Sabrina se s Roz, Harveym a Theem vydává na důležitou misi. Prudence a Ambrose míří do New Orleans. Na baxterskou střední se vrací slečna Wardwellová. (Netflix)

Amalberga

Takže budeme dále ignorovat fakt, že Lucifer sám řekl Lilith, Sabrině ad. jméno zbraně, která ho dokáže zabít? Proč se tím nikdo nezabývá? Taky nechápu, proč Sabrina brala Nicka z pekla, stejně ho zavřela ve sklepě a nemůže s ním nic dělat. Teď když bude peklo pravidelně navštěvovat, mohla ho tam klidně nechat. Jinak se mi ztvárnění pekla líbilo. ()

darkrobyk

Hrátky s Peklem. Dostat se do pekla je jedna věc, splnit tam vytčený úkol pak druhá. Lilith chce být královnou za každou cenu, jenže pro radu a krále je jen Satanovou konkubínou. Ovšem s pomocí Sabriny, která trapně a vytrvale prahne po svém milém, co má Ďábla v těle, to možná půjde. Nic to však nemění na tom, že Staří se vracejí.... Sláva....komu? To je jedno, třeba Satanovi! ()

• Tato epizoda z části odkazuje na film Čaroděj ze země Oz (1939), kde také hrdinové čelí různým nástrahám a jdou po barevné cestě. (cmenda)