Tajný život maznáčikov 2

• Česko Tajný život mazlíčků 2 (viac)

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrení skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí zahájiť záchrannú akciu. Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť. Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami. (CinemArt SK)

Figu

Čistě průměrnej animák vyloženě pro nejmenší publikum... Je to trochu rozjetější jednička, která slepuje tři příběhy do jedné závěrečné koncovky. Tam si myslím, že si lidi zodpovědný za Maxe a Barona s tou story vyhráli daleko víc jak u předešlýho dílu. Hvězdu musím přihodit za to, že kino zážitek otce se svojí tříletou dceruškou je pocit k nezaplacení! Jo a taky Kohout s krocanem jsou lehce frajeři! Blllllll Blllll Blllllll 70% ()

VanTom

Bez pořádné dramaturgie se tři samostatné dějové linky spojují až v akčním finále, ale vlastně to do formátu jednoduchých, bláznivých anekdot o svérázných domácích mazlíčcích zapadá. Povrchní, spotřební animovaná groteska pro děti občas pobaví fórky a narážkami, jindy si zas trochu zívnete, naštěstí neotravuje. Kdyby nic, tak po technické stránce je na co se koukat. ()

MikyAff

První díl si upřímně už moc nepamatuji, ale něco mi říká, že tenhle se mi líbí víc. Pěkné střídání lokací a různé dějové linie, které se ve finále propojí. Studio Illumination podle mě v poslední době nevydává zrovna dobrý snímky, přesto druzí Mazlíčci mě dokázali pobavit a ke konci i trochu dojmout, z čehož jsem byla sama překvapená. Animace je roztomilá a dětem se film líbit bude. Dospělák se buď pobaví a nebo bude muset tu hodinku a půl vydržet, což není tak hrozný. :) ()

Ryuuhei

To je tak, když se dojí, dojí, až je vemeno prázdné. V případě druhého dílu Tajného života mazlíčků se vydojilo co mohlo už v prvním díle, který neoslnil, ale ani neurazil. Za to dvojka je už nekonzistentní, nepropracovaná groteska rozdělená na celkem tři příběhové linky, kdy ani jedna z nich nevyniká, nebaví a rozhodně nenadchne. Nevím, jak to mají děti, sám už pár let dítě nejsem, ale já se trochu pousmál snad jen jednou a to si ještě nejsem jist, zda nebylo při reklamě. /// Viděno na Nova Cinema. ()

Terezinka198

Tajný život mazlíčků 2.0. Ano, sem a tam jsem se zasmála, ale spíše se jednalo o mou vlastní upravenou verzi vtipu, kterou jsem překroutila na černý humor nebo dost procítěný sarkasmus. Štvala mě nevychovaná děcka ze všech stran, která měla neustálou potřebu opakovat hlášky Rusáka, a to bylo na facku minimálně. Ale protože se mi první díl líbil, tak jsem se rozhodla je ignorovat a pokusit se je nezabít. Opakování hlášek Rusáka je nepřešlo. Příště si vyberu hodinu, kdy bude menší pravděpodobnost, že tam budou rodiny s dětmi. Nebo si vezmu s sebou nějaké kolegyně, které mě jistě uklidní a zadrží na místě, abych nesnižovala počet diváků v kině. Příběh jako takový zajímavý, ale skoro nic nového se nedozvíte. Postavy stejné, pár nových jich přibylo pochopitelně, jedeme stejnou klasiku, jen jsme se přesunuli na venkov, máme trochu i víc dějových linek. Pokud nebudu brát v potaz logiku (ano, ten volně chodící tygr nebo tři "vlci" v parku a nikdo si jich nevšímá mě bili do očí asi nejvíce) a klišé (babička s kočkami a v brýlích jede jako o vyzrálý závodník skrz noční ulice.. za mě opravdu ne, ale děcka to asi bavilo), tak to bylo povedené a příjemné. Na 3. díl mě už asi ale nikdo nedostane, pokud někdy vznikne. Slabší 4* ()

• V novembri 2017 bolo potvrdené, že Louis C.K. sa nevráti ako Max po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho obťažovania. (Astonko)

X-Meni se loučí totálním fiaskem

X-Meni se loučí totálním fiaskem

09.06.2019

Tohle není radostná zpráva. Série X-Menů se kvalitativně až donedávna držela poměrně vysoko, poslední filmy Bryana Singera ale jasně ukázaly, že série je zralá na delší odpočinek, případně naprostý… (viac)