Mandalorián sa vydáva na dôležitú cestu. (Disney+)

Gig

Skvělý začátek třetí série. Byli jsme hozeni rovnou do vody. Proč taky něco dovysvětlovat. Kdo sleduje osudy Manda, tak si jistě pamatuje výtečný konec druhé serie s Lukem a poslední díly Boby Fetta. Navíc mě mile potešil návrat starých známých z animovaných sérií, kteří nám krásně ožili - ano, mluvím o pašerácích - pirátech (pomrknutí po Hondovi a spol). Už v Bobovi Fettovi mě víc než mile potěšil Cad Bane. Navíc krásná westernová atmosféra. Máme tu i víc rozjetých dějových linek. Tento “pilot” třetí řady to nemohl rozjet líp. p.s. Kdo se diví, proč je Mando opět s Groguem, tak tomu doporučuji kouknout na seriál Book of Boba Fett. ()

jim_clark65 odpad!

Už tak očividné to ani nemôže byť :D , z Manda je len čistá stupídna prvoplánová videohra, ktorú by ste dostali, ako CDečko niekde v cereáliách, do toho ešte používajú celý seriál, ako promo pre toho "alzáka", o ktorom každý prízemne uvažujúci človek povie: "ááh, no nie je ten Grogu tak chutnučký?".  Tento diel, akoby pokračoval v logike a kvalite tam, kde príbeh Manda naposledy skončil = v Boba Fettovi, napr. súboj s tým krokodílom absolútne nedáva zmysel, len lacná sprostosť, ktorá nič nenadstavila len zo seba ostatní Mandovia urobili hlupákov. Taktiež, rôzne prestrihy na "Alzáka" sú asi nejakou zúfalou snahou odvrátiť pozornosť od otrasného a miestami nelogického scenára. (ako napríklad v úvode pri rozhovore Manda s kováčkou) Snáď sa to v ďalších dieloch vylepší ale veľmi by som v to neveril, infantilný Filoni spolu s Favreauom sa budú zjavne len točiť v kruhu a celá táto séria bude podobná úrovni Boba Fetta alebo nebodaj až Kenobiho. ()

Fanda.Boukal

Tak já vám nevím. Přijde mi to že nám tvůrci trochu zpanikařili a snažili se rychle vymyslet co vlastně bude dál. Epizoda je taková roztahana a rozházená všude možně. Reálně to působí jak příběh co sem si vymýšlel jako malý kluk nebo jako 3 epizody sestříhané do jedné. Snad to byl jen trošku chaotický uvod a dál už se to nějak srovná. ()

Daniel2003

Vzhledem k mému fandovství co se Star Wars světa týče, musím být tady přísný kritik. Na Mandaloriana byl tenhle díl špatný. Vizuální nuda (kromě scény s vesmírnými velrybami), hudební průměr, scénáristká rychlokvaška. Tudy cesta nevede! ()

Sebule

Je to tam!! Mandalorian je zpátky a nesmírně jsem se těšil. První díl jede od začátku do konce, představuje nám piráty a staré známé tváře. Opět vizuál je krásný, hudba je skvělá, ale děj se bude muset ještě dovyprávět trochu, protože bych se nedivil, kdyby nějací diváci byli zmatení. Jinak za mě nesmírná spokojenost zatím. Hodnocení: 8,5/10 ()

jjjerry

Pro děti asi dobré. Pro fanoušky SW zklamání.  Herzní epizoda stylu "leť na planetu A, zjisti jméno města, vrať se pod město a splň misi". Jinak žádný příběh, žádná logika. Odmyslete si kostým a Grogu a zjistíte, že to nemá hlavu ani patu. A ten úvod byl teda trapárna, každý na zádech trysky, raketomet ale musí přiletět Mando. Jako proč? A pirát kapitán "černý perly" to bylo zase co? :( Ukázka, jak dobrý byl Andor vedle téhle dětinské trapárny. ()

swenyx

Mandalorian má nový cíl, očistí své hříchy a vykoupit se z toho, že odhalil svůj obličej. Musí proto letět na Mandalor. První díl docela stagnoval, i když interakce s piráty byla cool, vidět ale zpátky staré postavy potěšilo a doufám, že se podaří opravit droida IG-11. ()

