Po smrti spolužačky zmizí student. Vztahy se změní, do dramatu se zapojí další přátelé a temná tajemství jsou neudržitelná. (Netflix)

petikacka

Tak tady se nám ta zápletka pěkně zahušťuje a i když to na začátku vypadá jako zcela jasná záležitost, tak v průběhu zjišťujeme, že to tak ani zdaleka není. Jediné co mi na seroši vadí jsou ty explicitní homosekšlscény, které mě vysloveně iritují. Nic proti gayům, ale kdo má rád tohle porno ať se na něj dívá v soukromí a nenutí heterodiváky být toho svědkem. Sorry jako, ale jinak výborný...Za mě 95% ()

Yardie

Podobný koncept jako v sérii 1 co se týká stylu vyprávění a posunu příběhu. Trošku jiná hlavní zápletka, nové postavy, které seriál oživí. Opět se zažívají i standardní trable, podobné první sérii. Kvalita celkem zůstává, neznámé také až téměř do konce, i když jsem už tušil, v podstatě pořád "to samé", ale stále natočeno velmi dobře, baví to, chytne to. Howgh! ()

Lachtaan

Druhá řada s sebou přinesla dvě dneska již klíčové postavy a jednu z nich jsem si rovnou extrémně oblíbil. Svérázná Rebe krásně rozvířila monotónní chování původních “obyvatel” Las Encinas a vztahy se mohly začít ještě více komplikovat. Fakt, že dost dlouho nevíme, jestli se tentokrát vše točí opět kolem vraždy či jenom útěku nebo únosu, hodně přidává na poutavosti. Jediným úskalím se pro mě stává narůstající počet homosexuálů. Pořád nechápu, proč se to v současnosti musí tlačit naprosto všude. [viděno na Netflixu] ()

DonBraso

Tento seriál fakt můžu a druhá sezóna opět kvalitní.Pravda je,že Netflix snad vyrukoval s tím,že jak už v La casa de papel,tak i zde bude hodně hudby.To co právě i s tanečníma věcma iritovalo v La casa,tak tady to víceméně díky tomu,kde se seriál odehrává hravě přejdete.Přibude pár nových postav,kterým stačí právě pár minut a už se jede.Scénář je opět kvalitní a školských manévrů tu je nespočet.Opět se jede na vlně flashbacků,kdy v posledním díle čekáte na rozuzlení.Tím je hlavní trumf,že napětí si seriál drží pořád.Tvůrci doopravdy jedou a pořád přichází s každou scénou s něčím novým.Ten kdo vyrůstal na Beverly Hills,tu má právě přidanou hodnotu,že je tu plno intrik a na tom celém je seriál postavený a vyplňujete to jen tou romancí okolo,kdy tenhle chodí s ní a já začnu chodit s tímhle a vyspím se konečně z touhle a já jsem gay a rodina mě pochopí...Však to znáte.95% ()

Orion12

Druhá řada elity, mě oproti první totálně chytla, druhou sérii jsem sjel za 2 dny snad a totálně jsem se sžil do rolí postav, jejich problémů a začínal jsem je chápat. Ve finále vypráví příběh studentů 3. ročníku střední školy, tak s některýma jsem se úplně sžil. Hned v první epizodě se setkáváme s 3 novými postavami, které budou velmi důležité pro děj, do seriálu přinesou svěží vlnu nové energie a mě to prostě bavilo. Jedna je dcera drogové baronky, bratr Lu - který je prostě party boy a feták. Jo a spí v lamborginu xdd a sjede se vším, čím jde a totálně mě bavil jeho humor xd. A jednou bohatou holčinou, které skrývá spoustu tajemství. Druhé série má mnohem více dějových linek než ta první je komplikovanější a ucelenější. Jediné mínus je absence herců z seriálu Papírový dům protože většina neměla čas točit oboje a to druhé platí líp xd - jejich absence je ale vcelku logická a dává smysl.- což je zvláštní ´, protože tohle byl hlavní důvod proč jsem se na to začal dívat :) Opět tu máme droggyy chlast, akcičky, nadržené pubertaky, vraha na svobodě a spoustu problému. Mnohem lepší než první řada 8/10. ()

• Na halloween párty se objeví lidé převlečeni v Dálího kombinéze, které využívala parta zlodějů v La casa de papel (od r. 2017). Právě v seriálu La casa de papel hrál Nano (Jaime Lorente) hlavní roli Denvera, představitelka Mariny (María Pedraza) zde ztvárnila roli Alison Parker. (zrpi)