Mandaloriánovi skríži cestu začínajúci nájomný lovec. Namyslený mladík si trúfa na korisť, na ktorú sám ani zďaleka nestačí, a preto požiada Mandaloriána o pomoc. (Disney+)

BROKEN_

Tatooine is back! Nostalgie na mě z velké části funguje, a tady to bylo neskutečný. Stejný záběr jako z epizody IV, kdy se Obi-Wan a Luke dívaly na pouštní město, nebo přistávací ranvej ( Millenium Falcon tam stál v epizodě IV ), a nebo scéna v baru, mi udělala největší radost. Han střílel první - týpek co seděl na Hanově místě, potěšilo. Ale už dost nostalgie. Pátý díl, je stejně jako předchozí slabší, a trošku zbytečnější, jenže, pořád to dobře funguje. Baby Yoda opět kurevsky roztomilý. Triky jsou na vysoké úrovni, a jde vidět, že Disney opět nešetřilo. V dalších dílech bych rád, kdyby se děj více posunul. Jinak jsem s Mandalorianem maximálně spokojen. :) ()

Sany33

Príbeh: Mando je nútený pristáť na Tattoi aby si opravil loď. Stretáva mladého lovca ktorý sa vydáva po obávanej Fenek a rozhodne sa mu pomôcť. Nakoniec sa ale ako vždy všetko obracia proti nemu. Prevedenie: Popravde ak by táto časť nevznikla asi by sa nič nestalo. Ale fenek je celkom známa postava univerza a nôžky čo si po ňu prišli zrejme patrili Bobovi tak to ešte bude asi zaujímavé. Potešili iba milé odkazy a nostalgia z Tattoi ale to je žalostne málo. 65% ()

drackula

Zase Tatooine. Na môj vkus veľmi predvídateľné a nejako výraznejšie to nikoho a nič neposunulo. Ale že by som sa vyslovene nudil povedať nemôžem. Stále to má vysoký štandard. 70% Disney plus ()

Melios

Vitajte späť v roku 2002 keď bol Star Wars už len bezduchá sračka ,s priemernými efektami ,ktoré ani neboli nejak zvláštne , s klišé a nezaujímavým príbehom ,primitívnym prostredím a s retardovanými postavami. Presne takýmito slovami môžem zhrnúť 5. kapitolu tohoto super seriálu. Takto som si návrat na Tatooine fakt nepredstavoval. Ak chceli robiť fillery mali z toho už rovno nazačiatku spraviť anime. Prečo mám vždy také šťastie ,že keď začnem chváliť všetko sa musí dosierať? ()

bobstock

Zatím nejslabší díl, skřítek se nechá pochovat maminou z dílny a né moc přesvědčivý parťák Manda potřebuje pomoct s prvním melouchem a nic se nepovede nic se nezkazí a nic se taky nikam nehne, krom možné výměny plínek. ()

LachtanShows

Chvilku mi trvalo si rozmyslet, kolik procent si zrovna tenhle díl zaslouží, za to obecné potěšení se zprávou o tom, že se pořád dá z Hvězdných válek dělat povedený obsah, nemůžu ve finále hodnotit jinak. ()

cyphercz

neříkám, že díl neměl některá slabší místa, např. úvodní přestřelka ve vesmíru, kdy lovec odměn trefí Mannyho snad 10x a jen mu poškodí motor, načež ho Manny sejme jedním jediným výstřelem, eh... ale jinak moc fajn zastávka na Tatooine a zatím má pro mě seriál dobrou atmosféru i děj, takže paráda! ()

aR3Zz

Opět postradatelný díl. Nerozvíjí nijak hlavní záplatku a nabízí další samostatný příběh, novou lokaci a dva nové hrdiny. Ale stále mě to nenudí, ba naopak, za mne je tento trend v pořádku. Přesto by neuškodilo v každém díle alespoň o kousek hlavní linii posunout. ()

Wyrdas

Tatooine hadr. Nostalgie pro všechny generace. Fanouškům Star Wars i parodie na Star Wars srdce zaplesá. Celkově vzato to ale byl takový díl, co potřebuje dosolit i omastit. Beru to jako takovou pauzičku, kde máme vydechnout a jen se kochat známými scenériemi. Ale nemohu se zbavit dojmu, že v kantýně nehráli tu naši! A to je sakra škoda. A nezachrání to ani fakt, že opět uvidíme místo, kde Han Solo střílel PRVNÍ !!!! ()

celticek

Proti minulému dílu se to zase trochu zvedlo. Úvodní manévr z Top gunu, Mos Eisley, Tuskeni, Tatooine. Nemám rád akce ve tmě - jde vážně hovno vidět. Baby Yoda bude hitem letošních Vánoc:) ()