Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Shaddy1 odpad!

To jako vážně? Naprosto neoriginální, generický a stupidní akčňák, u kterého jsem nevydržel ani do poloviny.  Dwayne potvrdil, že se neštítí žádné role. Příště se na něj těším v roli pana Hankeyho! ()

Worry77

Klasická Netflixovka vytvořená pro jedno zhlédnutí. Pokud hledáte něco bez jakýkoliv hloubky a chcete jenom zabít večer tak why not. Je to plný momentů kdy si řeknete, že filmaři asi vynechali na střední škole fyziku nebo že ten green screen bije do očí a působí naprosto odporně, ale pokud jste do toho už šli se stejným očekáváním jako já, tak vám to bude úplně jedno. Já od Red Notice dostal přesně to, co jsem očekával. Občas vtipnou komedii, která sází na hlavní tři hvězdy a o který si druhej den budete sotva pamatovat název. Ale neříkám nic, párkrát jsem se zasmál a mám docela rád Ryana Reynoldse. Na volnej večer ušlo. (55%) ()

LdaVinci

Bavilo mě to, a docela hodně, akorát už mě fakt do očí bijou nějaký nereálnosti a náhody, který se dějou proto, aby příběh mohl pokračovat tak, jak si scénáristi přejou. Je pravda, že v minulosti jsem asi hodně podobných akčních filmů hodnotil kladněji, ale třeba to někdy taky ještě upravím. No jinak na pohled pěkný, jsou tam vtipné momenty, skvělá Gal Gadot, Reynolds a The Rock jsou taky super... jo, pohodová oddychovka. ()

papadoce

Dobrodružná p*****nka za veľa prachov od Netfláku. Bezstarostná jazda s ukecaným Ryanom, premýšľavým De Skalom, usmievavou Gal a tupou cigánočkou z Bollywoodu. Ničím to neuráža(lo)(vysvetlím neskôr), ak sa viete povzniesť nad scenáristické lapsusy a vyrovnáte sa s faktom, že všetok rozpočet zožrali hviezdy, preto kamene boli už len papierové, zelené plátno naozaj zelené a ani sa tým moc netajili. Ja by som za takú drahú fušerinu dal normálne max dve hviezdiny, ale preto, že český dabing v podaní Reynoldsa ma párkrát trochu rozosmial, tak som normálne uvažoval, že pošlem na oblohu aj tretie svetielko. Ale to už akože naozaj maximum. Ozajstný problém, ktorý mi to nedovolil, však prichádzal časom. Čím dlhšie film trval, tým viac urážal inteligenciu dospelého diváka a približoval sa späť ku dvom. Možno ak by to malo ešte o dvadsať minút viacej, tak klesneme aj na jednu. Nestihlo sa, ale musel som privrieť všetky dve oči. Najmä keď prišiek trápny klinec v podobe Ed Sheerana sme sa nebezpečne priblížili ku druhej triede osobitnej školy v Nižných Smilníkoch. A Chavier Sotomajor mal ozaj veľkú hlavu k telu, mimochodom. Strašná krávovina. Aj jedna hviezda by mala výpovednú hodnotu, vážne. ()

RAFT

Tak ,další film co se Netflixu povedl. Režisér natočil film dobře.Ani na chvíli sem se nenudil. Film nám krásně odsejpá. A hvězdné trio herců Johns, Reynolds, GAL Gadot ve filmu pobavili, zahrané taky dobře. Plno hlášek ve filmu najdeme tobě džusìček nedám nebo Ed Shreeran a jeho malé cameo spolu s hláškou to zabil. Ve filmu jde o skvělou zábavu a hlavně se odreagovat. Pokračování jestli někdy bude, tak klidně sem pro. Za mě 80% ()

alldo.raine

Ani bych nečekal, že mě tato sestava zklame. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Pohodičku, u které se zasměju, nebudu muset sálo dlouze přemýšlet, pokochám se Galdotkou a zasměju se s Reynoldsem. Rock to svoje. Prostě odlehčenější heist sranda. Za mě mnohem povedenější než předchozí Rockovka na Netflixu Jungle cruise. Pokračování se nebráním! ()

JohnZ87

Zábavná dobrodružná akční jízda protkaná spoustou vtipných momentů a úderných hlášek. Chemie mezi ústředním duem Johnson - Reynolds funguje na jedničku. Gal Gadot mi ovšem ve filmu příliš nesedla. Škoda trochu nemastné neslané pointy, která zásadním způsobem mění vyznění příběhu a bohužel k horšímu. 70% ()

neo250

Celkom som sa zabavil. Netreba však očakávať od filmu veľa, keďže je to totálna oddychovka na večer. Hlášky boli super no najlepší bol Ed Sheeran a jeho Game of Thrones :D ()

sunfreedom

Deadpool bez nadpřirozených schopností. Dobrá odpolední oddychovka, ale Reynolds to podle mě nemá zapotřebí. Po shlédnutí jsme se shodli, že jediná opravdu vtipná a dobrá scéna přišla při honičce v Porsche. Jestli bude dvojka, tak to už teď je jasná dvouhvězda a ztráta času. ()

boo-boo

Celé to bol hrozný nezmysel, nemalo to dušu ani gule, tak som sa fixoval na Gal Gadot a so šťastím to prežil. Z deja si nepamätám nič a naozaj neviem, či to bolo tým, že som slabo sledoval, alebo tým, že sa nikto nenamáhal, aby ho nejak tvoril. ()

Maniik88

Jeej to ale nefungovalo. Nefungoval vtip, chémia, preplásaná akcia z celého sveta. Zrada zrady zradou ani nič. The Rock ma vyslovene nudil, Raynolds už tou držkou otravoval, Gal vie síce vyzerať, ale tak nejak všetci 3 hrali len to čo vždy. Režisér a scenárista v jednom asi nedostane moc pochvál. Sem tam sme mali dobrú scénku, ako naháňačka na začiatku, občas som sa trochu zasmial, ale celkovo to bolo varila kočička s pejskom dort. Všetkého veľa a všetko zmiešané dokopy, tak že to dokopy nefunguje. ()

Shitonit

Téměř bez zaklopýtnutí se děj řítí televizní mlhovinou, řítí se řítí a naštěstí se nevřítí do řiti, smysluplná jednohubka která pobavila a nechala mě v klidu vydechnout naposled. ()

maramashi

Myslím si že každý jeden z nás čo si film pustili vedeli do čoho idú, veď tak povedzme si pravdu  nemôžme čakať od filmu z produkcie Netflixu s obsadením The rock, Ryan Reynolds a Gal Gadot že to bude srdcervúca fylozofická dráma a tak aj ten film treba brať. Proste jednoduchý odlahčný akčný film na piatok večer. V podstate to bolo v pohode prostredia pekné, akcie slušné, zvraty pekné a nečakané no humor miestami dosť zlyhával. Dosť mi to pripomínalo 6 undergorund. Jediné čo ma naštvalo je PG-13 rating. V podstate to naplnilo moje očakávania. 60% ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)