Annabelle 3: Návrat

• Česko Annabelle 3 (viac)

Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov V zajatí démonov prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu a zlom posadnutú bábiku si prinášajú do svojho domu. V uzamknutej izbe, plnej artefaktov, ju s požehnaním kňaza bezpečne uložia za posvätené sklo vitríny. Čaká ich však nekonečná noc hrôzy, lebo Annabelle prebudí zákerných duchov v miestnosti, ktorí si vyhliadli novú obeť – desaťročnú Judy, dcéru Warrenovcov, a jej kamarátky. (Continental film)

Tomas_PO

Z tretieho pokračovania čohokoľvek nie je dobré mať veľké očakávania, čo iste pomohlo aj Anabelle a hodnotenie sa vyšplhalo na tri hviezdy. Pozrieť dva predchádzajúce diely nie je nutné, ba dokonca to môže byť výhoda, nakoľko je divák vo väčšom napatí, keďže nevie predvídať udalosti. ()

Kushina

Jako horor to bylo dobré. Lekačky a napětí, pár zajímavých efektů. Na druhou stranu mě opět nezklamala retardace lidí v hororech. Víte, že barák ve kterém jste vlastní žena co se živí Exorcismem a vidíte strašidelnou panenku a na ní nápis: "ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEOTVÍRAT" A co uděláte? No jste kráva a otevřete jí, budiž, pak ale začne houkat požární poplach a necháte skříňku odemčenou? To vážně? Bože za tyhle nesmyslný kiksy bych dával facky, to to režisér neumí udělat nějak víc realističtěji? Oproti ostatním Annabelle trošku slabší, ale stále takový hezký průměr a bylo by neuctivé dát filmu který byl věnován pravé Lorraine Warrené, která v dubnu 2019 zemřela nějaké horší hodnocení. Čest její památce. 60% ()

BlackAdder87

Dal bych tomu přílepek "rodinný" horor, na takové to bubání v kruhu nebo pentagramu rodinném, které snad snesou i odrostlejší caparti. Celkově je vše řemeslně dobře provedené a herecké obsazení je taky vcelku sympatické. Tak pokud se nechcete moc děsit a stačí vám zaplácnout páteční večer něčím nenáročným, tak směle do něj. Annabelle už čeká a chce si hrát. ()

Deidy

Stále nechápu přemrštěný hype okolo filmů Conjuring a spol. Ze všech těch filmů mě doopravdy zaujala akorát Annabelle 2, jinak zbytek jsou sračky na entou a nechápu tu nebetyčnou chválu okolo nich. Pro mě je třeba mnohem lepší film Děsivé dědictví, který všem přišel hrozně utahaný, ale ve výsledku budování atmosféry tam fungovalo na výbornou a film se celkem zdatně vyhýbal levným lekačkám, což se o Conjuring filmech fakt říct nedá. Ale tak budiž, každého názor, že jo. Tento skvost ale posunul tu nudu a kýč na vyšší level. Začíná to totiž nápadně připomínat takové ty klasické hororové vyvražďovačky, což by mi asi ani tak nevadilo, ale hádejte co... Za celých 106 minut filmu NIKDO NEUMŘE!!! Komu tím prospějou? ()

bonovox

V trojke poteší návrat Warrenovych ale inak asi nič. Trestuhodne tu nie je využitý potenciál miestnosti zla a tie niektoré lakačky v poslednej tretine filmu dojem moc nezachraňujú. Ale aj tak séria Annabelle ide svojou cestou... ()

Ondrew

No prosim, drevena p*ca uz zase hysterci az z nej lietaju triesky. A to je asi tak vsetko. Podobne, ako predosle diely, je i tento absolutna nudna patlanina bez stipky invencie a najma s nulovou atmosferou. Najvacsi osoh by bol z Anabelle iba v pripade vyuzitia staby paliva do krbu. Udelim aspon mizernych 5% za... vlastne za nic. Snad len za tuzbu, aby ziadnemu idiotovi nenapadlo uklohnit stvrty diel. ()

