Najhoršie sny sa môžu splniť napríklad aj na Vianoce. A presne to sa stalo Nedovi (Bryan Cranston), ktorý prišiel s rodinou za svojou dcérou Stephanii (Zoey Deutch) a jej novým priateľom Lairdom (James Franco) do Silicon Valley, kde obaja pracujú. Tešil sa, že na sviatky bude rodina pokope a on sa zoznámi s partnerom svojej dcéry. Jediné, čo ho ale čaká, je totálny šok. Jeho milovaná dcéra, svetlo jeho života, si nabalila bláznivo potetovaného, brutálne úprimného, bezohľadne bezstarostného a úplne výstredného počítačového multimilionára. Laird nemá žiadne zábrany a všetky problémy rieši tým, že si ich vôbec nevšíma, alebo ich jednoducho prevalcuje. A teraz chce behom vianočných sviatkov získať požehnanie od rodičov svojej milej ešte predtým, ako ju požiada o ruku... (Cinemart SK)

PatrikP4

Rozhodně plné hodnocení, momenty to totiž mělo dost slušné a dobré... A myslím že i ten konec je naprosto perfektní a nečekaný... Jamese Franca nemám rád (možná nejvíce ze všech herců), ale tady musím říct že byl naprosto super... ()

allegria

Bavila jsem se nakonec docela dobře - navzdory dojmu z prvních minut filmu, protože ze zásady nesnáším primitivní humor založený na sprosťárnách. Jenže tady ty vlezlé srandičky byly v poloze nadsázky až absurdity a rychle mi přestaly vadit. Mělo to šťávu a švih a ty čuňačinky ani neurážely, protože zapadly do celkového pojetí ironie a nadsázky. Celkově mám z filmu dobrý dojem a sama sebe jsem tím překvapila :) ()

Saxos

I Love Kiss. Dva dědkové Gene a Paul, od zmalovaných Kissáků, si společně s dalším dědkem, pro změnu perníkovým, zahráli v pořádně ujetý komedii. Po dlouhé době jsem se u komedie bavil i smál. ()

bonovox

Miestami bláznivé a vtipné ale celkovo až príliš podobné trilogii o Fockerovcoch. Franco však exceluje na celej čiare a on je hlavným dôvodom vtipnosti celého filmu. Na jedno pozriete ok. ()

ir.hools

Mě to strašně bavilo, rechtala jsem se snad celou dobu! Franco je boží typek a většinou mě nezklame v jakémkoliv žánru. Jako zetak na zabití je přímo geniální a ty scénky jsou přímo k popukani. Boží ztrestena komedie! ()

vandamator

Skvělá a hlavně velmi zábavná komedie s úžasným Francem. Ani nevím kdy jsem se tak královsky bavil jako u tohohle. Menší výhrady tam určitě budou ale vše zanedbatelné a pro mě 5 hvězd. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

bazmat

Klasická trapná vulgarismy a klišé prošpikovaná komedie pro stillerovské zastydlé puberťáky. Dvakrát to rozhodně vidět nemusím, ale celkem jsem se bavil, takže dokonce 3 hvězdy. ()

PTuranyi

Tento film je takým "Prci, prci, prčiky" pre dôchodcov. Tínedžerské problémy nahradili obchodné a nevhodný priateľ dcéry. Možno pribudli nadávky ale hajzlový humor zostal a šťastný koniec tiež. Možno odporúčať 9 z 10 fanúškom skupiny KISS. ()

bigmatko

očakával som, že tak ako vo všetkých podobných posledných komédiach, aj tu sa bude všetko točiť iba okolo alkoholu a drog, ale bol som milo prekvapený že tomu až tak nebolo. Samozrejme, že sa tam alkohol a drogy museli objaviť lebo tvrocovia si zrejme inak nevedia závbavu predstaviť ale čo s tým už narobíme. spojenie Franco a Cranston funguje a má komediálny potenciál, ktorý utiahne celý film. podľa mna je to lepší priemer medzi americkými komédiami ()

luboss822

Franco vo filme hviezdi a Cranston mu dobre sekunduje. Na rozdiel od množstva iných amerických komédií sa dá na filme naozaj zasmiať, ale predsa tomu niečo chýba, hlavne na výborných WC scénach. Slabšíe 4*. ()