Ve třech evropských městech po sérii hrůzných nálezů obětí mladých žen začíná paralelní policejní vyšetřování. Kapitán Serhij Franko z Oděsy se snaží rozluštit tajemství vraždy mladé ženy, jejíž tělo bylo objeveno v opuštěné loďce na Černém moři. Ve Varšavě vyšetřuje vrchní komisařka Maria Sokołowska tajemný incident na nábřeží Visly, kde je nalezena uťatá ženská paže. A současně je do jednoho z pražských divadel povolán major Viktor Seifert (K. Roden), když v něm během představení najdou herci uťatou paži mladé ženy. Co spojuje tyto brutální zločiny? (Česká televize)

VanillaIce

Na webu ČT je verze 18+, kde jsou o trochu brutálnější záběry na tělo oběti, ale hlavně - je to verze s titulky. Verzi s dabingem jsem neviděl, takže nedokážu posoudit, zda je tak otřesný, jak popisují ostatní uživatelé. ()

STORM70

Po prvních minutách prvního dílu jsem se zhrozil co to na mě z telky gdáká. Dabing je opravdu šílený. Děj neubíhá a celkem se nic zásadního (až na to, že si polská policajtka pořádně zašuká) neděje. 5/10 ()

Salvator

Velká očekávání zůstala v prvním dílu nenaplněna. Slabinou je obtížná orientace v postavách a prázdné, nic neříkající scény. Například záběry z pitevny jsou tisíckrát opakovaná nuda. Zde navíc s rádoby atraktivními informacemi z kategorie orálního sexu. ()

fafejt001

PODIVNÝ patvar tří zemí , který vyznívá , zatím , v podivnou kravinu . Roden asi neměl do čeho píchnout , tak vzal tohle . Ta polská policistka se prozatím jeví jako krááá....va . Jen ten třetí policajt z Oděsy by to mohl celé podpořit . No zatím trochu ubohééé . ()

FandaF

Nemuselo by to být možná úplně špatné, uvidíme co bude dál. Nicméně přes 90% záběrů ve tmě - hnus, ubírám na hodnocení. Co se týká dabingu - nevím, koukal jsem na 3 jazyčnou verzi s titulky. ()

lineker

Na první díl slušný. Poznáváme jednotlivé postavy, místa zločinu, je nastíněno jakým směrem se bude vyšetřování odvíjet. Jediným iritujícím momentem je ten šílený dabing. ()

Save77

Úvodní titulky slibovaly docela solidní podívanou. Iluze mi sebrala lehce afektovaná a děsně drsňácká komisařka. Hádám, že v tom bude nějaký psychologický zádrhel z dětství, frustrace z otce, citová deprivace a tak dále. Jsem zvědavá, co se z toho sekání údú nakonec vyvrbí. A také jestli se mezi jednotlivými zeměmi brzy zorientuji, aby byl čas ptát se kdo je kdo. ()

quido.morava

2 silné kávy, abych neusnul - WTF - málokdy jsem hrubý,ale tady nemůžu jinak: za 1. děj se táhne jako lačnému sr*ní; za 2. herci nehrají, jen tam jsou; za 3. dialogy, dabing, logika - všechno špatně, nic z toho se nedá pochválit; za 4. jestli takto bude pokračovat i další díl, tak nevím nevím... ()