Rány

• Veľká Británia Wounds (viac)

Will (Armie Hammer) je barman v New Orleans. Má skvelú prácu, skvelých priateľov a priateľku Carrie (Dakota Johnson), ktorá ho miluje. Prediera sa životom, ignoruje komplikácie a sústreďuje sa na radosť z okamihu. Jednu noc pri bare vypukne tvrdá bitka, ktorá zraní jedného z jeho stálych zákazníkov a spôsobí, že tam nejakí vysokoškoláci v zhone stratia mobil. Will ho nájde a začnú mu chodiť divné textovky a hovory. Zatiaľ čo to Will neberie vážne, Carrie nájde na internete akúsi dieru, ktorá by mala toto všetko vysvetľovať. Obaja objavili niečo nevysvetliteľné a pomaly to vychádza na svetlo. (Scraffy)

Ajfist odpad!

Kravina na entou.Většinu filmu se vlastně nic exrta neděje a to málo co se děje s hororem nemá nic společného a mysteriózní to taky není,tak nevím kam tenhle zbytečný paskvil zařadit. ()

flyer.nick

To byla tak krásně budovaná atmosféra a na konci vše prostě nechané být, bez jediného slova vysvětlení, bez jakékoli pointy, jakéhokoli závěru. Když přestanete film sledovat v půlce, bude to úplně stejné jako na konci. Tam se dělo tolik nelogičností, že si to nějaký závěr zasloužilo, který by to celé poskládal do sebe. Takhle mi přijde, že ani tvůrci nevěděli, čeho chtějí dosáhnout. ()

Jitul4

Netflix opět válí, nechápu to nízké hodnocení zde. Za mě rozhodně zajímavý počin. Znepokojivá atmosféra, konec mohl být delší xD. Mnohem hororovější , než kid discney horor Annabelle 3 ()

lineker

Anvari si chtěl očividně s divákem hrát. Ovšem jak ubíhal čas filmu, jakoby zapomněl na co. Miluju tyhle malé ártem načichlé kousky, musí mne však přesvědčit o přesvědčení tvůrce. Nechyběl zápal, konalo se pár slušných momentů , ovšem zcela absentoval nosný bod toho všeho. A to mně vůbec vůbec nevadí filmy, kde se vysvětlení prostě nekoná. ()

Tomas.Balon

Když začaly běžet titulky, tak jsem ještě seděl a čekal a nevěřícně kroutil hlavou, když mi Netflix začal pouštět upoutávky na další filmy. Tohle že je konec? Hrozně zajímavý film, sympatické postavy a vztahy mezi něma, které se celou dobu budují. Pomalu ale jistě se atmosféra graduje, celou dobu sedíte a čekáte jak že to vlastně dopadne a že se vše rozuzlí a pak.. Titulky. Pokud by na konci vyběhl titulek "konec 1 části" tak bych to chápal. Film ale v tomto stavu není nijak zakončený, nic se nevysvětlí, nedává to vůbec žádný smysl a po dokoukání zůstane jen spousta nezodpovězených otázek a smutek z nevytěženého potenciálu. ()

matko2351

Najprv sa mi to zdalo ako fajn pocin na vecer, ale co sa z toho nakoniec stalo? kravina, kravina, kravina. 2 hviezdy za obsadenie, mierne napatie. ()

tykew

Blbost, ale na odpad to ještě není. Ovšem sledovat tento film je zcela promarněný čas. Nevidět to, byl bych šťastnější. ()

mpl75 odpad!

Hodně špatný. Pár typických lekaček, trochu klišé ve formě "švábi lezou všude" a jinak nic. Scénář nedává smysl. ()

Miba1

Celý film jsem čekal, že se Dakota svlékne, nakonec k tomu došlo, ale nic, kromě vany plný krve či co ten hnus byl jsem neviděl. ()

Antimat

No začiatok vyzerá dobre ,na mobil prichádzajú podivné veci , časom barmanovi prepína ale ďalej sa tam nič hororové nedeje ... Nejaké výmeny názorov ale nič dramatické nič hororové aj keď miestami je atmosféra fajn ukončenie je totálne na nič.... Proste dlho som väčšiu kravinu nevidel ()

Drolit

Škoda, že se film minul s vkusem místních hororových expertů, jelikož nízké hodnocení kvalitě filmu rozhodně neodpovídá. Sice ano, mělo to svoje mezery, ale znepokojivá, bizarní atmosféra, když člověk netušil, co se děje, ale věděl, že se něco děje, se filmu upřít nedá a na mě to zapůsobilo docela dost. Bavily mě i herecké výkony, hlavní postava má charizma a i když se chovala občas jako pěknej hajzl, musel jsem jí fandit. Co mě hodně mrzí je to, že ve filmu nebylo více nechutných scén - většinou to od hororu nevyžaduju, ale podle traileru a už vůbec samotného názvu to tento film jaksi sliboval. Příběh se místy také trochu táhl a čekal jsem nějaký lepší vyvrcholení / závěr, ale ve výsledku jsem více než spokojen. Určitě mu dejte šanci, na nudný večer na Netflixu jako dělané. ()

Ankroth odpad!

Tento snímek posílám rovnou do temnoty smrduté odpadní roury. Vůbec nic tu nedává smysl a všichni do jednoho se chovají jako úplní kreténi. A ani pochcaná Dakota (doslova) to nezachránila. ()

Narg79 odpad!

Nic víc než odpad tomu nejde dát. Člověk se marně snaží pochopit zápletky, ale nejde to a ten konec? To mělo jako znamenat co? ()

Duffman 97

Psychologický thriller s dobrým nápadem, který se ale absolutně utápí v naprosto příšerném scénáři. Tvůrci měli s hlavním protagonistou dobrý záměr (snaha ho v očích diváka pohoršit prostřednictvím svádění kamarádky) ale naprosto otřesně to podaly. Jinak je celý film nezáživný, málo psycho a o strašidelnosti nemůže být ani řeč. ()