The Morning Show - Série 2

(séria)
USA, 2021, 9 h 10 min (Minutáž: 51–61 min)

Tvorcovia:

Jay Carson, Kerry Ehrin

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Victoria Tate, Joe Marinelli, Desean Terry, Janina Gavankar, Holland Taylor, Katie Aselton, Kathy Najimy (viac)

Adaaamecek

Po naprosto úžasné první sérii přichází druhá. A ta bohužel té první nesahá ani po kotníky. Kde v první sérii byl naprosto úžasný scénář a komplexní příběh, tak zde jen něco, co nekážu absolutně popsat. Reálně netuším, o čem těchto deset hodin bylo. A to je sakra smutný. 7/10. ()

darthboal

Druhá série výrazně ztratila na kvalitě. Věčné nesmyslné hádky které mi šly chvilkama krkem, žádný ucelený příběh. Jestli se chystá třetí pokračování, měli by se víc snažit. ()

bonovox

II. Séria je kvalitatívne na tom o dosť horšie ako prvá. Dej tu pomaly plynie bez nejakých výrazných gradácii, hlavne záverečná epizóda je prekvapivo bez úderného finále, našťastie po hereckej stránke výborne a aj preto aspoň za 70% ()

AtemuLukas

TMS pokračuje tam kde první série skončila. Opět tu máme Alex a Bradley (později jen AB). Avšak tentokrat trochu jinak. Bradley je stále v TMS a Alex je na odpočinku píšící knihu. Cory se snaží zvednout sledovanost, která klesá a nejvíce u TMS a zároveň se snaží spustit streamovací stanici. Cory pak dostane nápad získat zpět Alex, aby dělala parťáka Bradley. To se mu podaří a tím začínají hned dvě zápletky, které se tu rozvinou. První je fakt, že má zanedlouho vyjít kniha právě o Alex a druhá příchozí hrozba v podobě nemoci Covid. Vedlejší linkou tu je i Mít h Kessler, který se na odpočinku snaží vyrovnat s tím, jak hluboko klesl. To je asi z hlavních zápletek vše. Jo ještě tu máme žalobu UBA za Hanah. No a teď se pojďme podívat, co tu funguje a co ne. Jednoznačně tu moc nefunguje právě Alex. Ta se v této sérii chová opravdu jak hysterka a její chování a rozhodnutí mnohdy nedávají smysl. Naopak Bradley tu má velký zvrat v podobě nového vztahu a i když jsem zpočátku nechápal proč to bylo nutné, tak si myslím, že nakonec to vyšlo dobře. Co se týká dějově linky a zvratů, tak si myslím, že druhá série je posun kupředu oproti té první. Dávám 72% ()