Hvězdě erotického kanálu s rostoucí základnou fanoušků ukradne účet dvojnice. Rozhodne se tajemnou pachatelku odhalit a získat svou identitu zpět. (Netflix)

vnimatkrasu

Horor to není. Ale svou aktuálností, tématem krádeže identit i trochu zvrácenou internetovou morálkou se Cam drží za ruce spíš se Soderberghem než s instantními social media horůrky. Pointa je tu navíc fajn. Madeline Brewer v hlavní roli dokonce velmi. ()

Qitek

Nejedná se o žádnej masterpiece, ale snahu o sdělení a pochopení cením a nutno ještě dodat, že na to jak brečí publikum, tak chápu nedšené "kritikum". Pokud se odprostíte od určitého rozpočtu i o až očividné, místama i křečovité snaze poukázat na "onlin/virtual life", tak jde bez debat o fakt zajímavý počin a především debut Daniela Goldhabera. Na něj si dám opravdu pozor a doufám, že příště jeho překvapení bude o několik levelů vejš. Nebo jsem se v půlce jenom zhulil a přišlo mi to "intense"? Kdo ví. Sere pes. ()

Sfinkter

Vychvalovaná slátanina o nástrahách virtuálního světa, kde již lidé asi žijí více než v realitě. A céčkový český distribuční název jako bonus. ()

Tereszka33

Cam jdem, Cam směřujem. Jak zpívá Orion ve své písničce “Každý z nás, je člověk své vlastní identity”. Téma stále více a více aktuální, internet pohlcující naše tváře, životy...skvělé zpracování ztráty identity. Budeme muset jednou bojovat za své opravdové já? ()

oveckaoa

Předně není to horor a není to ani mysteriózní je to drama případně thriller. Holka má na nějakém erotickém portálu kanál a chce se dostat do top 50 jednou se jí to podaří pak jí, ale někdo hackne  účet a vydává tam pod ním videa. Ona ho nemůže zrušit jelikož nezná heslo a v podstatě se celý film snaží ten účet zrušit na konci ho jaksi získá (proč jí vůbec dala to skutečné?)  a zruší na konci si pak změní identitu a jede znova. Film nemá ani konec jelikož se nedozvíme kdo ji hacknul a proč jen zjistíme, že na tom účtu jsou hacknutí všichni a někdo si jich vybírá podle oblíbenosti. 40 procent za úvod s fake podříznutím ()

Hennesy

Nebyť toho zvláštneho neuspokojivého finále mohol to byť výrazný thriller. Našliapnuté to mali veľmi slušne, takže škoda, že to v závere tak uhrali do stratena. Ale to je presne problém týchto filmov, ktoré majú silu pokiaľ nevieme o čo ide, ale akonáhle treba vyložiť karty na stôl nie každý je taky frajer, že to dotiahne do konca. Tie Netflixovské filmy sú na tom podobne. Veľa sľubných nápadov, ale drvivá väčšina nejakým spôsobom nedotiahnutých. ()

VanTom

Originální, formálně pěkně zvládnutý, lehce "hororový" thriller trefně předvádí posedlost žebříčky popularity i v tak minoritním zákoutí internetu, jako jsou (erotické) live chaty a performance (je to logické – nejoblíbenější štětka nejvíc vydělá). Naprosto jsem netušil, jakým směrem se podivná krádež identity vyvine. ()

herr_carter

Melodramatická pohádka o tom, kterak byla jedné líné krávě ukradena identita. Kdyby místo ubohých livechatů s ještě většími ubožáky chodila makat dvanáctky do kauflandu, nikdy by se jí to stát nemohlo. Film překrásně reflektuje obraz dnešní doby a mladou generaci, která je chycena v osidlech on-line sítě a vydělat peníze ještě nikdy nebylo tak jednoduché, i za cenu naprosté ztráty hrdosti a soudnosti, ach jo......................moje hodnocení = 4 z 10. ()

borec999

Hlavná hrdinka sympatická, námet zaujímavý a neopozeraný, pár momentov s dvojníčkou malo ten správny creepy pocit, technicky sa tomu vzhľadom na skromný budget 1 milióna nedá moc vytknúť, dej ma s pribúdajúcimi minútami bavilo viac a viac a fakt som chcel vedieť čo (a prečo) sa deje. Tvorcovia však nedokázali námet a dianie uspokojivo vysvetliť, uzavrieť a osobne mám pocit, že po dopozeraní mám ešte viac otázok ako na začiatku. A to bol najväčší problém, ktorý som s filmom mal a tiež dôvod, prečo som nakoniec zakotvil na priemernom hodnotení. 55-60% ()

