Aký je život rozvedených mužov oddelených naštvanou exmanželkou nielen od stola, postele ale aj účtov? Ako zapôsobí rozvod na ich morálku a sebavedomie? Toto všetko sa dozviete z korektnej komédie s Marekom Vašutom v hlavnej úlohe. (Magic Box)

XLADI odpad!

Byl to film nebo Reklama? S tou reklamou tak tlačí na pilu až je to trapné. Co si jen teď vybavím Bandi, Hyundai, Intersport, Manner, Dell, hotel Moninec, Finlandia, Alza a spousta dalších u kterých si na název nevzpomenu. ()

Dussanek

Jedna hvězdička, snad za to, že jsem to vydržel shlédnout až do konce a nevytáčelo mě to vyloženě. Někdo již zde podobný názor napsal. Bohužel je to snímek, který když neuvidíte, tak se nic neděje. Mezi skvosty české a světové kinematografie to jistě patřit nebude:-C ()

majorzeman13

3,5/10 ! Díky stopáži hodinu a půl je film snesitelný,stravitelný , koukatelný,podprůměrný,ale jen jednou ! Kdyby měl snímek trvat déle,tak to asi fakt nedám. ()

bratr_jezek

Ono nestačí film pojmenovat zajímavým názvem drze parazitujícím na oblíbenějších předchůdcích. Ono je potřeba mít i nějaký příběh. Tady se to nějak sypalo, přestože se vykradlo hned několik námětů z jiných filmů. Marek Vašut sice přijde o skoro vše, přesto nestrádá. Odjede do hor za bratrem (Etzler) a užívá si v jeho hotelu. Když si pak přes internet nabrkne novou známost, začne s ní vymetat různé wellness atd. Když opomineme to, že vše stojí nějaké peníze, Vašut nechodí do práce (má být učitel), hotel bratra nevypadá, že praská ve švech, nesedí, že si oba žijí jako lordi. Chování mají bratři jako stereotypní šovinistická prasata, ale mladé holky jim sami lezou do postele, stačí se jen ožrat a projet se traktorem. Celý hotelový personál tvoří asi jen recepční, bratři po hotelu lítají polonazí, povalují se přiopile po nábytku a bezcílně vysedávají v kanceláři. Asi vyhlížejí další oběti, nejlépe nějaké mladé, protože starší jsou upjaté, hysterické, ukřičené a mstivé (např. Hybnerová). Úplně mimo pak působí pokus obohatit dalšími motivy - např. Vašutův syn či návštěva striptýzu. Jestli to má komedie, tak je mi dost smutno. Jediná hvězda snad za Vašuta, ten se snaží, ale je to spíš na hranici odpadu. ()

roduch

Budu stručný - film není žádné veledílo jako od Spielberga. Ale pro odlehčení a odreagování... je to pravá oddechovka pro lidi jako já, který už 32 let vstává po 4.00 hod. do práce a po směně mám práci okolo domu, starosti o prarodiče apod. Kdo to bere jako odpad, tak má asi mnohem veselejší život a určitě dokázal vytvořit něco kvalitnějšího než je tento film... Díky tvůrcům, že to není plné starostí, hádek, podivných lidských vztahů apod. Proto 4 hvězdy. ()

czprava

Mírně plitký a místy komediální "románek", kde tahounem se stává starší tělem a rádoby mladší duchem hlavní hrdina v podání Marka Vašuta. Mírně mu přizvukuje Etzler, ale jeho komediální "hlody" mě nechávali povětšinou až neskutečně chladným.Vypracované vašutovo tělo obklopené každé ráno minimálně jedním nahým mladým ženským tělem se stalo po určité chvíli sledování filmu jakýmsi továrním nastavením či resetem. Poklidné vody většinou úspěšně čeří místní fůrie věrně podaná paní Čvančarovou a říznou pořádně "krverlačnou" Vandou Hybnerovou toužící po pomstě svému záletnému exmanžílkovi. Herecké obsazení velmi kvalitní, ale ani to nestačilo, aby z tohoto (ne)příběhu bylo něco více zábavného. Dvě hvězdy dávám jen proto, že jsem dokázal film protrpět až do závěrečných titulků. Musím přiznat, že jednou mi to stačilo a rozhodně netoužím toto dílko znovu vidět. Hrát tam někdo trochu jiný, asi bych to možná ani nedal celé. Vlastně už si ani nepamatuji, jestli jsem se vůbec něčemu zasmál, bylo to jak vzít si projímadlo, aby člověk nějaký ten úsměšek vytlačil. ()

horskejvlk

Vše přesně napsal “Castor”tak co dodat ? Miluji Vašuta tak to je 1⭐️ a děj se odehrává na sněhu v horském Hotelu tak to je druhá⭐️ No a to je zhruba tak vše. Být krmen  lacinym produkt-placementem Dívat se na lHunday, Alza CZ , noťas Dell apod kdyby to bylo alespoň BMW, MacBook Air apod. Nic proti ale tohle je jak být krmen vlašákem, k Vašutovi to prostě nesedí, ten je superliga. Ale k filmu, vtipný to není, spíš bláznivé vrťochy stárnoucího seladona, byť Vašut vypadá sklvěle. Na celým filmu byla ke koukání jen ta blonďatá kočka na začátku. Čvančarka se na flirt nehodí nemá postavu ani sex-appeal. Děj je nula. Tak jen přeji Vašutovi lepší filmy ()

Radovan.Long

Marek Vašut je pro mě něco jako Česká modla,ale tohle bylo hoooodně pod jeho úroveň!Nadutě stylizované a po "Románu pro ženy" a "pro muže" hrozně trapná záležitost...Zita M. to neuměla dát do formy... ()

1308boddah

Názvem vykrádačka Románu pro ženy, kde taky hrál Marek Vašut, ale ty filmy nemají nic společného. Vašutovi nelze upřít, že párkrát měl minutku v zahraničních filmech a stárne s grácií, ale postavit na něm film, navíc s chabým scénářem, prostě nelze. Nebo tedy očividně lze, ale nebaví to. Nezachránila to ani účast skvělé Jitky Čvančarové. Celkově je to nuda plná pitomých hlášek a pochybuji, že si to někdo pustí dvakrát. ()

alienable odpad!

Prosimvás! Kdo je Zita Marinovová a proč, když evidentně postrádá sebereflexi, jí nikdo neřek, ať se radši živí něčim jinym? Panebože... "Věk je stejně jako gender pouhý konstrukt." aneb dva starý vobšourníci trousej rádoby vtipy. Samozřejmě všechno nakonec dobře dopadne (viníkem je exmanželka, tak se poplácáme po zádech a od srdce se tomu celému zasmějeme). No jo. Neni každej den posvícení. ()

marvin1

nevím proč má film tak nízké ohodnocení, oproti jiným, daleko lépe hodnoceným, které nestojí za zlámanou grešli, tu fajn výkon podal v neobvyklé pozici Etler, a nutno dodat, že mu tahle pozice sedí. Od reklam ve filmu se bohužel nelze než oprostit, protože bez nich nikdo nic nenatočí. Zadarmo ani kuře nehraje. ()

sorbon1

Jako žádné velké umění to nebylo, ale já jsem se vcelku pobavil. Taková lehká komedie. Kvalitní obsazení, to udělalo hodně. Na domácí zhlédnutí to šlo. ()