Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (viac)

Recenzie používateľa v.indruchova k tomuto seriálu (2)

Ztraceni ve vesmíru (2018)

Se mnou to nerezonuje, sotva jsem dokoukala první díl první serie. Spoustu nelogických věcí. Logika si prostě vzala dovču. Na takovou akci do vesmíru se zdá, že vybrali sposutu nekompetentních lidí. Do toho nějaké klasické nazajímavé rodinné problémy. A co to velice hluboké dialogy?! Jdu si radši číst knihu )mystery story( s mysteriózními prvky. Ztráta času. ()

Dopad (2018) (S01E01)

Vidí někdo spoustu nelogických chyb? Nebo pokud mi něco uchází, tak stejně se mi celá rodinka se svou RIP lodí zdá jako banda břídilů. Srazí loď nějaké vesmírné objekty a ten lodní počítač nic, neupozorní, neví. A jak jsou vycvičení na takové situace o kterých tvrdili že to trénovali?! Neznám žádný seriál ři film co vnikl dříve. /Děcko řekne, že je problém tátovi a táta odpoví "bude to v pohodě". WTF. Rodinka samozřejmě musí mít jednu dceru afroameričanku, když celá rodina má naprosto jiný genetický materiál. Ach jo, nechcete náhodou, aby babička třeba byla japonka, a stejda hispánec? ()