Elita

Španielsko, (2018–2023), 46 h 34 min (Minutáž: 40–61 min)

Miguel Bernardeau, Miguel Herrán, Danna Paola, María Pedraza, Itzan Escamilla, Mina El Hammani, Shani Atias, Irene Arcos, Ester Expósito, Ainhoa Santamaría (viac)

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. (Netflix)

Recenzie používateľa Aleix k tomuto seriálu (2)

Elita (2018)

Tak a máme tu konec 6 série. První tři dle hodnocení byly dobrý a pak to šlo z kopce konče poslední sérií ke kámen šuká cihlu ,kámen kámen, cihla cihlu , cihlo kámen s cihlou a kamenem. Trochu utopické představení života teenagerů ,kde o dospělou autoritu nikdo nezavadí ani omylem. První dvě série odstartovaly slibné kariéry novým mladým hercům a bylo se na co koukat a jako fanda seriálu .už doufám že další nevznikne. Z Elite se stalo subnormal. **** za první 3 série a ** za 4-6 , Vyzdvihl bych Miguela Bernardeua ,María Pedraza , Esther Expósito a Aarona Pipera  ( nepřekvapivě z prvních dvou sérií) ()

Série 7 (2023) (S07)

Je to o ničem. Jaký to úpadek oproti prvním řádem. Děcka jsou děsně otravný ,tupý a nesympatický. Zápletka o hovně a série se snaží zaujmout snad homo a trans otevřeností. Dobrá, španělská mládeží, když vás to baví .Já sérii nedokoukám a s Elitou končím. Ale Maria Pedraza , Bernardeu, Herrán ,kteří dávno seriál opustili zůstanou mými mladými oblíbenci. ()