Veľká vlastenecká vojna. Poručík Nikolaj Ivuškin (Alexander Petrov) spolu s vodičom Stepanom Vasiľonkom (Viktor Dobronravov) v malom nákladiaku len o vlások uniknú nemeckému tanku. Ivuškin dorazí na veliteľstvo v obci Nefjodovka, kde ho menujú veliteľom jediného bojaschopného tanku. Čoskoro na miesto prídu tanky nemeckého Hauptmanna Klausa Jägera. V bitke zničí Ivuškin celú Jägrovu tankovú rotu, často aj dva tanky naraz jednou strelou. Jeho tank T-34 však utrpí vážne škody. Ivuškin a mechanik Stepan Vasiľonok sú zranení a padnú do zajatia. Odhodlaných a odvážnych vojakov to však nezastaví a hneď začnú plánovať útek. Majú totiž s Jägrom nevybavené účty. Ivuškin vymyslí únikový plán, s ktorým mu pomôže ruská tlmočníčka Aňa (Irina Staršenbaumová) a otlčený legendárny sovietsky tank T-34. (TV JOJ)

Raichu.Cz

Perfektní válečný film se slow motion efekty. Grafika je rozhodně povedená,hudba která začne hodně zajímavě hrát :o, příběh perfektní. T-34 je prostě legenda;). Za mě 100% ()

uhol_pohladu

Ide o nadčaové spracovanie historických udalostí v čase II. svetovej vojny. Film zobrazuje osudy vojakov a kritickú situáciu doby. Ultrarealistické zábery spomalených striel z tanku dodajú fanúšikom uspokojenie a film budú rázom sledovať s WOW výrazom v tvári. Poňatie príbehu je excelentne spracované a poňatie strategických záberov je priam dokonalé. Tento film vysvetlí bojové taktiky tankov z II. svetovej vojny, hociakému človeku, ktorý si ho pozrie. Hudobné spracovanie bolo nadčasové a pritom minulosť vystihujúce viac ako inokedy predtým. Na to že to robila ruská menej známa spoločnosť, klobúk dole. Za mňa jdenoznačne 5 hviezdičiek. ()

oskar22

Novšia a modernejšia verzia Škovránka. Začiatok filmu bol celkom pozerateľný. Následuje riadny paškvil. Porovnávanie s Furym ani náhodou. Ten nepôsobil aspoň ako komiks. Vôbec neviem ako tento film vnímať. Ako komiks, komédiu? Záverečné venovanie spomienke na tankistov, úplne znevažuje túto spomienku. Slabé 2*. ()

Ficka_CZ

Chtěl jsem tento film rozcupovat na tisíc a jeden šrapnel, protože to je taková směs nelogičnosti, klasické ruské udatnosti, německé naivity, nesmyslnosti.... Ale pak jsem si uvědomil, že jsem se bavil. Souhlas, to CGI bylo trochu jako z WoTka, ruské hrdinství a láska k vlasti sahala až ke kníru samotného Stalina, ale jako oddychovka to fungovalo. Stačí vypnout půlku mozku (pozor, před volbama nezapomenout zase zapnout) a je s toho příjemný večer. Že bych to zrovna doporučoval, to se říct nedá, ale hanit to nebudu. ()

Warmachine69

Mazec od začátku do konce! Jasně... nemá smysl o filmu moc přemýšlet protože nelogických prvků tam bylo dost ale čert to vem, to ani jednu hvězdu prostě neubere protože je jinak film absolutně bez chyby! Ze začátku jsem myslel, že časté záběry slow motion záběry to spíše kazí ale záhy jsem se utvrdil v tom, že naopak přidávají a celý film je díky tomu poutavější a originálnější. Od koukání se nejde odtrhnout a když už nastoupí nějaká klidnější pasáž, moc dlouho to netrvá než zase začne podívaná. Celé se to nikde nezdržuje, žadné vykecávání a jede jedna akční scéna za druhou a to takovým tempem, že vám přijde, že film trval sotva patnáct minut. Konec asi zbytečně rychle useknutý ale to mi tak přislo asi jen proto, že jsem se prostě chtěl koukat ještě dál. ()

KiR0

Film má možná nějakou cenu pro plastikové modeláře, kterým nabidnul pohled na některé detaily tanku, ale já jej řadím do řady Hollywoodských paskvilů tohoto typu. Hned z počátku nákladní automobil s polní kuchyní, která drží za autem jako přibitá i když řidič jede cestou necestou a kličkuje jako zajíc, následně důstojník bez bojových zkušeností jednou ranou ničí tři tanky, v zajetí léta tají o sobě veškeré informace, i když v další scéně strhává z krku "psí" známky, kořistní T-34 stojící na moderním návěsu, 6 nábojů do děla, kterých si nikdo z německých vojáků nevšiml, zajatkyně, která volně prochází po koncentračním táboře, aby jej volně opustila, osamělý tank v nepřátelském městě, kde je jeho posádka obsluhovaná jako by byli hosty, přičemž nikoho z obyvatel ani v nejmenším nenapadne informovat vojsko, T-34 kličkující jako sportovní auto, skrývající se uprchlíci, kteří si v noci v klidu zapálí oheň, to vše zakončené love story... A to bylo natočeno jako vzpomínka na všechny tankysty, kteří bojovali v řadách Rudé armády? Já být pamětníkem, tak bych to považoval za zesměšnění všech obětí z řad posádek tanků T-34. ()

