Trevor

Lady Trieu kúpi pozemok v Oklahome tesne predtým, ako naň dopadne vesmírne teleso, Angele utečie vigilant ktorý ju videl pri Willovom aute, Laurie objaví Willove odtlačky prstov v Angelinom aute a Veidt sa pokúša nájsť spôsob, ako sa dostať zo svojho zajatia...keď sa tvorcom podarí odstrániť rasistické poznámky, výlučne na adresu ľudí bielej farby pleti, hneď sa na seriál pozerá o niečo lepšie. Ale iba o čosi. Pretože pravdupovediac zatiaľ je jedinou dejovou líniou, ktorá ma zaujíma tá s Veidtom. Možno ak by som poznal predlohu v podobe komiksu bolo by to o niečo zrozumeľnitejšie, zatiaľ je to v podstate trápenie. ()

ScarPoul

Mystifikácia bez zaujímavých postáv mimo Veidta nie je úplne na mieste. Kolísavosť dielov je rovnako prekvapujúca. Po skvelej tretej časti tu máme vysvetľujúcu a pomerne nezaujímavú snahu o prienik do starých postáv, ktorý mal prísť už dávno. Čoraz viac je pre mňa ťažké vnímať toto dielo inak ako na základe predlohy na ktorú seriál s radosťou niekoľko krát odkazuje. Po dopozeraní zostáva pachuť premárnenej šance. Ak toto na konci bude dávať zmysel a ešte k tomu budú všetky tieto vaty opodstatnené priznám chybu. Takto... Meh. ()

TheDarKnig

Epizoda zatím s největším počtem divácky vděčných WTF momentů, na honičku Night Sister a jistého individua za tónů excelentní Reznorovy skladby NUN WITH A MOTHERF* & *ING GUN jen tak nezapomenu. Přitom ale Lindelof nadále nezapomíná na pomalé odkrývání mystérií hlavní dějové linie, přidává zásadní hráče, vytváří další chytré paralely k tradičním motivům komiksu jako média a přidává další a další detaily do svého monumentu. Jen tak dál. ()

D.Moore

Už se to rýsuje. To... Co? Něco velkého. Ozymandias je díl od dílu lepší a jeho počátečního podivínství dostává motivaci a pěknou hloubku, hlavní hrdinka se noří do minulosti a my ji objevujeme spolu s ní, svět seriálových Watchmen je propracovanější a propracovanější. Moc mě to těší a vyhlížím každý nový díl. ()

Anderton

Tak toto je prvá epizóda, ktorá už pôsobí ako skutočné sci-fi, čím môže niekoho nalákať, niekoho zase sklamať. Ja som bol ten prvý prípad a sekvencie pri "hodinách" ma zaujali aj dizajnom prostredia. Taktiež tu máme novú, dôležitú postavu, ktorá zrejme ťahá za viaceré nitky, pokiaľ nie úplne všetky. No a s tajomnými postavami tým nekončíme. V závere dostávame čiastočné odpovede na počiatočné otázky, aby sme si tých otázok začali klásť ešte viac, čo je samozrejme v tejto fáze prvej série úplne v poriadku. ()