách, ktoré nevyrušujú, takže 35%. ()

kolly13

Rozjezd, jaký se nevidí u mnohem dražších snímků. Prostě zážitek. Tak proč to má průměrné hodnocení? Důvodem je nezvládnutý přechod na půdu sci-fi a když už si divák zvykne, že už to nedává logiku, chybí tomu tempo a vzduch otravuje Dexter. Holbrook se časem stane megahvězdou a pokud Mickle zvládne konečně celý film v počáteční kvalitě, půjde nahoru s ním. ()

Ironhead

Začátek mě bavil, konec naopak otrávil a ničím nepřekvapil. Navíc pointa byla jasná dost předem a vlastně ten závěr byl pokus o takovou lacinou vykrádačku Nolana i Zimmera. btw... u Netflixu mě už vážně nepřekvapí, že ti barevní a multikulturní jsou zase ti hodní, co zachraňují Svět, kdežto za vše může ta odporná zlá bílá rasa, ach jo :oT ()

JohnDiFool

.. Nebyt najhoršej castingovej voľby dekády (ach, Dexter...) a amatérskych dialógov, plný počet bez váhania. Inak fakt našlapané a pôsobivé až do konca! ()

LadyCroft

Stokrát viděné jinde a v lepším provedení. Jak zde již bylo řečeno: ze začátku paráda, nudit mě to začalo, když došlo ke klišoidnímu detektivovu "propadu". Pak jsem vesele překlikala až k posledním 25 minutám a zle jsem pochodila: tolik dojemných rodino-hrdinných momentů (rozuměj: typicky amerických patetických sraček) jsem dlouho neviděla. Ztráta času. ()

gatuso

Prvni polovina filmu zajimava zejmena kvuli krimi nametu, nicmene ve druhe casti se to totalne zvrtlo v propagandistickou agitku za prava “utlacovanych” cernochu, popis radikalniho belosskeho hnuti vedene fetujicim redneckem se slovanskym puvodem az do obhajoby nasili a teroru za svet bez rasismu a white privilege. Netflix ma ocividne nastaveny narrative sve produkce a ve vetsine jim produkovanych filmu a serialu se tohle tema line jak cervena progresivisticka nit. Pokud to tak bude dal pokracovat, budu vazne uvazovat o odhlaseni Netflixu. Jsou medialne a spolecensky nebezpecni. A naprosto priserny dabing... ()

Bragi66

Jak bylo řečeno, dobrý rozjezd, pak tomu dojde spád děje a to existenciální přešlapování nemá hloubku ani další štěpné myšlenky. Zase nezbývá než dodat, že se u takového časosmyčkovému námětu nedá vyhnout tomu, že je třeba něco slevit z logiky a uvěřitelnosti. Dobrý na toto téma je třeba Looper: Nájemný zabiják (2012) nebo také Zdrojový kód (2011) nebo i Na hraně zítřka (2014). ()

Raziel811

Myšlenka jako taková není až tak špatná, nálada snímku rovněž ujde. Proč si ale snímek zaslouží pozornost je skvělý, resp. velmi uvěřitelný Boyd Holbrook. ()