Keď sa Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vodca revolúcie v ruskej Sukovii, dozvie, že sa jeho zradný brat Dimitrij (Pierce Brosnan) nachádza na tribúnach štadióna, na ktorom práve prebieha európske semifinále medzi tímami West Ham United a Dynamo FCC, spoločne so svojimi kumpánmi londýnsky štadión Boleyn Ground násilne obsadí. Medzi divákmi je aj americký vojnový veterán Mike Knox (Dave Bautista) so svojou neterou Danni (Lara Peake). Keď sa obaja do sprisahania nešťastnou náhodou zapletú, Mike musí zneškodniť Arkadija a jeho ťažko vyzbrojený tím. Dokáže to skôr, než sa Arkadij dostane k Dimitrijovi? Osud 35 000 divákov na štadióne - a oveľa väčšieho množstva ľudí v Rusku - závisí len na ňom ... (TV Markíza)

Morholt

Nenáročné akční béčko, které splňuje všechno, co od něj člověk šeká. Rvačky, střílečky, jedna správně přepálená motohnička a samozřejmě velké bum. Humorný prvek tu zastupuje Faisal z pořadatelské služby a ten mi sem sedl. Ačkoliv v podobných případech na herce příliš nežehrám, tak tady udělám výjimku, protože Bautista je nesympatická opice a jeho postava navíc nemá ráda fotbal. Celkový dojem mi dost pokazil. 50% ()

Jara.Cimrman.jr

"Nemám mít strach? Jsem celej od krve, jsem v pasti, mám u sebe posranou bombu, ale nemám si dělat starosti?" Strejda Mike je zabijáckej sympaťák a úspěšně integrovanej Faisal je jeho vtipnej pomocník. Tím originalita končí a začíná vykrádačka všech možnejch akčních klasik na téma osamělej hrdina s viditelnou slabinou bojuje v uzavřeným prostoru proti všem. Ale i když to není ani trochu originální, tak Mike opravdu válí. Jen jsem byl z toho všeho tak napnutej, že mi uteklo, jak vlastně hrál West Ham s tím anonymním Dynamem. Dal jsem litr na jedničku, ale ani u Livesportu nemůžu ten výsledek najít. ()

SOLOM.

Když vypnete mozek a přestane řešit nelogické a přemrštěné scény, vyjde vám z toho průměrný akční kousek, na který se podívat určitě dá. Příběh samotný je plný blbostí a nereálných situací, ale pokud do toho půjdete s tím, že chcete vidět pár solidních bojových scén a akčních přestřelek, možná budete i spokojení. Po této stránce jsem byl spokojený já sám, navíc Dave Bautista nikdy nebude prvotřídní herec, nad jehož výkonem vám poklesne brada a tady odvedl své maximum. Pierce Brosnan tu měl jen malou roli a před kamerou se moc neohřál, Alexandra Dinu byla pěkná ruská mrška a Martyn Ford nechutně namakané obrovské hovado. Hlavní záporák Ray Stevenson taky neodvedl špatnou práci. Inu prostě průměrný akční kousek s debilně udělaným závěrem, který se inspiroval, kde se dalo, ale co už… ()

MickeyStuma

Jak je tímto snímkem vidět, akční dějová šablona dle filmové pecky ´Smrtonosná past´ je stále ještě v kurzu. Když si to zrekapitulujeme, tak Bruce Willis se coby John McClane teroristům postavil nejdříve v mrakodrapu (1988) a později na letišti (1990). V roce 1992 si něco takového zkusil i Steven Seagal a to snímkem ´Přepadení v Pacifiku´, kde se postavil teroristům jako kuchař a elitní vojenský specialista Casey Rybak na válečné lodi a i u něj se jednalo o naprostý vrchol jeho herecké kariéry. A přišel rok 1995 a snímek ´Náhlá smrt´, kde se pro změnu na hokejovém stadionu vydováděl Jean-Claude Van Damme v roli hasiče pod jménem Darren McCorde. (McClane - McCorde. Náhoda?). To už sice takovou peckou nebylo, ale dejme tomu. Dalo by se pokračovat, ale tady se už zastavme. Snímek ´Final Score´ (Finální skóre) je totiž tomu Van Dammovýmu podobný jako vejce vejci. Jen se hokejový stadion zaměnil za fotbalový, jiná záminka teroristů a hlavní hrdina nejde na stadion se svým synem, jako Van Damme, ale se svou neteří. A onoho hlavního hrdinu si s vervou sobě vlastní tentokrát s chutí zahrál Dave Bautista, jako Michael Knox coby bývalý voják s bojovými dovednostmi. Dějová šablona je tedy ještě jednou naprosto stejná a tím by se dalo skončit. ´Final Score´ vs. ´Sudden Death´ Který je lepší a který horší? Těžko říci. ´Sudden Death´ je snímkem své doby a ´Final Score´ se k tomu jen vrací. Takže se jedná o pouhopouhý filmový styl staré dobré akční práce 90. let, což znamená zcela bez monstrózních CGI efektů, jaké jsou v dnešní době obvyklé. Ne, o špatný akční film se v žádném případě nejedná. Jen připomíná svým vyzněním dávné časy 90. let. A na tom přeci nic špatného není. ()

Lima

O něco lepší, než jsem vzhledem k tvůrčímu týmu čekal, ale jinak žádná hitparáda. Stokrát vyždímané téma s několika neotřelými vtipnými nápady (počítání GTA her, Alláh Akbar!), avšak bezpečně plovoucí ve vodách laciného klišé, díky němuž to za pět let uvidíme na TV Barrandov ve Filmotéce Jaromíra Sokupa. ()

• Natáčanie prebiehalo ešte v roku 2016 na štadióne Boleyn Ground, bývalom štadióne týmu West Ham United. Počas premiéry filmu už štadión neexistoval, pretože bol medzi rokmi 2016-2017 zdemolovaný. (Ubi123)
  • V úvodu filmu jsou použity záběry z filmu Bunkr smrti (2008), kde je vyobrazen šéf teroristů (Ray Stevenson) jako bojovník revoluce v Rusku. (SsgtJira)
  • Zmíněná ruská republika „Sukovia/Sakovya“ ve skutečnosti neexistuje. V Ruské federaci je 22 republik, počítáme-li i ilegálně anektovaný Krym. (Toshio)