Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

veverysiak

Dannyho tlupa či Indiana Jones to síce nie je, ale chlapi sa dosť poznažili, dlho som bol presvedčený  o ľahkom nadpriemere, ale koniec ma dostal, najviac celá sekvencia s ryšavcom Edom, tých dvoch utajených milencov síce nemusím, ale Ryan je moja srdcovka, ktorá nielen tu odviedla robotu aj za nich, takže 75%. ()

Poleloukales

Královsky jsem se bavil. Je to volovina. Ale přiznaná a na nic si to nehraje. Vzhledem k častému opakování slova "sterilní" v místních komentářích doporučuju tento postup:  1. shlédnout film 2. napsat vlastní koment 3. teprve potom přečíst recenze třetích stran ()

Crowus

V poslední době jsem se přesvědčil, že to co říká filmová kritika naprosto nekoresponduje s tím na co se chci dívat. Tohle je za mě 3-4 a úplně v pohodě film. Možná k té 4 i dozraje. Doporučuji. ()

BlackAdder87

Na filmu je daleko zajímavější obsazení, než film samotný. Po příběhové stránce ho předčí i takový Flynn Carsen. Je to koukatelné a průměrně zábavné, přitom tomu stačil jen promyšlenější scénář a mohla to být pecka. ()

tabu

Hezky se na to dívá, občas i nějaký vtípek funguje, ale jinak je to prázdné. Akce nic, zvraty taky ne, ani se mi nechce vymýšlet více co k tomu napsat, samo nic nepřichází. Vzhledem k tomu, jak drahý projekt to byl, a jaké má obsazení, slušný úlet. ()

Franki69

Ryan Reynolds jede na dobré vlně a v kariéře za sebou nechává další film, ke kterýmu se budu rád vracet, když se prostě budu chtít pobavit. Stejně jako k Hitman´s Bodyguard nebo Deadpoolům. Red Notice je prostě lahůdkářství, dovolená u moře all inclusiv, žádný starosti a hlubokomyslná poselství. Akce je dost, ústřední trojice Rock/Reynolds/Gadot je charismatická. Fakt tu někdo řeší že zápletka není originální? Že tu máme přehlídku žánrových klišé? No a co? Chodíme se bavit na fotbal nebo hokej, kde se hraje furt to samé. Důležitý je přítomný okamžik…a tvůrci Red Notice nabídli solidní honbu za pokladem, jaká tu už nebyla roky…V exluzivním balení, patřičně vymazlenou, v které ani minuta nenudí. Dávám 90 % ()

HNTR

Upřímně, jsem od téhle trojice očekával víc... Reynolds a Rock dejme tomu, ale i přes to hrajou pořád dokola to samé a ve filmu z nich podstatě nic nového nevyždímali... Ozvláštnění je však v tom, že hrajou spolu a poměrně to funguje. Bohužel do této chemie nezapadá Gadot, která je sice sympatická, ale tím to tak končí. Jinak je tu spousta vykrádaček z jiných filmů. Např. Indiana Jones... Normálně bych dal dvě hvězdičky, ale za Eda Sheerana a jeho referenci na GoT dávám tři. ()

Ace.A.T.L.

Ono si to na nic nehraje. Ono to ví, že to lidi budou brát jako kopii Indyho. Ono to prostě potřebuje jen vydělat a pobavit. A přesně to se tomu podařilo. Ani, když budu hodnotit a porovnávat, s ohledem na jiný filmy, musel bych jít dolu s hodnocením. Ale když si vezmu to fajn, co v Indym miluju a dám do toho herce, co mě baví, dostanu svižnou, vtipnou, akční a dobrodružnou komedii, u který jde hlavně o to, vypnout hlavu a užívat si. Jako samostatnej film za mě 4* a DOPORUČUJU ()

bonovox

Red Notice je film ktorý je vytvorený na autopilota. Všetko je v ňom predvídateľné, herci hrajú tak ako to všetci na základe charakterov postáv očakávame, akcia je priemerne natočená a humor je miestami dosť silený. Na jeden sobotný večer ok, ale rýchlo na tento snímok zabudnete. 50% ()

Oggy007

Žánr akční komedie. Co má za úkol? Akci a pobavit. A to splnila na 100%. Reynolds s Johnsonem fungují, i když to z větší části tahne Ryan. Děj je trochu předvídatelný a postupem času ztrácí trochu dech, ale pořád je to nadprůměr ve své kategorii. ()

Sunwheel

Prakticky podobný "námet" ako Dwaynov starší film Rundown, akurát so zmeneným komparzom. K tomu súčasnejšie herecké hviezdy a v rámci trendu vykrádanie starších dobrodružných klasík. Aby toho nebolo málo, očakávanie nulového geografického prehľadu u diváka a pridávanie čoraz väčšej trápnosti a máme tu pre dnešnú mládež skvelú porciu zábavy! Nečudoval by som sa, ak to bude mať nekonečne veľa pokračovaní. Ibaže by mainstreamový divák, čo okrem Netflixu nepozná kinematografiu mal vkus. ()

trickmaster

Vykradení Indyho i s náckama, egyptskou tématikou, no všechno tam je, dokonce i znělka v podání Reinoldse. Ed Sheeren, co se jen tak mimochodem zmíní, že hrál ve hře o trůny xD, prostě všechno tam je. Večerní pohodová oddechová, kde "The Rock" nehraje toho testosteronem vyhnaného steroiďáka, ale docela sympaticky vykreslenou roli. Wondera Woomen taky skvělá. 4/5 ()

koudymen

Na nejdražší film netflixu, opravdu povedený, diky skvelemu obsazení dávám 4 hvězdy. Vytknout musím triky, které jsou hodně viditelné a proto bych dal 3 hvězdy. Ale Reynolds dodává filmu ten správný humor. Doporučuji ()

Veber

Není to špatné, ale zase nic, z čeho bych si sedla na zadek. Potěší zmínky filmů (Indiana Jones nebo Pulp Fiction), pobaví třeba, když ruský voják lajkuje obrázky Vladimira Putina nebo Ed Sheeran. A pár vtipných hlášek by se taky našlo. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)