Psie veličenstvo

• Česko Psí veličenstvo (viac)

Rex je najobľúbenejší pes v britskom kráľovskom paláci. Keď stratí stopu svojej vyvolenej psej dámy, vydáva sa na dobrodružnú cestu, počas ktorej objaví svoje pravé ja a spozná silu skutočnej lásky a priateľstva. (Magic Box)

Carollinee

Osobně si myslím že tento kreslený film je špatný vzor pro děti a navíc ponižuje Donalda Trumpa hlavně tím jak se zde chová ohledně te feny ani nemluvě chová se tam jako zlatokopka hlavně potom co zjistila ze hlavní postava je z královské rodiny a ohledně té zmalované a tlusté fenky tak tu bych tam nedávala hlavně proto že se tam snažila dvakrát někoho znásilnit i vtipi jsou trapné a nudné takže toto je me rozhodnutí a proto dávám 1/10 ()

LadyLucrezia

Ať chcete nebo ne, jistá paralela s Lady a Trump se přímo nabízí, i když spíše politická, než romantická. Psí veličenstvo je hezký rodinný snímek, který pobaví, ale nenadchne. Možná jsem prostě jen čekala víc od snímku avizovaného dva roky dopředu. Nicméně musím pochválit uměleckou stránku filmu, neboť věrnost prostorám Buckinghamského paláce se nezapře a rozhodně bych ji tak kvalitně v animáku opravdu nečekala. ()

zmrzlinka002

Je škoda, že není přeložen dubbing stejně jako v originální stopě, neboť tam padlo celkem dost sprostých slovíček, které dávají filmu mnohem lepší nádech. ()

Little_Sawy

Toto proste vidieť nechceš. Nechápem ako môžu byť corgi tak nádherný a tu pritom tak dementný. To proste nepochopím. Vanda bola totálná štetka a Tyson skurvypes. ()

Megahead

Animáky mám dosť rád, ale toto bola neskutočná blbosť s množstvom nedotiahnutých alebo trápnych/protirečiacich sa nápadov. Na začiatku sa Rex skoro vždy správa ako arogantný, hlúpy a nevychovaný pes, postupne sa trošku dá do laty. Časť s Trumpom a jeho psou nadržanou fenou je tiež nepodarená. A v útulku to len dotiahli k tragickému koncu: fena Wonder (ak si dobre pamätám) si ho nevšíma do tej doby, než zistí, aký ma pôvod. A tak by som mohol pokračovať ďalej. Proste nezaujalo ma tam skoro nič. ()

krysarr

Extrémně trapná první čtvrthodina, málem jsem to vypnul, nakonec to docela šlo, druhá půlka byla lepší. Ale i tak by to bylo na dvě, máme ale 2 corgi, tak to ještě naskočilo. Zázraky ale opravdu nečekejte, podprůměrný animak se solidní animací, Trumpem, jednou zuzovou homokladou a par vtipky. A tlustou kralovnou :) ()

MarekTulen

Nevím proč na mě tenhle film tak zapůsobil, však tu nebylo nic nového. Příběh celkem klasika, vtípky taktéž a to že hlavní hrdinové filmu jsou psi není poprvé. Co tedy mě na tomto tak bavilo, asi jednoduše že je to další animovaný, skvělý, bombový psí filmíček. Co ale klasika nebyla je prostředí odehrávající se u královny nebo původ z Belgie. Určitě doporučuji.. ah jak jsem si zamiloval Corgiho! :3 ()