Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (viac)

skipik12

No jako nevim, cekal jsem trochu vic akce a min reseni nejakych mezilidskych vztahu. Opak je pravdou. A pak strasne moc umele vytvorenych akci,situaci,ktere jsou az trapne a hlavne nesmyslne. Zkouknul jsem to asi za 5hod a to si myslim,ze jsem dost malo pretacel :)) Fakanum bych tam fakt nafackoval vsem. Za me never more ()

JanniV

Serial dobrý. Az na očividné hlouposti. Kdyz je na ledovci teplota takova, ze voda mrzne rychlosti blesku před očima, tak rozhodně neprší, ale sněží, nebo padají ledové krupičky. ()

damian

Mínus jedna hvězda za toho malýho smrada, co všechno zkurví, ale v dnešní hyperkorektní společnosti se mu za to ještě ostatní omluví. ()

tortillahot

Ono by to mohlo byt aj super, nebyt tolkeho poctu chyb, ktore tu su ...k tomu tie blbe ksichty, ktore boli vybrane robia z toho serialu B-ckovy. Panovacna matka, ktoru by trebalo vyfackat aby sa uvedomila. Tie deti s brutalnym IQ a vzdelanim, to je smiesne az velmi. Stroskotaju a dostanu sa do sraciek, kde by kazdy dospely sral kocky, a oni uplne v pohode vsetko zvladaju lebo presli specialnym vycvikom - chujovina, aj keby presli, kazdym by to butalne zatriaslo. Ta rysava dcera, ktora vzdy hodi trapnu pubertacku hlasku alebo humor - vyhodil by som ju ako prvu zo serialu. Zaporna postava doktorky s umelymi zubami je az tak skareda, ze mate chut vypnut TV, asi bol zamer. Ale ak by tam dali normalne ksichty, odpustili si trapny humor a vyvarovali sa niektorych scen ( ...doktorka za rohom sleduje a pocuva - ako v serialy Manuela, pre dochodcov) mohlo to byt dobre. Po zhliadnuti 3 dielov mam pocit, ze pozeram serial pre pubertakov a vzdal som to. ()

dunbar

Druhá séria o poznanie lineárnejšia a chudobnejšia na vizualitu aj diverzitu lokácií. Stále fajn family séria. Nič dychberúce, ale slušne pozerateľné. 3.5/5 bych řekl. ()

Nedos.

Technicky hezký, ale postavy se chovají pitomě, elektroauto nejde ,,nastartovat", když na vás spadne obří satelit tak člověk pár metrů vedle vás si toho ani nevšimne, vysílačky fungujou jak se to zrovna hodí do scénáře...... Moje technická duše u tohohle seriálu trpí víc než je záhodno. Pro mě je to nekoukatelný. ()

bonsetti

Proklikal jsem první dva díly a stačí. Technické nesmysly takové, že to fakt nedávám. Pohádka pro děti. Jedna hvězda za exteriéry, ty jsou skvělé. Souhlas s S.Dedalus **, barteca **, Jouzi.Ef **, skipik12 * ()

Vaelor

Asi to ukončím u 6 dílu, protože se z toho se stala taková neskutečná sra***. Nesnáším tyhle typické seriály, filmy, kde v příběhu figuruje jedna záporná osoba, která všechny a všechno obrací proti sobě, podkopává a pořád a pořád jí to vychází, protože ostatní členové jsou asi úplní dementi. Vždycky to na mě působí, jakože tvůrci nemají na to vymyslet pořádnou zápletku, tak tam působí tenhle článek, který vlastně pohání veškeré dění. Je to iritující, nenápadité, nudné a předvídatelné a jednoduše to stojí za hovno. A to, že v tom seriálu nedává nic smysl, se odsunuje na druhou kolej. ()

vopajslikova

Seriál pro příznivce dobrodružství a rodinných filmů, dobrá rodinka, takže odhlédnuto od nesmyslů, dobrá oddechovka. Poučila jsem se, že pro cestu mezigalaktickou lodí je nezbytný šroubovák, tenisák a halda igelitu. ()

Kosik8

Tento Sci-fi seriál mě neskutečně pohltil a neskutečně překvapil. Děj od prvního dílu první série až po konec druhé série napnutý doslova jako kšandy. Koho si ale budete na 100% pamatovat navždy? Je to určitě herečka Parker Posey, která zde zahrála naprosto famózně perfektního záporáka/nezáporáka na všechny strany aby hlavně přežila. Všemu dodává rodinné pouto vztahové kouzlo mezi Williemem a Robotem, kde by pro sebe oba udělali naprosto vše. Tento seriál si myslím, že je určen i pro ty, které vesmírný žánr neoslovuje. ()