Sombreri

Vizuál povedený (easter eggů celá řada), scénář a dialogy tak tupé, že i Marvel s Netflixem závidí. Jestli toto Favreau tvořil 2 roky, tak musel podstoupit lobotomii. ()

MoziMedve

Díl je krátký a popravdě nic moc se v něm ani nestane. Nicméně je hezké vidét oblíbené postavy znovu v pozdějších dílech se tempo znovu rozjede. Co mě ale docela naštvalo je politika ze strany Disney+ kde evidentně očekávájí, že každý bude dělat domácí úkoly a sledovat každý jeden seriál co vypustí. Já jsem seriál a Boba Fettovi viděl, o tom to není, ale na začátku dílu není rekapitulace a ani během dílu nějak nezmíní co se mezi sérií 2 a 3 přihodilo. Tudíž pokud koukáte pouze na seriál Mandalorian tak musíte být při tomto dílu zmateni tím, kde vzal stíhačku, jak to že jsou zase spolu? Co se sakra stalo? Máte dělat domácí úkoli a koukat na další seriály kde 2-3 díly byli vyloženě o mandalorianovi a na začátku 3tí série Vám rozhodně budou chybet. Je to precedenc který se mi ani trochu nelíbí. ()

Bender0101

Aby začátek 3. série dával malinko smysl, musíte vidět jiný seriál (Boba Fett). Jinak se budete velmi divit, jak to, že je Grogu znovu s Dinem, který má novou loď, je odpadlíkem (i když má Darksaber, takže je vlastně vládce Mandalorianů, což Zbrojířka nějak neřeší) a chce se vrátit na "cestu". Pokud jste Bobu viděli, divit se budete i tak, protože v onom seriálu byli Zbrojířka, Paz Viszla a Din jediní přeživší Nevarra , přičemž první dva si hověli na nějaké vesmírné základně. Zbrojířka poslala Dina očistit se do Dolů Mandaloru, na což Din poznamenal, že jsou zničeny. Zde je sekta obnovená, na planetě, kam se nějak dostala bez lodí; Din, ač odpadlík, přichází za Zbrojířkou, jako by se nechumelilo, aby výše zmíněná konverzace proběhla znovu, ale opačně: že se očistí, na což mu ona odpoví, že je to nemožné. Z Mandalorianů jsou neschopní idioti; děj je nahodilý; všechno ohledně IG-11 je blbost; Greef Karga si začne s pirátským králem (parodie Davyho Jonese a jeho posádky), aniž by Nevarro mělo prostředky k ozbrojenému střetu; Bo-Katan si sama zahořkle sedí v hradě. Aby toho nebylo málo, mezi druhou sérií a shledáním Dina a Grogua uplynulo přesně 0-2 let (podle Favreaua). Znegovala se tady prakticky celá druhá série a zresetoval Dinův arc, pro náznak návaznosti musíte vidět jiný seriál. Vesmírná bitva je fajn, až na to, že pirátské stíhačky nemají radary a zaměřené kanóny křižníku střílí všude kolem cíle. Celkově bordel, který se podle všeho spoustě lidí líbil. ()

Wiceman

Říkám to pořád, ale Jon Favreau a Dave Filoni by měli nahradit Kevina Feige pro MCU, protože to, co udělali se Star Wars Mandalorianem .... to je prostě the best. Neskutečný a dokonalý. Bohužel roztahaný na díly (ale to už je úděl seriálů) Chci víc a to teď hned :D Grogu, Din, Karga .... vše naprosto perfektně sedí a Star Wars universe se dere rozhodně tou správnou cestou :) Od nové trilogie si Jon Favreau řekl, vytvořím nový lore a žádný legends. Prostě tak to je a hotovo. A já mu za to líbám nohy :) Neskutečný, skvělý, báječný, ale jen jeden díl za týden .... to asi porodím Grogu :D ()

Desdel

Pokud jste neviděli Book a of Boba Fett (jen určité díly) budete trochu mimo ze skokového děje. Seriál si v první epizodě udržuje standard a duch předchozích dilů. ()