dO_od

// Zatím jednoznačně nejlepší epizoda, od kamery (úvod!) až po hudbu (závěr!). Lindelof navíc vytahuje jeden ze svých klasických triků - odkazování na Alenku v říši divů. Oproti Lostům je tu tentokrát ta díra o něco špinavější, nemám ale nejmenších pochyb, že povede k ještě daleko šílenějším věcem. Bavím se fakt královsky. "I'm gonna set you free." ()

MERKATtv

Tento diel spravil presne to, čo som od celého tohto seriálu očakával. Bol skvelý. Celý sa točí okolo najzaujímavejšej postavy, Looking Glass, a je to super. Soundtrack skvelý. Prepojenie Watchmen sveta skvelé. Fakt som dúfal, že ten seriál bude takto nejak vyzerať a aj keby toto bola jediná takáto epizóda tak mi to je jedno, bola skvelá. ()

aR3Zz

Pro mě epizoda, kdy se seriál zlomil! A to zcela zásadně. Nevím, co je jinak, ale opravdu je všechno tak nějak... lepší! Proč to tak nemohlo být od začátku? Je přece tolik sérií, které uchvátí prvním dílem a drží pozornost diváka i vysokou kvalitu po celou dobu? Dokonalá epizoda to není (4*), ale mílový skok vpřed! ()

D.Moore

Myslím, že zatím jeden z nejlepších dílů, ne-li vůbec nejlepší. Soustředí se na jednu postavu a hodně toho (i díky ní) vysvětluje, nicméně další otázky zůstávají a odpovědi na ně nebudou daleko. Je pěkné sledovat, jak je to promyšlené, a seriálové Strážce si opravdu užívám. Jsem jenom zvědavý, jestli se v některém z následujících dílů objeví i prezident USA. ()

Anderton

Tak dostávame už skutočne reálne odpovede a dozvedáme sa toho omnoho viac aj o fungovaní fikčného sveta Watchmen, ak ho teda príliš nepoznáte. Prológ je dokonalý, v podstate ponúka aj prvú vačšiu trikovú scénu, ako napríklad z Emmerichovho filmu, ale zase tu nejde o akciu. Je to opäť iné a zároveň rovnaké, ako predchádzajúce epizódy a Lindelof si navyše neodpustil veľmi hustý cliffhanger, takže iba málokto si ihneď nepustí ďalšiu epizódu. ()