Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

O_Peki

Co jste jako čekali? Já přesně toto. Akcí a fórky nadupaná dobrodružná jízda. Žádný hlubší motiv, ale slušná porce zábavy pro zimní večer. ()

Faethorius

Zabavil som sa a to bol účel. Nemal som potrebu pozerať do mobilu ako pri Black Widow či Lara Croft. Jasné nie je to žiaden Twin Peaks. Neprináša to nič nové ale je kopec filmov ktoré sú podobné no nudili ma. ()

kolly13

Oddychovka ve stylu decentního Deadpoola s velkým rozpočtem. Za pár dní zbydou jen mlhavé vzpomínky, o scénáři se nebavme a tak si užijme jednohubky s kaviárem. ()

Simon.Dobes

Potreboval som film, pri ktorom vypnem hlavu a uvoľním sa a presne to som dostal. Nenáročné, oddychové a pozerateľné, k tomu miestami zábavné a pre mňa rozhodne s prekvapivým koncom. ()

HennessyVSOP

Nádherný béčko s dobrým obdazením. JInak to moc napsat nejde. Reynolds s Johnsonem fungují velmi dobře, ke Gal Gadot mám slabost. Humor funguje, i když není nijak inteligentní. Na plátně se stále něco děje, vystřídají se tam úplně všechny adventurní klišé od nacistického pokladu až po zasněžené rusáky. Neurazí nenadchne, což je asi to, co od toho všichni ve finále čekali. ()

Pan.Antonin

Byla to celkem příjemná jednoduchá odsýpající akční komedie se skvělými dvěma hlavními herci (Johnson, Reynolds), který čas od času potěší příjemnou akční scénou, nebo zábavnou hláškou. Bohužel třetí hlavní hvězda Gadot za nimi dost zaostává a závěr snímku se moc nepovedl. Velký dějový zvrat přicházející tak nějak odnikud je prostě riskantní filmový krok, který se ne vždy vyplatí. ()

KukulienkaHO

Skvelé tempo a energia. Solídna akcia. Podarený vizuál. Avšak... nedotiahnutý scenár (ako inak). No, scenáristi si to uľahčili až priveľmi. Lapsusy, diery, skratkovitosť a iné záležitosti znižujú kvalitu inak vcelku podarenému počinu. Príbeh nie je nijak ohromujúci, avšak je dostatočne postačujúci. Na druhej strane musím pochváliť scenár za (aspoň pre mňa) absolútne neočakávaný zvrat na konci. Na niečo som ešte zabudol?? Samozrejme. Herci sú perfektní (v rámci žánru). Chémia medzi Johnsonom a Reynoldsom (klasické hlášky Reynoldsových postáv prítomné i tu) je fantastická, neskutočne si to obaja užili (a ja som si to užil spolu s nimi). A rovnako vydarené sú aj interakcie a rivalita medzi celým ústredným triom - aj s Gal Gadot. Ja hovorím na rovinu, bavil som sa (aj napriek hlúpučkejšiemu scenáru). Má to dostať pokračovanie (a dokonca nielen jedno), avšak pochybujem, že to bude tak dobre fungovať ako prvý film aj vzhľadom na jeho rozuzlenie. Rivality medzi protagonistami sa už zrejme nedočkáme a zostane len ten dosť priemerný príbeh. A práve skrz rivalitu ma to bavilo. Nuž, sequel bude evidentne obyčajnou akčnou tímovkou. Rád sa ale zmýlim.😅 ()

Ovecka_Saki

Začíná být pravidlem, že Rock hraje ve výhradně Béčkových filmech, není tomu jinak ani v tomto filmu. A co mělo být to šokující odhalení? Však to bylo jasné už v prvních pěti minutách. Zbytečně natažená nuda. A tentokrát tomu ani moc nepomohl Ryan, normálně se aspoň zasměju jeho hláskám, ale tady ani jedné. Proč už nikdo neumí natočit dobrou komedii v této dekádě? ()

mokki5

Tak rychle přesouvání se po zeměkouli, jako tady, v žádném jiném filmu neuvidíte! A ne není to lákání na největší plus... spíše naopak. Dále, říkal jsem si, že The Rock a Reynolds si asi budou skvěle notovat, ale nestalo se a to jejich "popichování" spíše lehce vadilo než bavilo. Film vizuálně vypadá famózně (ikdyž ano je to z většiny všechno digitální), všechna ta výrazná jména potěší, ale neuvidíte nic, co už jste nikdy neviděli, a za tak moc peněz je to ohromná škoda. ()

Vaisak

Film na který bych se klidně mohl podívat ještě jednou, ale před spaním, aby to jen hrálo do pozadí. Takové filmy už jsme viděli s Dwaynem Johnsonem, takže nic nového. Raynolds je ukecaný jako vždy a z Gal Gadot udělali sex bombní mrchu. V závěrečné cca půl hodince jsem si myslel, že koukám na nového Indiana Jonesa a pak jsem myslel, že koukám na Indiana Jonesa 4 jak tam byla ta honička v té jeskyni. Takže typická americká akční komedie a já ji hodnotím 3*. ()

Dr.Love

V záplavě holywoodských "filmových trháků" si člověk opravdu může až vybírat a tohle je pod běžnou úroveň. Náckové, hodně vtipných hlášek a hlavně spoustu akčních scén. A zápletka je poněkud průhledná přece jen tak neopatrného agenta FBI nepotkáte. Vykradení několika velmi úspěšných filmů a jejich sflikování dohromady není záruka úspěchu. Šito rychlou jehlou. Jako film do letního kina si to dokážu představit, jen v letním kině se na film nikdo nedívá. ()

funkyman

Grc na doobeda s troma "oplacanymi" hviezdami-netreba sa ale cudovat, ze na tento spektakl sa dala top Rock-ova hviezda sveta sucasnosti..tak to aj vyzera..jeden jeho uskrn vo vsetkom- to pre dnesnu narocnu divacku obec staci..druhy fesak to tiez uz po iksty krat skusa rovnako..a dama je tam bohuzial len na garderobu a ozdobu..vyplach vkusu a zabavy na entu... ()

Sopholojong

Vyborna odpocinkova, vikendova zabava. Netflix prinasa najlepsie GP roka, v ake som uz neveril. Ano je to prepalene, logika uplne zdochla, Rock s Gadotkou nevedia hrat, len pozovat, lenze Ryan "hlaskar" Reynolds si to "stealuje" cisto pre seba, Thurber tomu nasadil zavratne dynamicke tempo, akcia strieda akciu, podraz strieda podraz a uz dlho som sa tak hlasno nenasmial - rozbijanie vitrin so zbranami, "Downtown", prezradenie identity v ruskej vaznici, osatenie Rocka v lietadle, bycia arena. Poprosim si pokracovanie! PS: Gal Gadot nie si tu najsexi zenou, tou je pre mna arabska sefka Interpolu s jej obdarenym vystrihom na party. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)