HonzysKISS

Parádní thriller s krásnou herečkou, ze které jsem nemohl spustit oči. Od začátku až do konce to má suprovou atmosféru. Film se vám snaží ukázat to, jak to chodí na podobných online webech. A to je ukázaný dokonale. Jenomže to má dost nesmyslný příběh, což je obrovská škoda. Asi od poloviny budete celou dobu kroutit hlavou, co je to za blbost. Přitom to mohli vymyslet nějak líp, ale i přesto, to určitě budete chtít sledovat furt. Taky mi ve filmu hodně chybělo nějaký větší brutality. I když scénka s bouchačkou je na výbornou. ()

666Carnage

Jo i život lehké děvy může být těžký. A to hlavně na webu. Zajímavý snímek z produkce Netflixu. Madeline Brewer známá hlavně ze seriál Služebnice si odskočila přivydělat nějaký peníz na erotický web. Film asi nesedne každému ale mě to bavilo a hlavně to bylo dost mysteriózní ale nevím co na tom byl horor. 65% ()

Arnyfe

Co si počít, když se někdo snaží ukrást Vaší identitu na kamerovém livechatu pro dospělé? Zobrazíte si webky, kde na jedné z nich vidíte sami sebe v jiném obraze, jak drandíte a reagujete na aktuální příkazy. Návod nalezete ZDE! :-D ()

Hernycztek

Každý se s tématem tohoto filmu nejednou musel setkat. Hledáte si další díl svého oblíbeného seriálu nebo film, který není zrovna na důvěryhodné stránce, když na vás vyskočí ,,vyskakovací okno'' a vy se ho snažíte co nejrychleji vypnout, protože nevíte, co se v něm může skrývat. Většinou je to obsah 18+, v tom lepším případě právě webcam slečny a Cam nás zavádí do tajů tohoto stylu zábavy a přivýdělku. - Z počátku jsem měl problém s dlouhým seznamováním ne zrovna přitažlivé herečky, ale to jsem postupně dokázal ignorovat, díky jejímu výbornému a přesvědčivému výkonu, a užíval si originální, moderní, chytlavý a hezky barevný děj. Bohužel se v žádném případě nejedná o horor.. nedočkáme se žádného zabíjení ani krve, a všechno tak hraje pouze na divákovu psychiku a fantazii. Prvky mystery žánru fungují, ale je to až přehnaně tajemné, jelikož jsem marně čekal na vysvětlení toho, co se děje, případně na pořádný plot twist, no na nic z toho však nedošlo a film skončil nevysvětlen. To je asi tak jediný, leč výrazný nedostatek, který jsem zde našel. Jinak je to další dosud neviděná pecka od Netflixu, který poslední dobou válcuje všechny ostatní. ()

Thomas_xxxxx

Omylom som si tento film dal ešte raz, keďže som nejako nepostrehol, že som ho už videl. Celkom slušná podívaná, ale je to už ku koncu trochu zmätené, z toho pískania pridaných tokenov vám už je na vracanie, neviete či sledovať titulky, aby vám neušiel dej alebo dať prednosť zvodným holkám a v podstate film tak nejako ubehne celkom rýchlo, človek sa nenudí, ale na plný počet to bohužiaľ nie je. ()

petikacka

Tohle je pro mě naprosto nepochopitelný svět mladých lidí na sociálních sítích. Boj o každý lajk a za každou cenu mi prostě můj mozek nebere. Joo já jsem bohužel z generace, kdy jsme se setkávali napřímo a říkali jsme si věci rovnou do ksichtu. A taky jsme si vydělávali normální prací. Tohle já prostě nikdy nepochopím. Za mě 40% ()