godzilak

Dobře, myslel jsem že nejhorší válečný film je FURY, chyba... tohle je ještě o kategorii horší a to je opravdu co říct, protože fury byl fakt špatnej film ... ()

horskejvlk

To si snad z nás režisér dělá srandu !? Takovou patetickou kravinu může natočit jen Rus, úvodní bitva nehorázná utopie ala WORLD of TANKS, střílet pro posádku tanku ať pzkpf. IV nebo T34 ze vzdálenosti 500 m bylo vítězství pro posádku střílející tanku, ale z 20 m ?! Zasáhnout a nezničit díky odrazu? To má diváky za idioty? Na obranu nutno podotknout že podobnou hovadinu natočili i Američané c Brad  Pittem v hlavní roli : “Železná pěst” nebo tak nějak, Režisér T34 pojal rádoby akčně no proč ne, ale je to spíš jak dokument, mizerná je hudba, scénář ale hlavně celý námět. Krásná je kamer, střih a výprava- ta zejména. Jednu hvězdu za absenci stovek mizerný maket pzkf IV viz.” Boj o Moskvu”a podařený excemplář  německého tanku pzkmf.IV  zbytek je jen patetický film, stejně jako “Ocelová Pěst” Brad Pit ostříhán paradoxně jako waffen SS. V zásadě jsou si ty filmy podobné tj. Rusky a Americký voják nemůže nikdy být poražen. ()

Negrus

Tak tohle je naprosto neuveritelna sracka.. Z puvodnich dvou hvezd davam nakonec jen jednu, a vlastne netusim za co.. Neuveritelna slatanina.. ()

kukadlo123

Výborný film. Síce niekdo môže napísať že ide o propagandu, ale u mňa je to v pohode. Niektorí píšu, že CGI efekty sú strašné. No nie, na ruskú úroveň najlepšie, čo som kedy videl a na svetovú výborné. Áno Panthery sú naozaj prerobené T-55 ale výborne. Ale pokiaľ si všimnete vo väčšine scén je vidieť jednoduchý podvozok T-55. Pri páde už je podvozok prekladaný. Dej sa dal spraviť aj lepšie ale ujde to. Celkovo sa na to dá pozerať bez zúrového držania otvorených viečok. EDIT: Ešte tie granáty sa mohli správať realistickejšie, teda sa odraziť na polygóne od Panthera alebo vybuchnúť tak ako as patrí: myslím na dvoch jednou ranou a most. Dva tanky: Rusi nemali oneskorenú muníciu v týchto rokoch, teda pokiaľ ju v druhej svetovej mali. Most: výbuch ruského granátu vnútri Panthare podľa všetkého zabije len Wolfa. Panther ale nebol rozdelený tak ako Konigstiger alias Tiger II. Ale potom by to nemalo 140 minút ale iba pol hodinu. Takže je to pokrútené ale pre mňa prijateľným spôsobom. ()

sad12

Herecké výkony u hlavních postav = 9 z 15 || Herecké výkony u vedlejších postav = 4 z 5 || Kamera = 8 z 10 || Zvuk = 8 z 10 || Téma = 3 z 5 || Výkon režiséra = 7 z 10 || Scénář = 18 z 25 || Můj komentář: Legenda jménem T-34 je poměrně obstojný válečný film. Obsazení není nejhorší, efekty jsou celkem dobré, kamera též. Avšak nemohu se zbavit pocitu, že je vše nějak přehnané. Hlavní hrdinové jsou příliš silní, tank T-34 je téměř neporazitelný a Němci jsou hloupí. Ale když to vezmu kolem a kolem, tak film není špatný a byla celkem zábava to sledovat. Proto filmu uděluji 62 = ★ ★ ★ ★ ()

frantabr

Asi před 30 lety jsem měl na počítači 286 hru Pacific. Tak přesně takový film to je, pohádka točená v ČR s pár našimi herci (nejlepší Josef Carda), vizuálně velmi pěkné. Když to tak berete, tak to jde. ()

matopp69

perfektní scénář, děj, příběh, velkolepé boje, zpomalené scény ala matrix a perfektní hudba, malý románek a dokonce pár vtipných scén. Film jsem viděl již 3x, můj 8roční syn to již viděl taky alespoň 2x. Celkově, 95%. Proč dolů 5%? Když ten film vidíte víckrát, pak si začněte všímat i detaily, které jste si nevšimli prvněkrát. Třeba, když Kolja se dostal do zajateckého tábora. Nechtěl říct své jméno a hodnost a nechtěl přistoupit na blbou hru zajíc a vlky, i když ho mučili. Stačilo, aby fritz namířil na ruskou tlumočnici pistoli a hned odsouhlasil všechno....A takových věcí bylo víc....ale jsou to maličkosti. Co víc říct? Když máte domácí kino a velké plátno, tak o nádherní zážitek je zaděláno. Již se teď znovu těším, když se naň podívám za pár měsíců... ()