Její matka se pustí do nového podniku a Love se obává, že ji taky může čekat velká změna. Joe si o sobě uvědomí naprosto zásadní věc. (Netflix)

Kacitr

Takže vnitřní monology vede už i Love? Hm. Musím ovšem uznat, že se jeví (minimálně zatím) jako zajímavější postava než Joe. I "její" dějová linka přináší více překvapení. Mám takové tušení, že s Theem to nedopadne dobře. (Je to mimo, ale je sranda, že té postavě má být devatenáct. No, ale herec je ve skutečnosti ještě o rok starší než Victoria aka Love) ()

LachtanShows

Ona jsou ta obecná čísla u těchto epizod vlastně dost adekvátní, já jsem ale letošní řadou snad až nevysvětlitelně opojen, že nemůžu hodnotit jinak. Sice bych novou Joeovu kořist bral jinačího vzezření, zbytek všech dějových linií mi ale opravdu baví sledovat. ()

jirikzaboj

Epizoda dává velký prostor Love a její myšlenkové pochody jsou příjemnou změnou od Joea. Její vnímání okolí je psychologickou hrou pro sebe sama a je úžasné, jak to jde dohromady s jejím protějškem. Opravdu ještě větší progres, než v předchozí sérii a bohužel aktuálně o dost zajímavější postava, než Joe. ()