Reklama

Reklama

Grand Hotel

(seriál)
Trailer
USA, 2019, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

Brian Tanen

Hudba:

Jeff Beal

Hrajú:

Roselyn Sanchez, Anne Winters, Demián Bichir, Denyse Tontz, Wendy Raquel Robinson, Chris Warren Jr., Shalim Ortiz, Lincoln Younes, Arielle Kebbel (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(13)

Obsahy(1)

Danny (Lincoln Younes) sa zamestná ako čašník v Riviera Grand Hoteli na Miami Beach, aby sa pokúsil pochopiť, čo sa stalo s jeho sestrou Sky (Arielle Kebbel), ktorá záhadne zmizla pred niekoľkými mesiacmi v hoteli počas hurikánu. Nikdy si však nepredstavoval, že sa zamiluje do dedičky rodiny Mendozovcov. Lenže pod týmto luxusným pozlátkom sa skrýva mnoho tajomstiev, ktoré sú po dlhých rokoch pripravené vyplávať na povrch. (Arsenal83)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (2)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Americká prerábka slávneho telenovelovsko-thrillerovsko-romantického počinu v historickom období, ktorý bol fakt zaujímavý. Pod rovnakým názvom Grand Hotel. Len tu prišla tá modernosť a rovnaký príbeh, zápletka, ostali poznačené povinnými queer kvótami, kde asi došlo k nejakému omylu, lebo španielsku verziu režírovala pani Quer a Amíci to asi zobrali, že reku rýchlo tam dajme dúhových. EDIT: Po prvej sezóne bol seriál zrušený a tak nemá koniec. Neoplatí sa ani začať pozerať. ()

Bozvav 

všetky recenzie používateľa

Toto moderní pojetí nebylo tak strašné, jak jsem se obávala. Jistě, chyběla tam patina let dávno minulých, jistá servilnost atd. na druhou stranu přebývala hromada scén jak z mýdlové opery, ale jako celek to ušlo. k žehlení dobré. Za mne průměr průměru. ()

Reklama

Galéria (416)

Zaujímavosti (2)

  • 1. októbra 2019 bol seriál po jednej sezóne zrušený pre nízku sledovanosť. (Arsenal83)
  • Miestom natáčania bol ikonický hotel Fountainbleu na Miami Beach. (Arsenal83)

Reklama

Reklama