Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Davies182 k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2018) (S01)

První a poslední epizody jsou spíš jakousi nesheridanovskou telenovelou z Montany o žabomyších svárech několika rodin, jinak je ale co díl, to ryzí dramatická perla. Tahle "řada nešťastnejch příhod z Duttonovic statku a okolí" prostě umí držet diváka v napětí. Plus je to v podstatě celý nahláškovaný ulítlejma životníma moudrama a kýčovitýma metaforama, který prostě nejde nemilovat. ()

Season 2 (2019) (S02)

Jestli někdo předem čekal, že bude druhá řada fajn rodinného dramatu pokračovat ve stylu frenetické gangsterky s prvky akčního thrilleru, tak teda pěkně kecal. Jako, upřímně jsem tím úplně nechtěl zabít den dovolený, a spíš si to dávkovat postupně, jenže Davies míní a Sheridan mění, a o osum hodin později jsem najednou obohacenej o jeden z nejintenzivnějších seriálovejch zážitků tohoto roku. Trochu se bojim, že to už to letos do podobný krutopřísnosti nedotáhne ani takovej Ray Donovan, kterýmu se 2. série Yellowstone ve finále překvapivě hodně přiblížila. Nářez jako kráva (heh). ()

Season 3 (2020) (S03)

Opět potvrzeno: nikdo neumí sarkastické metafory ani do živého tnoucí hlášky ze života tak, jako je od svého stolu píše Sheridan. Nová sezóna Yellowstoneu se postavám konečně dostává doslova až na kost, a vyrývá do jejich kůží nové, pořádně zamotané obrazce. Akce jde sice letos na vrub rodinnému dramatu, ale je to drama intenzivní, a ve finále i patřičně krvavé. Zase jsem to musel jet celý v kuse do dvou do rána, jaký doporučení ještě sakra chcete? ()

Season 4 (2021) (S04)

The Duttons Ranch 902 10 strikes back, aneb znovu se trochu upustilo od thrillerové a akční složky, a spíše se budují vztahy mezi postavami (plus se jim zavrtáváme hlouběji pod kůži), ale to je v pořádku, protože v další sezóně už zase krev z přetrhaných žil poteče proudem, dejte na má slova. btw stále seriál s nejkrásnějšími scenerieme široko daleko, v Montaně by chtěl žít opravdu, ale opravdu každý. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení