Láska a věrnost procházejí zkouškou nejtěžší, když se Sabrina snaží – za pomoci Greendaleových nejstatečnějších spojenců – vypořádat s novou prapodivnou realitou. (Netflix)

filmmovier

Mně to prostě pořád nehorázně baví. Jistě, první řada byla totálně nejlepší, ale nová řada mi zase přišla o něco lepší, než ta minulá, která mi zase místy přišla poněkud zmatená, a děj mně rozhodně víc vtáhnul. Kiernan je pořád absolutní jednička a kdyby v tom seriálu byla úplně sama, určitě by mi to nevadilo. Ale výborní jsou samozřejmě všichni, zejména Michelle Gomez, která je prostě zase špičková. Nové postavy jsou moc fajn, děj je zajímavý, zvraty krásně vypointované a zejména druhý díl je snad ten úplně nejlepší z celého seriálu. Ostatně stejně jako celá soutěž mezi Sabrinou a Kalibánem. Finále bylo parádní. Opět je to vizuálně skvostné, s fantastickou atmosférou a naprosto božím zpracování, a tentokrát jsem ani nenašel žádnou dějovou vatu, jsem tedy náramně spokojen. 95%. Vypadá to, že čtvrtá série bude poslední. ()

Streeper

Třetí série mi přišla hodně zmatená, děje se tam spousta věcí najednou a to se mi vůbec nelíbilo. Byl to neuvěřitelný chaos, který nedával smysl. Více mi vyhovovaly předchozí série, kde se v každém díle něco dělo a hned se vyřešilo, maximálně se to promítlo do druhého dílu, tady se všechno řeší celou sérii a nevěděla jsem na co se mám v daný moment soustředit. ()

HenryIvan

Treba uznať, že s rastúcimi nárokmi klesá kvalita. Aspoň pri prvej časti som si obrazne búchal hlavu o stenu. Neskôr sa to našťastie o niečo zlepšilo. Neviem síce či je to náhoda alebo to robia tvorcovia naschval, no postava Sabrini je tak blbá a naivná, ako keby sa v tom ich svete práve vyskytla a nechápala o čom to celé je. Cliffhenger na štvrtú sériu je slušný, ale pokračujúci pokles očakávam. ()

Jaro.Krafcik

Ale hej, rozbehlo sa to. Po slabšiej druhej serii som veľa nečakal. Sabrina cestuje do pekla a tretia séria bola prekvapivo viac nez dobrá. Síce mala iba 8 epizód ale to nevadilo. Určite sa oplatí čakať na 4. Sériu ktorá bude možno aj posledná. Česky dabing bol skvelý, aj keď som prvé 2 serie pozeral v originálnom znení. Inak, treba pridať aj žáner romanticky, lebo v každej epizóde sa bozkávalo, čo aj mierne iritovalo. 4* ()

kaylin

Třetí sezóna seriálu „Chilling Adventures of Sabrina“ je jen rozvláčným úvodem k tomu, co bude představovat sezóna poslední. Musí dojít k velké kolizi, musí se příběh uzavřít. Ale tohle osmi dílné čekání na posledních pár minut prostě není něco, co by mělo diváka nadchnout. A tak jsem se nenadchnul a dokoukal tuhle řadu spíše z povinnosti v naději, že poslední série bude lepší. ()

• Tato epizoda z části odkazuje na film Čaroděj ze země Oz (1939), kde také hrdinové čelí různým nástrahám a jdou po barevné cestě. (cmenda)