Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

Fiffty

Veľmi solídne pokračovanie Jumanji z roku 1995 a veľmi ma prekvapilo, pretože som od toho veľa nečakal. Opäť nás čakala hra Jumanji trošku v inom a vynovenom šate a to v podobe vidohernej konzoli do ktorej sa hráči dostali výberom vlastných avatarov, čo bol skvelý nápad. Bavil som sa celý film, akcia bola super a taktiež výber hercov bol vynikajúci. Kevin Hart ma bavil asi najviac ale aj Jack Black bol perfektný. Herných avatarov sa zhostili vynikajúco a vznikla z toho výborná komediálna oddychovka pri ktorej sa bude určite každý baviť. Vôbec by som sa nedivil ak by prišlo aj pokračovanie a pokiaľ bude aspoň tak dobré ako bolo toto tak kľudne sem s tým. ()

dasl

Neznášam Dwayna . Ale v tomto filme mi vôbec nevadí. Čistá pohodovka pre celú familiu,od dedka až po vnuka . Odporúčam Mne osobne sa jednotka páčila viac, ale dvojka bola veľmi milé prekvapenie. Úžasný nápad prepojiť dej do PC hry . Hneď ako rozbehne dej filmu tak vás to pohltí a vezietr sa na vlne až do konca . Ak sa dokážete povzniesť nad cieľovú skupinu divákov tak sa zabavíte aj na fórukoch pre mladšiu generáciu . Nauzaj podľa mňa jeden z naj filmov roku 2017. ()

Milan.Nedwi

Myslim ze Jumanji ma jeste velky potencial a myslim ze dalsi dil by mohl prinest neco vic Nicmene + Hart,Johnson,Black + Originalita + Vtipy - Nevyuzity potencial 70%***+ ()

pRaY_882

Do kina som šiel s očakávaním sklamania. Myslel som si že sa to ani vzdialene nevyrovná pôvodnému filmu s Robinom Williamsom. No bol som veľmi prekvapený. Chémia medzi postavami fungovala výborne a humor na seba tiež nenechal dlho čakať. Veľmi vtipný Kevin Hart, žena v tele Jacka Blacka, úžasná sexbomba Karen Gillan a s dôležitým pohľadom zdvihnutého obočia the Rocka ma niekoľko krát veľmi pobavilo. Vizuálne efekty boli celkom slušné ale myslím že film ich až toľko nepotreboval. Samotný príbeh nebol nejak vyšperkovaný, no jeho svižnosť nedovolila divákovi sa nudiť. Film si pozriem o nejaký čas znova a hodnotenie možno upravím. Zatiaľ je to však to najlepšie čo som tento rok videl. Za mňa 9/10. ()

j1c2

Opravdu dobrá zábava, dobrodružství a komedie v jednom:-) Bála, jsem se, že se nebudu bavit, ale mnohokrát jsem se smála nahlas. Pamatuji si, že původní film Jumanji před dvaceti lety se mi zdál jako zmatená blbost, nevím, jak bych hodnotila dnes, již jsem podruhé neviděla. Ale tohle se mi líbilo:-) ()

miromax

Jumanji jsem chtěl vidět hlavně kvůli Blackovi. Byl jsem ale zcela překvapen, že ho zastínil svým výkonem Rock. Trochu jsem se bál, že ve svých 40-ti budu v kině za exota, ale film je opravdu určen všem věkovým kategoriím. Nechal jsem se unášet na nostalgické vlně a výtečně se bavil. ()

majorzeman13

Moc fajn herci - skvělí casting ! Film se my líbil,ale opakované shlédnutí možná někdy třeba na DVD ?! Dle mne je první díl rozhodně lepší ,kvalitnějí biják !? Popcornová záležitost pro celou rodinu ?! Taková vcelku zábavná,videoherní blbina roku ?! No nevím s čím chtějí tedy přijít v pokračování,které se prý už chystá na rok 2019 údajně prýýýý ?? ()

Slash_Flash

Jediný film o hře, který byl opravdu o hře. Postavy a jejich charaktery, levely, omezený počet životů, no zkrátka jde vidět, že film dělali lidi, co se ve hrách vyznali a že měli dobrý smysl pro humor. Není co vytknout. PS: Bethany neměla chybu :p ()

Oxytocin

Srovnávat tuto Jumanji s původní verzí s R.Williamsem je na facku vzhledem k odlišnosti, humoru, akci, cílové skupině, děje a dalších skutečností. Přes to všechno světlé momenty to má, pokud vypnete mozek a vtělíte se do věku teenagera. ()

Yamamoto13

Na tento film jsem šel s přesvědčením , že od herce Dwayne Johnsona, nelze čekat nic jiného než film plný akce, nesmyslných honiček, a absolutní neschopnosti jeho nepřátel ho zneškodnit (samozřejmě díky nadpřirozeným schopnostem, jako neprůstřelnosti, nezničitelnost atd.). Šel jsem na tento film se svými dětmi. Jak mile jsem byl překvapen, jak velice zdařilým scénářem, tak kvalitními hereckými výkony, až po vcelku zdařilými filmovími triky. I děti byly z filmu velice potěšeny, což se vidí zřídka kdy. Pokud mate rádi hry a rodinný dobrodružní film, tak je to právě on. I když jsou tam někdy zlé části, každá postava má určité schopnosti. ()

d-nao odpad!

Nechápem ten paradox. Ako je možné, že v pôvodnom Jumanji si po dokončení hry logicky Peter a Judy na nič nepamätali, kedže sa zmenila realita a hru nikdy nehrali, ale! v novom už štvorica po návrate zapadne do novej reality, v ktorej nikdy hra neskončila v škole a tak ju nemohli hrať? PS: Fakt, že šlo o videohru, tu mi rozum celkom mrzne a preto dávam logicky čistý popkornový odpad! ()

Krastom

Od pokračování mého oblíbeného Jumanji jsem mnoho nečekal. Robin Williams už je po smrti a těžko se bude tvůrcům na první díl navazovat říkal jsem si. Ti však na první snímek navázali jen letmo. Ve filmu nechyběl humor a výborné herecké výkony. Skvěle jsem se odreagoval pobavil. Za mě 70%. ()

Gechitka

Pěkné ztvárnění. Oceňuji návaznost na původní Jumanji (děti najdou hru na pláži, přesně tak končila i jednička, kdy Allan Perish vyhodil hru do řeky, odkud odplula, dostala se do moře a pak ji vlny vyplavily až na tamější pláž). Zároveň oceňuji, že původní deskovku aspoň před transformací do videohry ukázali. Jediné co nevím, je jak se hra z domu teenagera dostala až do skladu zdejší střední školy, když kluka vtáhla do hry. Na druhou stranu se mi líbila modernizace celého příběhu, bylo tam dost zábavných pasáží, zároveň i napětí a láska mezi teenagery, kterou si přinesli i do reálného světa po opuštění Jumanji. Ano, skvělý film doporučuji (byla jsem v kině 2x, jednou ve 2D a podruhé ve 4DX s 3D brýlemi). ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)