Ve druhé sérii si Alma uvědomuje, že minulost její rodiny obsahuje větší záhady, než si myslela. Vydává se na výpravy po časové ose, aby odhalila skutečnosti, které by mohly změnit její současnou realitu. (mikki089)

TheEvilTwin

Tenhle dlouhý, táhlý, nudný a nezáživný tón jsem v první sérii toleroval, protože jsem doufal, že někam dospěje a něco nového nám otevře, ale to se nestalo. A druhá série je úplně, ale úplně stejně nezábavná jako ta první. Strašná nuda, dokola mluvení o ničem, příběh chybí úplně a takhle nadhodnocený seriál jsem dlouho neviděl. Bleh. ()

M.i.k.e

druhá řada na to jde trochu jinak než první, protože je trochu menší mindfuck a je trochu méně o Almě. Mnohem víc je o rodině, o tom jak těžké a důležité je odpustit sám sobě a taky o tom, že možnost změnit minulost sice vypadá cool, ale ve výsledku by nemusela přinést zlepšení a automaticky neznamená vyřešení všech problémů. V závěru se sice vše zase vrátí zpátky k Almě, ale je to jen logické vyústění a dokonce přijde i slušná dávka emocí. Tyhle věci Gondryovského stylu to budou mít vždycky těžké, protože ne vždy se vydaří na 100% to co tvůrci zamýšleli, ale tady se to daří na jedničku, všechno dává smysl a už jen za to patří tvůrcům velký palec nahoru...80% ()

UhLee

Druhá série - (7/10). Seriál Undone je nesmírně zajímavý projekt. Má odvahu experimentovat a vydat se naprosto odlišnou cestou, než divák předpokládá. Druhá série je toho jasným důkazem, protože v centru všeho dění již nestojí Alma, která byla hlavním středobodem první série, ale pozornost se spíše soustředí na celou její rodinu. Považuji to za velice odvážný krok, který naprosto změnil celkovou dynamiku seriálu. Já tento úkrok považuji za mimořádně vydařený, protože poznáváme ostatní postavy z různých úhlů, které jim odhalují dosud nepoznané vrstvy. Vydáváme se tady na pouť minulostí, která provětrá nejednoho kostlivce ve skříni. Průběh seriálu byl naprostým vrcholem meditativního žánru, ovšem konec mě zanechal s hořkou pachutí v ústech. V kontrastu se samotným závěrem proto může působit druhá série kapánek zbytečným dojmem, který kazí celkový dojem. U druhé série se misky vah naprosto otočily - zatímco v první sérii jsem měl problém se začátkem seriálu a z konce byl nadšený, tak druhá série mě svým koncem zklamala a k případnému navazujícímu pokračování budu více zdrženlivý. "You’re Part Of Us. And We Forgive You." Nejlepší epizoda: Lungs (S02E05) ()