TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa Metuje k tomuto seriálu (23)

Kapitán (2018) (S01E04)

2. postelová scéna super. ()

Candace (2018) (S01E09)

Síla vagíny je nepřekonatelná, když dokáže sundat i chudáka Joea. No to je drama. ()

Série 2 (2019) (S02)

Přestože rozjezd série byl velmi pomalý, až nudný, druhá polovina série se příjemně, možná až moc rozjela, ale užíval jsem si každou minutu. Vše je navíc doplněno skvělým soundtrackem Blake Neelyho. ()

K čemu má člověk kamarády? (2019) (S02E03)

Tak doufám, že se tvůrci vzpamatujou, protože zatím v druhé sérii kvalita s každým dílem klesá. ()

Hodný, zlý a Hendy (2019) (S02E04)

Jako konečně se něco začlo dít, uvidíme, jestli se napětí udrží. ()

Hezký wellkend, Joe! (2019) (S02E05)

Úplně nechápu o co Candice jde. Kdyby chtěla zaútočit, udělala by to už dávno. Takhle akorát riskuje, že se Joe pokusí vyřešit situaci jednou provždy. ()

Ex-istenciální krize (2019) (S02E07)

A jsme zase ve starých kolejích, proč si sakra ty holky neuvědomujou, co všechno pro ně Joe dělá. O Dellilah zřejmě bude muset být postaráno. ()

Série 3 (2021) (S03)

3. série byla zřejmě zatím nejlepší ze všech, série postupem času nabíraly na kvalitě. Z traileru na sérii 4. mám trochu obavy, doufejme, že se jedná jen o nesprávné první dojmy a tvůrci si zase připraví kvalitní podívanou. Série byla tak krásně ukončena, že by se mohlo jednat i o závěr celého seriálu, Netflixu se ale asi nechtělo porážet dojnou krávu. ()

A žili šťastně až do smrti (2021) (S03E01)

Super rozjezd 3. série, stejně jako ostatní jsem se jí trochu obával, ale zřejmě bezdůvodně. ()

Syndrom pohřešované bělošky (2021) (S03E03)

Halucinogenní scény nemusím, Love však nezastavuje, docela rád bych viděl ukončení série, kdy Love zabije Joea a budeme sledovat už jen ji, nicméně vzhledem k obsazení 4. série se tak zřejmě nestane. ()

Madre Linda pátrá (2021) (S03E04)

Knihovnice bude zřejmě další oběť, ale Theo se mi nějak nezdá. ()

Do lesa (2021) (S03E05)

Theo mě sere, párkofest mě taky nezaujal. ()

Práce a rodina (2021) (S03E06)

Máme odpověď na otázku: "Je lepší mít za partnera někoho velmi podobného nebo naopak někoho s odlišnými zájmy?" No a Theovy problémy, to mě poser, fakan jeden. ()

Swingování (2021) (S03E08)

Tak to je dobrej rollercoaster, tenhle seriál. Wau. ()

Joe vyráží na dovolenou (2023) (S04E01)

Obával jsem se, jak půjde jen o recyklát předchozích sérií, to jsem se ale šeredně mýlil. Nová série přináší jemnou otočku v tom, kdo koho ovládá, a to se mi zamlouvá. ()

Hampsie (2023) (S04E04)

No to snad ne. ()

Liška a pes (2023) (S04E05)

Tenhle díl už zavání těžkou absurditou, ten hon v lese to jenom potvrdil, těžko říct, kam se odříznutím (jen na oko?) Kate dostanem. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021