Dratini

Už jste někdy zkoušeli prolézt bazén suchou nohou natažením igelitového tunelu? A co teprve, když je místo vody několikasetstupňové těžké bahno? Lost in space je seriál o tom, jak by to vypadalo, kdyby Kryštof Kolumbus při objevení Ameriky musel bojovat s indiány, do toho by mu vybuchl Grand Canyon, ztroskotaly všechny lodě, krysy sežraly všechny zásoby, jeho babka kořenářka by se neustále pokoušela otrávit celou posádku a on by u toho měl čas se hádat se svojí starou a nahánět po prérii svého kluka. Série naprosto nepravděpodobných událostí, kde si nejvíc hážou klacky pod nohy samotní kolonisté. Ideální eskadra na záchranu světa. Edit 2. série: Tvůrci si uvědomili chyby 1. série a konečně naservírovali slušné a dospělé sci-fi se skutečnými morálními dilematy. Jen z té Smithové mi furt naskakují vyrážky. Ta je pro hrdiny to samé, co rakeťáci pro Ashe Ketchuma. ()

mety6 odpad!

Tak prosim pekne, toto je najvacsia tragikomedia na Netflixe, ktoru som pocas karanteny videl. Nadmerne inteligentna rodinka, kde aj 10 rocne dieta je jadrovy fyzik a 18 rocna baba je neurochirurg, ktory zachranuje zivoty je vystrelena do kozmu, lebo (ako inak) Zem uz nema dostatok zradla pre nenazrane krky. Lenze vo vesmire im drbne (asi s nedostatku kyslika) a robia tak neuveritelne priblble rozhodnutia (samozrejme pre to, aby sa nieco v danej casti udialo), ktore by nezrobilo ani 6 rocne dieta, nie to tato "Rodinka Uzasnych". Nikoho z piatich mudrlantov anilen nenapadne spolupracovat so zvyskom rodiny, lebo ved naco? Sme na nejakej inej planete, 38 galaxii od Zeme a nevieme sa odtialto dostat ale najdolezitejsie su: 1. 𝒁𝒂𝒃𝒊𝒋𝒂𝒄𝒌𝒚 𝒓𝒐𝒃𝒐𝒕 𝒋𝒆 𝒎𝒐𝒋 𝑩𝑭𝑭, 2. 16-𝒓𝒐𝒄𝒏𝒆𝒋 𝒃𝒓𝒏𝒊 𝒗𝒐 𝒇𝒓𝒏𝒅𝒆, 𝒌𝒆𝒅 𝒗𝒊𝒅𝒊 2 𝒓𝒐𝒌𝒚 𝒔𝒕𝒂𝒓𝒔𝒊𝒆𝒉𝒐 𝒂𝒓𝒂𝒃𝒂, 3. 𝒔𝒐𝒎 𝒏𝒂𝒋𝒗𝒂𝒄𝒔𝒊𝒂 𝒉𝒓𝒅𝒊𝒏𝒌𝒂 𝒔𝒗𝒆𝒕𝒂, 𝒍𝒆𝒃𝒐 𝒔𝒐𝒎 𝒋𝒆𝒅𝒊𝒏𝒂 𝒄𝒆𝒓𝒏𝒐𝒔𝒌𝒂 𝒛 𝒓𝒐𝒅𝒊𝒏𝒚, 4. 𝒔𝒊 𝒎𝒐𝒋 𝒎𝒂𝒏𝒛𝒆𝒍 𝒏𝒂 𝒑𝒂𝒑𝒊𝒆𝒓𝒊, 𝒂𝒍𝒆 𝒄𝒉𝒄𝒆 𝒔𝒂 𝒎𝒊 𝒈𝒓𝒄𝒂𝒕, 𝒌𝒆𝒅 𝒕𝒂 𝒗𝒊𝒅𝒊𝒎, 5. 𝒔𝒐𝒎 𝒕𝒚𝒑𝒊𝒄𝒌𝒚 𝒗𝒐𝒋𝒂𝒌, 𝒌𝒕𝒐𝒓𝒚 𝒎𝒂 𝒔𝒗𝒂𝒍𝒚 𝒂𝒍𝒆 𝒓𝒐𝒛𝒖𝒎 𝒐𝒔𝒕𝒂𝒍 𝒗 𝑨𝒇𝒈𝒂𝒏𝒊𝒔𝒕𝒂𝒏𝒆.No a ako bonus ta "Dr. Smith", ktora je otravnejsia ako osol v Shrekovi a je skaredsia ako noc. Bvueeee, normalne sa mi ten jej otrasny xicht snival este tyzden po dopozerani. ()

