Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

Shitonit

Zuby mi spadly na podlahu, oči vypadly z důlků a ruce se mi třesou nadšením ještě teďkonc. Jedním slovem - skvost. Páč: Film je jak vystřiženej z takovejch těch dokonalejch osumdesátek, tematicky se zdá vcelku průhlednej, dokud ta mrcha nehupne pod vlak, to mi bylo trochu jasný jak to je, ale stejně mě to dokazovalo průběžně překvapákovávat. kamera, střih, a taková ta filmařsko-digitální vychytanost je fakticky dost vychytaná, a skoro mi vadilo, že to skončilo. Stopáž je tak akurát, děj výbornej, figurky bez chybičky, propletenost / zamotanost velmi propracovaná. Thanky jou. ()

Clark_Kent

Tak konečně zase nějaký sci- fi skvost, po delší době objevil se. Byl jsem tak napjatej, že jsem doslova ani nedutal. Perfektní prostředí a krásnej nádech celkového příběhu. ()

masekjc

Fajn námět a dobrý rozjezd...pak se to ale začne zbytečně natahovat, komplikovat a spousta událostí není dostatečně vysvětlena. Není divu, že jsem nakonec usnul a musel to dokončit na druhý pokus. ()

papadoce

Mám s tým problém. Vlastne tri. Prvý nesúvisí s filmom, ale so žánrovým zaradením na csfd. Prečo k***a nenapíšete, že je to mysteriózne alebo sci-fi. Kokos, tento príznak dáte bežne ku filmom čo s tým nemajú nič spoločné. Trotli. Druhý, že napriek istej originalite sa neviem zbaviť pocitu čiastočného kopírovania omnoho slávnejšieho Interstellaru. Tretí problém je hodnotenie dnes, ktoré je na šesťdesiatich. Nesúhlasím. Určite to patrí bližšie k sedemdesiatke, možno aj presne na ňu a ja teraz neviem čo s tým mám robiť, lebo v zásade ma nútite napáliť tam štvorku. Je to veľa, lenže trojka zase málo. Ono tomu niečo trochu chýba, uznávam, ale mne sa to proste páčilo. Tiež sa mi páčilo, že tam nehrali žiadne veľké mená. Páčila sa mi pointa, aj technické spracovanie. Na troch ostanem lebo pocit plagiátorstva Interstellaru u mňa prečnieva nad spokojnosťou. Trochu škoda. ()

ShiShinka

Je to tak. První polovina skvělej nářez. A od klasické scény: "Seš blázen, jdi se léčit," (Srsly - to je v současném tisíciletí fakt hi-tech sci-fi tak brutálně neuvěřitelné?) už mě svrběl prst na tlačítku Forward. Veeelká škoda zprzněného potenciálu. PS: Nehledě na fakt, že detektiv naprosto ignoruje onen vyšší princip ("She's killing innocent people!" - wtf??), což nechápu už vůbec. PPS: Proč mu to řekla až tak pozdě? Fakt by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby mu to řekla o 18, ne-li 27 let dřív. Možná leda to, že by neměl zku*venej život. ()

maramashi

Christopher Nolan z Aliexpressu, film nebol vôbec zlý to mu zas nemôžem krivdiť, ale chýbalo tomu lepšie tempo a napätie. Pôvodná myšlienka nieje vôbec zlá a film sa pozerá príjemne, gore je spravené super herci priemerný a časové skoky spracované kvalitne. Horšia 4 70% ()

Phantasma

Tento film začíná hodně svižně a akčně, což mu paradoxně jen uškodilo, protože si tohle tempo nedokázal udržet. První půl hodina byla dobrá, ale pak se to celé zadrhlo a působilo to monotónně a nudně. Michael C. Hall je pro mě jenom Dexter. Nevím, čím to je, ale v žádné jiné roli se mi nelíbil a nenadchl mě ani tady. První film ze série "Halloween season" na Netflixu za námi, uvidíme, jaké budou zbyvající 4 filmy, které Netflix chystá ..... ()

Solverino

Námět zase taková pecka není, ale je to zajímavě natočený...začátek pěkně šlape, ke konci to ale ztrácí dech a stává se z toho cliché. No jednou se to vidět dá, ale žádná bomba to nejni. ()

Mamlas

Je třeba uznat, že začátek, možná i skoro 1. polovina filmu byla velmi zdařilá, svižná, zajímavá a mělo to svůj nápad. Pak to zvolnilo až pomřelo, když se začalo, ala kopie Terminátora, cestovat v čase. To nebylo dobré, 2. půlka hodně nudila a ani závěr vůbec nepřesvědčil. Je to jeden z lepších filmů z poslední doby Škoda, že si nešel svou osobitější cestou. ()

horor2

U mě spokojenost od režiséra Země kůlů, který zaujal a já se těšil na další kvalitní film, který jsem dostal. Místy jsem si vzpomněl třeba na Loopera nebo taky na Predestination. Boyd Holbrook opět zaválel. Fandil jsem mu, bylo mi ho líto. Samozřejmě, kdo má něco nakoukáno a je trošku pozornější, možná si všimne během projekce onu osudovost. Paráda! Super, nic pro jednoduché jedince čekající totální akčňárnu nebo saw :-D Je to zkrátka inteligentní temná krimoška :-P ()

Hemlock

Famózní start, slušné tempo i atmosféra, ale zhruba v půlce film tak trochu ztratí dech, což se v mém konečném hodnocení určitě projevilo. Každopádně se jedná o dobře natočený krimi-thriller se zajímavým nápadem a solidním hereckým obsazením u kterého jsem se obzvláště první polovinu vůbec nenudil a i přes ten slabší a nic neříkající závěr dávám nakonec trojec - 60%. ()

Connik

Závěr je sice jeden dost velký paradox, ale v kterém filmu hrající si s časem nějaký takový není, že? V rámci žánru hodnotím nadprůměrně i když musím souhlasit s ostatními komentáři, že střed filmu táhne trochu dolů jinak skvělý začátek a obstojný konec. ()