PanPyzamo

Ze začátku jsem byl rád, že přichází na scénu Warrenovi a je fakt, že pro mě táhli celý film. Bohužel zde moc nejsou a zbytek mě příliš nezaujal. Nebylo to špatný, ale prostě pro mě osobně nijak extra zajímavý, ačkoliv se našlo pár dobrých momentů včetně jednoho, kde jsem se lekl alá scény s mincemi, které jsem si užíval. Ty byly ale asi tak to jediné, co jsem si užíval. Zbytek mě docela nudil a po skončení filmu jsem oproti předešlým dílům neměl takový ten pocit naplnění. Zkrátka to na mě působilo, jako ztráta času. Annabelle 3 je za mě průměrný film, který nedoporučuji. 5,5/10 ()

david141474

S tímto filmem jsem velice spokojen, musím říct, že to je i lepší jak jednička a dvojka. Sice zde hororovej prvek moc cítit nebyl a lekačky za moc nestály, tak film za sledování celkem stojí. Napětí a atmosféra v tomhle filmu byla solidní. No sice mám celkem problém s tou borkou, která šla do té místnosti s předměty v rukou satana. No kdyby tam nešla, žádná Annabelle 3 by nevznikla. Absolutně nenávidím to klišé, když se postavám vybije baterka, to je prostě už na nasrání když je to v každým druhým hororu. Děj celkem solidní. Postavy jsou taky celkem solidní. Herečky podali solidní výkony, jen tu dceru Warrenových hrála úplně jiná herečka než v Conjuring filmech. Ale tak dalo se to překousnout. Teď už mi zbývá poslední Conjuring film a pak si budu muset počkat do září na Nun 2. 8/10 I když se o tomhle filmu kladně nemluví, mě se to líbilo a musím říct, že je to i lepší než jednička a dvojka. ()

fandimir

Větší sračku jsem snad ještě neviděl, tak moc hloupé postavy se opravdu nevidí v každém filmu, ostatně celá trilogie o panence Annabelle je za mě naprosto zbytečná, bez nějaké větší atmosféry a akorát shazuje kvalitu dokonalé jedničky a velice kvalitní dvojky originální série V zajetí démonů. /25%/ ()

Lilith03

Kdyby to šlo, dám dva a půl. Bylo to jen o trochu lepší než jednička, ale zase tu jsou laciný lekačky a spoustu prvků, které mi vadily. V dobrém se má přestat, měli se tím tvůrci řídit a skončit u dvojky (a ideálně ani nedělat jedničku). ()

Carteriiino

Totálne zbytočný film. Námet bol fajn (okrem kamery asi to jediné) ale akosi to nezvládli. A to som si myslel, že z tohoto univerza nebude už nič slabšie ako The Nun... film celý čas nudí, dokopy sa tam skoro nič nedeje ale oceňujem aspoň komediálne prvky ()

HororSamael

Ale notaaak, však to nebylo tak zlé.. Tak chůva by mohla hlídat i me😀.... Atmoška byla napínací jak kšandy, bylo to stejné a přeci tak jiné... A jako památka na Lorraine, to prostě bylo dobrý, ale ne na 5* ()

Nataniel73

Annabelle 3 potvrdila vysokú kvalitu, ktorú priniesla už dvojka s tým, že namiesto pomalšieho rozbehu tu máme svižnú hororovú jazdu s patrične mrazivou atmosférou. Aj keď dejovo Annabelle 3 priamo na svojho predchodcu nenadväzuje, tvorcovia ju šikovne hodili do domu Warrenových. Zvedavá a tak trochu hlúpa Daniele prebudí bábiku priamo z vitríny a potom sa začnú diať veci. Znovu musím vyzdvihnúť fantastickú prácu s kamerou, tvorbu napätia, ktoré sa neustále stupňuje, až vám tuhne krv v žilách. Anabelle 3 mi viac pripomína film V zajatí démonov hlavne vďaka intenzite, s akou to do vás horor pumpuje. Nie je tu príliš priestoru pre výdych a tak ma napadá ako by asi Anabelle vyzerala v 4D prevedení. Dievčatá to výborne zahrali a oceňujem aj svojrázny humor, ktorým tvorcovia tento horor okorenili. Chlapec s gitarou a jeho parťák s pizzou skrátka nemali chybu. Jediné, čo filmu vytýkam je ten romanticko naivný koniec. Po tých hrôzach, čo dievčatá prežili by najskôr skončili na psychiatrii a nie si robili dodatočnú oslavu narodenín v dome hrôzy. Za mňa 80% a nebyť toho smiešneho konca tak asi dám viac. ()