rostsoft

Opravdu nevím, co si autoři snímku o divácích myslí. Já bych to osobně viděl asi tak, že si myslí, že jsme totální kreténi a nevíme vůbec nic. V tomto seriálu je tolik fyzikálních nesmyslu, že zůstává až rozum stát. Teď někdo namítne, že to je přece jiná planeta, ale kurva, fyzikální zákony o tuhnutí tekutin přece musí být všude stejné. Tady hned v prvním dílu byl tento totální nesmysl, kde tekutina tuhla odspodu, ale přitom zdroje chladu byl nahoře. Dále tam byli nesmyslné změny stran, a lidi, kteří měly být dávno mrtvý přežívají až do úplného konce, přesto nebyl žádný důvod, aby to tak bylo. Snad možná jen proto, že celý seriál je postaven na této podivné a záporné postavě. Nejenže jsem se při tomto seriálu vůbec nebavil, ale doslova a do písmene mě urážel. S koukl jsem dvě série jen proto, že jsem si myslel, že ta druhá serie bude o něco lepší a hlavně jsem se nechal unést hodnocením, které bylo dosti vysoké a tak jsem nabyl dojmu, že to přece tak pitomé bejt nemůže. Och, jak šeredně jsem se mýlil. Lidi ... to vám fakt nevadí, že to je celé protkané nesmysly? ()

Kajinek11

Miluji sci-fi , proto jsem se těšil na tento seriál. To, že se z toho vyklubal nakonec běžný rodinný počin, který má oslovit především tuctovější publikum s nižším věkovým průměrem, bych mu klidně odpustil. Masy jsou masy. Ale ta nelogičnost všeho, co se tam děje, mě i drtila. Technické nesmysly, paradoxy, i na dnešek již zastaralé technologie. Mohli se tvůrci alespoň snažit naznačit, že je to v budoucnosti. Nejvtipnější asi bylo když jim šlo o kejhák, zbývalo jim pár vteřin, do kdy měli vše vyřešit, docházel jim kyslík a oni začali řešit rodinné vztahy, :-). Dávám ***, protože po vizuální stránce super.. na seriál perfektně zvládnuté efekty vesmíru, stavu beztíže, nepostrádá to akci, napětí i hororové prvky, ale postupně to vyšumí a stane se to fádním. Je to moc natažené. Přitom je to dost škoda, s takovými efekty by šel natočit krásný a dlouhý seriál o "ztroskotání" na cizí planetě. Ale sleduji to rád, protože atmosféru a vizuální dojem to má a když to prostředí mám rád, tak se na to koukat dá. Pokud to budeme hodnotit jako rodinný seriál tak ****, pokud jako sci-fi, tak **. ()

goauld

Shlédnuty dvě série pomalu najednou v době koruny...(celkem z praktického důvodu, bo v této době se v podstatě nic nového ven nedostává, takže alespon "nějaké" pobavení u monitoru/televize) Seriál (na Netflix) špatný není, avšak je fakt, že je cílen na rodinky s dětmi. Chybí zde trochu "ztrát na životech", vše nakonec skončí happyendem a celkově těch "náhod" je tam až neuvěřitelně moc. Jako -záporačka- se mi docela líbila, ikdyž... ikdyž je fakt, že její "psychologické" ovládání jedinců, bylo až mooooc snadné. Bohužel seriál sráží to bezbřeze najivní dítko "Will" (ostatní se chovají přecejen racionálnějc). Nakonec jsem byl rád, že jsem nemusel čekat co týden na nový díl, a (svým způsobem) se nějak obzvlášt netěším na třetí sérii, protože očekávám (dle nastíněného pokračování), že se tam bude víc žvanit, než konat (navíc co s -dětskou- posádkou, letíc buhvíkam). ()

patto

vydarene a pekne spracovaný remake pôvodného seriálu hodný "publika" r.2019. Rodinný seriál so zameraním na vesmír a sci-fi no na svoje si príde vďaka kvalitnému príbehu aj člen rodiny, ktorého tento žáner až tak neláka. Držím palec nech si Netflix udrží vysoko nahodené latky tvorby a podľa výsledku akurátne vyváženého rozpočtu ako v tomto, tak aj v ďalších projektoch posledných rokov (napr- Orange is the new black, The Kissing Booth1+2, Extraction a ďalších...). Rodinný fun faktor 75%, príbeh + spracovanie 70% ps: problémom je čas zahnania deciek spať a nepustenia si ďalšieho dielu :) ()

vw.cobra

U šestého dílu první série se už začínám nudit a polovina postav mi pomalu leze na nervy. Rozhodně jsem od tohoto seriálu čekal víc ve stylu základního filmu, což se bohužel nekoná. ()