Svět umění nezná hranic. A to ani v případě Josephine (Zawe Ashton), která najde skvostná umělecká díla po zemřelém. Než aby je vyhodila, jak stálo v závěti, vezme je pod svá kurátorská křídla a začne je zpeněžovat. Jenže obrazy nejsou tak andělské, jak by se předpokládalo. Skrývají něco temného a hrůzného z malířova života. Na to se postupem času přijde, ale to už je příliš pozdě! (Rodriguez)

lineker

Celou dobu jsem přemýšlel, co mne to celé připomíná, celou dobu jsem si říkal, že je to celé hrozně divné, a uvažoval o tom, že to snad ani nedokoukám. Vždy se však objevila jako zázrakem nějaká pasáž, která mne donutila dát tomu ještě šanci. No a najednou byla hodina a půl pryč a můj finální pocit nebyl nikterak děsivý. Pro mne to vyznělo, jako laciný retro film z prostředí, které si hraje na krásu o okázalost, a přitom je prolezlé falší a amorálním chováním. Chceš se chovat svinsky, tak budeš platit. ()

milaninoo

Tak to nemnělo chybu takhle nějak by to mněl vypadat horror se vším všudy komenty zdejších uživatelu nechápu co je dobré to je dle nich špatné a naopak!!! ()

ZuziBoss

Vubec nechápu ty relativně nízké komentáře. Ten film byl naprosto dokonalý... Rozhodně nebyl nudný. Ano, není to horor, ani to není vyloženě detektivka. Je to fakt takové drama / satira. A rozhodně stojí za shlédnutí. Já tleskám. ()