Zatímco se mu kupí dluhy a naštvaní výběrčí jsou mu v patách, riskuje tenhle výřečný klenotník z New Yorku všechno a doufá, že se tak udrží nad vodou a naživu. (Netflix)

Lucky Eda

Chceš prachy tak pro to něco dělej neuvěřitelné enerigcký chlápek který chce vydělat nehrozny prachy. Ze začátku jsi budete říkat co to je za uřvaný film,ale každopádně stojí za shlédnutí. Jsem zvyklý od Sandlere na přihlouplé komedie ale tohle byla jeho nejlepší role . No ten konec taky wtf ale jak jistě ukazuje poslední scéna a začátek tak vše skončí happy endem. ()

Fonnel

Zajímavá kontroverzní záležitost a kdyby mě tak neštvala od začázku do konce, tak by to bylo za 5*. Ale kdyby mě to celou dobu tak neštvalo, tak by ten filmy nebyl ono a asi by neměl šanci získat 4*, nebo 5*. V půlce jsem měl sto chutí to vypnout, ale Sandler mě u toho udržel. Hudba je jak z Blade Runnera a podobných filmů z 80./90. let a není to úplně moje parketa, na druhou stranu k filmu sedla. Celých 130 minut je to ukecaný chaos, člověk by dostal psotník a posledních 5 minut je závěr a titulky (žádné spoilery :) ) . Jsem rád že jsem to viděl a už to nikdy znovu vidět nechci. Klobouk dolů Sandlere, máš to za 4*. ()

damian odpad!

Idiocie této slátaniny se dá shrnout do jediné věty: Pokud bych chtěl zažít dvě hodiny žvástání minimálně deseti lidí a řvoucí stupidní hudby najednou, zajdu si do baru a pustím jukebox. Výhoda bude, že se u toho zleju, bude mi fajn a nebudu mít depresi z toho, že jsem ty dvě hodiny života projebal. ()

vojacek odpad!

Díval jsem na to natřikrát a konec mě tak nasral.......... Bože můj, to byla pičovina. Nejhorší film s A. Sandlerem - furt tam někdo po někom řve - v lepším případě po sobě řvou jenom dva, do toho neposlouchatelná hudba a celé je to nějaké divné. Takže na Bennyho, Joshe a Lopatina si příště dám velkýho majzla. ()

Nicholas_Age

Specialita tohoto filmu tkví v tom, že je opravdu hodně neklidný a nenechá diváka odpočinout snad ani na minutu. Jeden z těch filmů, na kterém se v hodnocení krásně ukáže způsob, jakým je rozdělená společnost, protože tohle prostě budou kladně hodnotit jen intelektuálové. Jeden z těch filmů, který jsou hůře hodnocený, ale když jim dáte šanci, můžete objevit diamant. Sandler je tu skvělej, jakoby místy vůbec nehrál. Někdy prostě film chytne a nepustí. Obalí svojí energií, ať už pozitivní nebo negativní a drží diváka celou dobu ve své moci. To mám moc rád a zažívám málokdy. 4 hvězdy za film a pátá za to, že jsem na něj za pár dní nezapomněl. ()

opatstviolov

Adam Sandler podal překvapivě dobrý výkon. Soundtrack jako z Blade Runnera asi nejlepší část celého filmu. Z bratří Safdiů se stávají nové režisérské hvězdy a já už se těším na další jejich počin. 8/10 ()

erdeguan33

Dávám tomuto filmu dvě hvězdičky, i když původně jsem chtěl napsat: ODPAD! Ale právě snímek DRAHOKAM mě donutil svým rozporuplným dojmem začít chtít komentovat filmy na ČSFD. Po prvních minutách filmu, jsem chtěl sledování ihned ukončit, i když to zásadně nedělám a dílo si vždy vychutnám do konce. Ale tak chaotický děj, roztřesená kamera, ruch, šum, nemožnost sledovat jakýkoliv dialog, ve mě budily až bolest hlavy a špatnou náladu. Přesto jsem i tomuto zvláštnímu snímku chtěl přijít na chuť a vydržel až do závěrečných titulků. Nevím jestli to byl záměr režiséra, vyvolat v lidech vášnivé diskuze. Jestli ano, tak to se tedy povedlo dokonale. První hvězdička je za herectví Adama Sandlera, kterého spíš vidíme v rolích bláznivých komedií. Tady se ukázal v jiné poloze. Druhá hvězdička je za zajímavý námět. Jsem na vážkách s třetí hvězdičkou, která by byla za polemiky, které se po shlédnutí vyrojily. Každopádně je to film, který zanechá v divákovi nějaký dojem a hned tak se z hlavy nevytratí. ()

Elanornegra

Veľmi netradičný film, plny veľmi akčných dialógov. Adam Sandler tu hraje skvelo. Netradičná hudba, u toho robí jedinečné dielo. Veľmi dobre sa pozeralo, na to takz. Vekslákstvo, Adam išiel cely čas po hrane, a neprestával, lebo taky bol. Dirty, drsný, divoký…85% ()

Fibonacci

trošku fauzy uvod na mna, vela kriku, hore-dole, chaos atd.. ale postupne si ma tento židacky pribeh dostal a popravde som pri záverečnej muzike intenzívne uvažoval o štyroch, ale davam pekné tri ⭐️⭐️⭐️. Adam v nezvyčajnej ulohe pre neho, v nezvyčajne natočenom filme, da sa to kukať. Cahlen bitte. Váš Waxo🍀🙃 ()

jmennno

Asi první film, kde Adam Sandler nehraje ňoumu. Velice mě jeho herecký výkon překvapil. Skvěle zde dokazuje, že umí hrát i vážnější role, a ne jenom pohodovýho taťku. Film je dosti bizardní. Neustále mluví, respektive křičí, jeden přes druhého. Do tohoto ještě hudba, která je stejně hlasitá, jako dialogy samotné. Přijde mi, to už trochu moc, ale zas, proč ne. Je to trochu jiný. Přesně takové filmy mám nejraději. ()

Rasokoule

Pokud přežijete, že vám tenhle film nejspíš vyhučí díru do hlavy, tak je film vlastně zajímavá jízda. Líbí se mi, jak ve filmech s Adamem Sandlerem se sportovní tématikou vždycky vezmou opravdové profesionální sportovce, dodává to tomu autentičnost. Celkově je film plný zvratů a nečekaných událostí, které jsou hodně často napomezí komedie, jak bychom u tohohle herce čekali, avšak jeho role je vlastně čistě vážná a nutno podotknout, že věrohodná. ()

Gattiniak

Od začiatku film vtiahne diváka vysokými otáčkami, prvych 45 minút sa pravdepodobne budete nudiť a nadávať na chaos ktorý zámerne tvorca vytvára, následne budete na hlavného hrdinu s miernou nechuťou pozerať so zaujímavými paralelami ktoré má s našim skazeným spôsobom života. ()

Marrakech86

Docela se divím vysokému hodnocení tohoto filmu, dávám 40-50 %. Ve výsledku mi přišel nepřehledný, každý tam řval, nebylo pořádně rozumět. Jedině co se mi na tom filmu líbilo byla scéna s Julii Fox - která je prostě dokonalá a pak asi posledních 20 minut s výsledkem sázky. ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (viac)

Indie Doctor Strange je hit

Indie Doctor Strange je hit

22.05.2022

V posledních několika týdnech do kin vstoupily hned dva filmy s tematikou multiverza, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Everything Everywhere All at Once. První z nich se podle předpokladů… (viac)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů