Príbeh filmu sa odohráva na beach volejbalových ihriskách, ale nielen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) sú „parťáčky“, ktoré obetujú plážovému volejbalu všetko. Teda, skoro všetko. Mladšej Pavle tak trochu začínajú tikať biologické hodiny a s priateľom Hynkom (Vojtěch Dyk) chce čo najskôr otehotnieť. To staršia Linda, ktorá je slobodná a bezdetná, nechápe. Obzvlášť, keď sa im podarilo kvalifikovať na majstrovstvá Európy... Všetko, ale aj tak nakoniec zamotá svojský správca ihriska so zaujímavou minulosťou Jíra (Jiří Langmajer). (Bontonfilm SK)

Slepejsek

Klasická vztahovka (se všemi klasickými klišé) tu a tam opepřená kolečkovskou nekorektností. Stačí to na letní plážovou oddychovku. Nic víc, ale taky nic míň. ()

mertikek

Velice příjemná oddechová letní komedie, plná leckdy jednoduchých vtipů, ale je to přesně co jsem od filmu čekal. Skutečně jsem si film užil a od srdce se zasmál. ()

bigmatko

dve hviezdy za asi tak dve humorné situácie. Opäť som si nedal povedať a šiel som na českú komédiu, ktorej názov naznačuje, že je treba sa na to pozerať cez prsty. Tento druh filmov má skalných fanúšikov, ktorí na české pseudo komédie nedajú dopustiť a smejú sa od začiatku do konca skutočne na každej somarine. mierne vtipný bol iba Langmajer a aj to v situáciach, ktoré sa silene tlačili do humoru. ak chodíte do kina dva krát za rok iba na české filmy tak sa Vám to bude páčiť. inak si pred kúpou lístkov cez tie prsty radšej klepnite palicou. ()

dammit83

Ale jo, mne se to líbilo. Pohled na vysportovany prdelky se neomrzi. Pohodová oddechovka. Denisa Nesvacilova je kocka, ale herecka to není. Langmajer to s prehledem zachranil. Tak bacha na bloky. ()

durkes

Milý oddychový film, ktorý nikoho neurazí. Herecké výkony fajn a keďže je to športovou tématikou, hviezda navyše. Ja som sa v kine bavil a vyzeralo, že aj mnoho ďalších. ()

JJaannee

Není to vůbec špatný, Langmajer zase válí a Dyk je prostě k sežrání..taková nedělní odpočinková komedie..jednoduchá, ale zasmála jsem se.. ()

MyPupa

Komedie roku z toho teda nebude. Ale úplně špatně to taky není. V první polovině filmu jsem přemýšlel, co tím chtěl básník říci, druhá půlka už byla lepší. Mám rád Langmajera a tak bylo celkové vyznění na 50%. Ale příště lépe! :-) ()

soukyd33

Ani hudba to nezachrání. Neumíme české komedie. 👎 Proč mi to připomíná seriálové díly Ordinace v Růžové zahradě 2, nebo Ulice či Modrý kód. 👎 Jen se to děje jinde. Pozitivní věci: Postelové scény jsou dobrý. Sexy bikiny, holky a ženy a možná ty hlášky. Negativní věci: Humor je nezajímavý a kopíruje české a úplně debilní seriály. 👎 Hvězdiček 2 ()

Stinger78

Jako Kolečko vtipné věci umí, ne že ne, jenže tady to bylo takové nemastné neslané. Celé to táhl Langmajer, který hrál Jíru ve stylu Hrouzka z Lajny a možná proto mě to jakžtakž bavilo. Al že bych si z toho kecnul do písku, to ne... ()

Mates Hradecky

Jediný důvod, proč jsem si pustil českou romantickou komedii se sportovní tématikou je jméno autora a režiséra Petra Kolečka. Někdy se ovšem i Petr Kolečko utne. Jedna hvězda s odřenýma ušima za občasný záblesk humoru v dialozích. Jinak veliké zklamání. Dokonce ani sexy holky tu nejsou vůbec sexy. ()

KraLuban

Jo, na českou obvyklou bídu dobrý film, ale přesně v tomhle kontextu. Filmu Přes prsty nic nechybí, je to profi udělané, vlastně docela zábavné. Ale taky tomu nic nepřebývá, že by si člověk řekl "fakt dobrý". Na jedno pohodové kouknutí, nic víc, nic míň. Body dolů za vyhublou Hřebíčkovou, výborný Langmajer to dorovnává. ()

Mark1983

Hřebíčková má docela štěstí na ty koukatelnější filmy, takže ač mi docela seděla Bezva ženská na krku, tak jsem tento snímek zkusil. Celkem se jedná o úsměvnou komedii, která i když nemusí zaujmout každého, tak neurazí. ()

Monditrade

Absolutně skvělý film... perfektní herci, dialogy, prostředí, hudba... už fakt nechápu, co by někteří lidé chtěli... sami by natočili tak maximálně to, jak si pod dekou honí bambuli.... Ať žije Kolečko!!!!! ()

BretaKiller

Po dlouhe dobe ceska komedie s inteligentnimi dialogy, ne jako jine mnohe predchozi.... Hrebickove se da i uverit, ze je sportovkyne. Nesvacilova nic moc, ale alespon ma prdel...... 3/5 si to urcite zaslouzi ()

toos

Kolečko bez Prušinovského. Takže tu máme rádoby nekorektní fórky a narážky, ale nic moc jinýho. Langmajer občas nebezpečně připomíná Hrouzka, což utáhne tak dvacetiminutovou epizodu. Jeho Jíra je takovej ten lehce zkaženej pohodář, kterej se snaží dostat do kalhotek všemu, co je v dohledu, životem proplouvá a následky svýho chování vlastně nenese. Ideál každýho sukničkáře. A holky? Splňují dekorativní účel, ale jinak jsou to v jádru nesamostatný slepice, který jsou bez chlapa úplně ztracený. Často se říká, že tenhle je určen pro především ženský publikum a já si vždy říkám, jestli se ženám tenhle typ slepičích hrdinek skutečně líbí. Těm, co znám, teda rozhodně nikoliv.Bohužel českej film plodí jednu "romantickou komedii" za druhou a všechny jsou si strašně podobný. Jsou v nich stále stejný typy plochých postav. Nejsou ani moc romantický a taky ani nijak zvlášť vtipný... Najdou se v týhle kategorii i horší filmy než Přes prsty, avšak to z něj dobrej film neudělá. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů