Nejdrsnější věznice světa

• Veľká Británia Inside World's Toughest Prisons
Dokumentárny / Reality-TV
Veľká Británia, (2016–2023), 21 h 17 min (Minutáž: 44–53 min)

Investigativní novináři se dobrovolně nechají zavřít do těch nejhorších světových věznic, kde vládne strach a brutalita. (Netflix)

eMSiKi

1. Díl: 80% 2. Díl: 70% 3. Díl: 60% 4. Díl: 70% 5. Díl: 70% 6. Díl: 80% 7. Díl: 80% 8. Díl: 60% 9. Díl: 80% 10. Díl: 90% 11. Díl: 80% 12. Díl: 90% 13. Díl: 90% 14. Díl: 60% 15. Díl: 80% 16. Díl: 80% ()

UncleMorty

Ta vynalézavost influencerů fakt dneska už nezná mezí. To je tak když jako správnej snitch udáte všechny kolem sebe a najednou se najdou zázračný důkazy, který vás dostanou na svobodu, ale co se životem teď? Jak se říká, každej dělá nejlíp to co umí a pokud umíte bejt pravej lágrovskej snitch, musíte to prostě dělat s elánem a nejlepší způsob jak na tom zarobit? Udělat sérii vod LGBTVflixu. Některý díly působí jako správnej extrém, jiný díly zase působí jako výlet do psychiatrický léčebny. Zajímavý místa mají ovšem tendenci zakopnout na těch prazvláštně otevřených příbezích toho jak to kde chodí a za co tam kdo chodí. 4 snitchové z 5 ()

Miroslav.Zac

U vícedílných dokumentů o věznicích nebo ganzích je největší problém v jeho stereotypnosti. Jak je vidět, všude na světě to ve vězení funguje víceméně stejně a když točíte díly podle jakési předem dané šablony, brzy vám přestane záležet na tom, kde je zrovna moderátor zavřený. Jako Evropana mě samozřejmě nejvíc zajímaly evropské věznice, čím blíž Čechám, tím líp, ale ani u toho můj zájem postupem času nevydržel. ()

Beliel

Střídají se zde velmi dobré díly (zejména mimo hranice Evropy) s těmi slabšími (Evropa). Je krásně vidět liberální přístup evropských věznic k někomu, kdo jinému život zničil. To je pro mě zcela neakceptovatelné. Mít soucit s někým, kdo jinému vzal život a zničil tak x dalších není na místě. Aby si vězeň v grónské věznici chodil na rande nebo si stěžoval, že nemá playstation!? To samé Norsko, Německo...za zločin má přijít trest, ne dovolená na úkor daňových poplatníků. Opustíme li hranice Evropy, pak se dostaneme do zcela odlišného světa, kde vládnou vězeňské gangy a stát se k vězňům chová dle jejich činů. Přeplněné věznice, málo jídla, vláda kápů atd...dozorci jen na oko. Žádný med, ale tak to má být. ()