Robinsonovi se cestou do vesmírné kolonie kvůli nepředvídatelným okolnostem dostanou na neznámou planetu, kde musí přečkat těžkou noc. (Netflix)

v.indruchova

Vidí někdo spoustu nelogických chyb? Nebo pokud mi něco uchází, tak stejně se mi celá rodinka se svou RIP lodí zdá jako banda břídilů. Srazí loď nějaké vesmírné objekty a ten lodní počítač nic, neupozorní, neví. A jak jsou vycvičení na takové situace o kterých tvrdili že to trénovali?! Neznám žádný seriál ři film co vnikl dříve. /Děcko řekne, že je problém tátovi a táta odpoví "bude to v pohodě". WTF. Rodinka samozřejmě musí mít jednu dceru afroameričanku, když celá rodina má naprosto jiný genetický materiál. Ach jo, nechcete náhodou, aby babička třeba byla japonka, a stejda hispánec? ()

MoiJe

Roztahane. Za hodinu by film uz finisoval a oni este stale len bezradne dlubali nozikom do ladu. A aspon raz by som brala serial, kde sa ludia sustreduju na zaujimave problemy, a nie tie bezne z nasich zivotov (manzelstvo v upadku, navykove latky, atd). Pozitivami je asi vizual, i alienik je fajn, herci nie su otravni. Vaham, ci pozerat dvojku. ()

Necrotongue

No, co k tomu říct? Asi jen to, že evidentně nepatřím do cílové skupiny tohoto seriálu, který je zjevně určen mladšímu nebo naivnímu publiku. Hvězdičku jsem udělil jen z toho důvodu, že jsem nechtěl zodpadovat hned pilotní díl, ale žádnou radost jsem z něj neměl. Moc se mi líbil mráz, při němž tuhne voda před očima, ale vesele se venku operují nohy, z otevřené rány ani od úst nevychází pára, navíc opět funguje deus ex machina a přítomnost Judy v rodině Robinsonových mohou vysvětlit pouze kvóty a častá nepřítomnost taťky Robinsona ve společné domácnosti. ()

tron

"Nebezpečenstvo, Will Robinson." Ohoho, toto vyzerá na začiatok veľkého seriálového priateľstva. Neznámi herci, ale o to sympatickejšie postavy, k tomu dialógy, ktoré majú hlavu aj pätu, pôsobivý vizuál, celkom vydarené flashbacky (riešiace pomerne vážne veci - rozvod, falšovanie dôležitých dokumentov...). Plno dojemných, silných i vtipných momentov. A k tomu namakaný robot. ()

Anderton

Prvá epizóda tohto rodinného seriálu ma veľmi milo prekvapila. Je napínavá od začiatku do konca, triky sú slušné a rodinka nie je až tak otravná, ako som očakával. No a pochopiteľne nešlo neporovnávať s filmom, čiže aj vďaka tomuto prirovnaniu pilot LIS to dosiahol na vysoké hodnotenie. Či mu budem venovať čas aj naďalej, ešte neviem odhadnúť, predpokladám, že nie každá epizóda bude tak dramatická a časom si užijeme aj vatu. ()