USA, 2019, 8 h 43 min (Minutáž: 54–64 min)

Kamera:

Craig Powell

Kiernan Shipka, Richard Coyle, Lucy Davis, Tati Gabrielle, Michelle Gomez, Ross Lynch, Miranda Otto, Gavin Leatherwood, Jaz Sinclair, Chance Perdomo (viac)

Děsivá nová kapitola začíná. Sabrina se noří hlouběji do temnoty a světa teenagerského čarodějnictví, které je jen pro odvážné. (Netflix)

dubinak

2. série vypilovává Sabrininy příhody a rozvíjí její osudy na maximum. Je to více sexy, odvážné, peprné, brutální, vtipné a dočkáte se i většího množství pekelných sil. Nápad stvořít tento seriál je opravdu neocenitelný a jsem strašně ráda, že si to drží úžasnou kvalitu, styl i dynamiku. Postavy jsou výborné, po humorné stránce to nejvíc táhne asi Hilda, ale nemůžu říct, že by mi tam někdo vadil. Já doufám, že se vzniku dočká i třetí řada a pokud si bude držet obdobnou kvalitu, budu uvažovat o udělení pětihvězdí celému tomuto počinu, protože je to prostě skvělé osvěžující bezkonkurenční zpracování dříve podprůměrného seriálu pro náctileté. ()

RonnieSmith

Do druhé série Sabriny jsem šla s obavami, že to půjde z kopce stejně jako například Riverdale. Byla jsem ale naprosto unešená a musím říct, že se mi druhá série líbila ještě víc než ta první. Naprosto jsem se zamilovala do Sabriny a Nicka. Herci podali stejně jako v první sérii perfektní herecké výkony a dějová linka byla zajímavá a nestalo se mi, že bych se byť na vteřinu nudila. Těším se na 3. sérii a doufám, že to bude pokračovat stejně dobře jako předešlé série. ()

pumpkinqueen

Druhá řada mě tolik nenadchla a musela jsem se do ní zakoukávat trochu déle a podařilo se mi to až v druhé polovině série, kdy se to naopak zase vyšplhalo velmi vysoko během krátké chvíle. Začátek u mě pokulhával z důvodu neuspořádanosti dějové linky; dělo se najednou příliš mnoho věcí a spousta z nich si nedokázala udržet mou pozornost a zájem. V polovině mi ale došlo, že některé ty nepříliš zajímavé zvraty byly nezbytné pro pozdější události, které si mě naopak přilákaly zpět. Postavy se začaly více rozvíjet a dostaly větší prostor se vykreslit, děj se uceloval. Dočkáme se více vtipných vsuvek, ale také morbidnějších zvratů a v neposlední řadě skvělých hereckých výkonů. Počáteční zklamání tedy vystřídalo urputné těšení se na další sérii načerpané z posledních epizod a závěrečných scén. ()

Vabr

O dost méně záživné a zajímavé než 1. série. Sabrina mi akorát odhalila konečně svou skutečnou tvář - nedokáže být pravou, dobrou, upřímnou a věrnou kamarádkou. Třeba ji bych v životě za kámošku nechtěl. Je moc fake. Bohužel je na partičku přátel zase o něco méně místa, protože Sabrina dala přednost čarodějnické škole. Díly jsou bez nápadu a dost nudné. Stopáž jedné hodiny je prostě moc na tenhle seriál. Hrozně mě taky se*e Sabrina v tom, že randí s Nickem, který je nudný, hodně nesympatický, vůbec nic nepřináší, chemii snad vůbec necítím a akorát nás tenhle vztah ještě víc odprošťuje od Roz, Thea a Harveyho. Nic se v téhle sérii za 5 dílů nestalo, a tak jsem se rozhodl to se seriálem skončit. Tu dobrou část (podle procent) jsem už stejně viděl. Vyhodnocení: To je tady celkově chyba na rozdíl od Riverdaleu, kde to je o partičce přátel a ne o Sabrině a přátelích ()

DwayneJohnson

I když je moje hodnocení stejné, jako v první sérii nemůžu se zbavit pocitu jistého zklamání. Dvojka přináší totiž navlas stejný koncept, který je už okoukaný a místy i dost nudný. Čas od času to vytrhne nějaký nečekaný moment, herec, kterého jsem léta neviděl, nebo vtipná situace, ve finále ale spíše zklamání a ptaní se sama sebe, jestli už jsem s touhle blonďatou Sabrinou nadobro neskončil. Uvidíme, uvidíme, ale jako nejočekávanější pokračování na příští roky to rozhodně nevidím. ()

• Ve scéně, kdy chce Sabrina (Kiernan Shipka) v obchodě s komiksy ukrást žvýkačky, si lze všimnout, že na polici jsou komiksy od vydavatelství Archie. Tedy vydavatelství, které které vydalo i příběhy o Sabrině Spellman. (CinemaRanger)