Missanpassad

Film ze začatku nabírá správné tempo a směr který všichni očekávají. Ovšem po 10 minutách film tepmo ztrácí a Warrenovi z filmového plátna odcházejí a zanechávají tam pouze svoji dceru a dvě puberťačky a lehounce jim sekndujícího kluka. Anabell na kterou jdete do kina tam nakonec ani není děsivá a je pouze zlem pohánějícím ostatní prokleté démonické věcičky, které Warrenovi schovávají ve svém domě. Film tak opět nabírá na otáčkách a démoni pronásledují každého z hrdinů. Nádleduje lekačka za lekačkou což plní účel filmu, ale nějaký hlubší význam to nemá - je to poze nadstavovaná kaše. Nakonec Warrenovi přijíždějí zase domů, ale to už jsou démonu zahnaní a vše je zalito sluncem. ()

Hejkal_03

Tohle pokračování předešlé dva díly ani vlastně nepotřebuje. Jde o jednorázovou záležitost s tématem strašidelného domu, který rozhodně není originální. Na druhou stranu jsem byl příjemně překvapen z kvality scén a z promakaných systematických lekaček... Fungovalo to! Žádná nuda. Do toho se ke mně tiskla i má drahá a vystrašená polovička. Přijde mi ale škoda, že se tvůrci neopřeli více o jednotlivé příběhy předmětů zamčených ve sklepě. Dostali jsme tuším jen 4. Škoda... Víc připomínek už asi nemám... Užil jsem si to. ()

DeLonge

To jsem si zase jednou zašel s kámošem do kina. Štramácky jsem se na to oblékl. Znáte to. Kalhoty s puky nakřivo a k tomu polyesterovou kravatu. Mladou jsem podaroval sadou náhradních baterií do vibrouše. Vzal si snickersku na cestu, aby nebyl hlad a vyrazil jsem. A že to byla jízda. Už se asi nikdy nedožiju hororu, co by aspoň trochu vyděsil dospělýho chlapa a ne jen náctiletý dylinky co sotva dostaly první krámy. Ale ókej, chápu, kam směřuje dnešní filmový trend. Co ale nezkousnu, je výběr hereček. Rozumím tomu, že je cool, aby herečka byla mladá a sexy pichna. Ale to je musí vybírat v pomocné škole? Jako do postele bych s nima šel, ale na filmový plac nikdy. Úroveň herectví bloňdatý chůvy a její připitomělý kámošky si nezadá s oloupaným pomerančem. O sentimentu se závěrečnou oslavou ani nemluvím. Takže obecně je to lepší jak jednička, ale horší jak dvojka. Jenže 1,5 hvězdy nejde dát, tak zaokrouhluji na 2. A je to jen z toho důvodu, že pevně doufám, že už nikdo a nikdy nenatočí další pokračování prokleté panenky. Páč by mě to stálo zdraví. Psychicky bych se zhroutil a skončil v Bohnicích ve vypolstrované místnosti. Takže prosím, třikrát a dost. Díky. ()

hooofi

Dávam 3.5, není to úplně blbý, ruka Wanova je zřejmá. Něco bylo jaksi vypůjčeno odjinud, ale až na vlkodlaka a mlhu tak hustou že bych si o ní rozsekl hlavu, nebyly nápady úplně prvoplánové, jak tu někteří sdělují. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Spider-Man: Daleko od domova má sice v Americe a ve zbytku světa premiéru až tento týden, stihl si však odbýt start v Číně, Hongkongu a Japonsku, který ho za první víkend vystřelil ke 111 milionům… (viac)

Pokračování Annabelle má název

Pokračování Annabelle má název

18.03.2019

Třetí díl hororového spin-offu k sérii V zajetí démonů o panence Annabelle má již oficiální název. Film vstoupí do kin pod titulem Annabelle Comes Home. Název pak odkazuje na fakt, že se třetí díl… (viac)