Star Trek: Short Treks

Sci-Fi / Dráma / Krátkometrážny
USA, (2018–2023), 2 h 27 min (Minutáž: 2–18 min)

Anson Mount, Ethan Peck, Rebecca Romijn, Mary Wiseman, Yadira Guevara-Prip, Aldis Hodge, Doug Jones, Rainn Wilson, Rosa Salazar, H. Jon Benjamin, Mimi Kuzyk (viac)

Kolekce krátkých příběhů, která jde do hloubky a dále rozvíjí klíčové postavy ze světa Star Treku. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa noriaki k tomuto seriálu (4)

Na útěku (2018) (S01E01)

Vydestilované problémy první série, vtěsnané do patnácti minut. Jenže tady není žádný Jason Isaacs, který by alespoň trochu spravil dojem. ()

Calypso (2018) (S01E02)

Kombinace TOS epizody Metamorphosis a části Odyssey sice vypadá patřičně ambiciózně, ovšem obávám se, že na rozvinutí uvěřitelné atmosféry je čtvrt hodina prostě málo. Tenhle námět měl být použit na luxusní bottle episode. ()

Nejjasnější hvězda (2018) (S01E03)

Jak kdosi trefně poznamenal, tak Saru je přesně ten typ uchazeče o velící post, kterého by Will Riker bez velkého přemýšlení vyřadil. A měl by pravdu. Pokud tahle epizoda měla přiblížit jak se do funkce dostal, tak selhala. Podle mě by neměl být ani ve Federaci, natož ve Flotile. ()

Mistr úniků (2019) (S01E04)

Zatím asi to nejlepší co se může chlubit (???) značkou Star Trek Discovery. Díl s Harrym Muddem mi přišel nepravděpodobný a přepálený. Postava známého podvodníčka se vůbec nepodobala své předloze z TOS. Tady si na to autor dal pozor a napsal hravý příběh se špetkou humoru a vynikající pointou. ()