Launder Man

Krátkometrážny / Horor
USA, 2017, 3 min

Keď sa žena vyberie dať oblečenie do práčky, ktorá je v sklepe, netuší, aké nepríjemné prekvapenie na ňu na mieste čaká. (Marceloo)

Marceloo

Keď sa žena vyberie dať oblečenie do práčky, ktorá je v sklepe, netuší, aké nepríjemné prekvapenie na ňu na mieste čaká. - Podarený krátkometrážny horor, ktorý má len pár scén, ale svoju funkciu si plní a má slušné napätie. Tieto opustené tmavé sklepy som ako dieťa vždy neznášal, takže tematicky sa mi to trafilo do vkusu. Len ten strih je akýsi nešikovný a keby na ňom pán Stahmer zapracoval, určite by to bolo ešte desivejšie. ()

pornogrind

L.Stahmer překvapil celkem povedeným hororovým kraťasem, kterýmu se v tak krátké době podařilo vytvořit celkem solidní napětí. Popravdě jsem si myslel, že to natočil Sandberg. ()

SOLOM.

Já to říkám furt, že je lepší mít doma vlastní pračku a věšet prádlo normálně na šňůru na balkóně, popřípadě si koupit sušák. Chodit do těchhle společných místností, nebo veřejných „prádelen“ je vážně o držku (zvláště pro ženské). Občas zapomenete prachy, jindy se tam ochomýtne nějaký ten úchylák a problém je na světě. Tento krátkometrážní kousek je však moc krátký na to, abych si ho nějak výrazněji užil, nicméně průměr tomu určitě dám… ()

corpsy

Je ťažké hodnotiť takéto miniatúrne dielka. Nieje to nezaujímavé, je to dobre spracované, len je to až príliš krátke. ()

dubinak

Zajímavé a přijemně hororové započetí minisérie o další zrůdičce, která vás všude dostane. Atmosféra super, jen to bylo trochu moc rychlé. ()

mimars

Oceňuju, že se nejedná o několik minut nudy a na závěr laciný jumpscare, ale že se napětí buduje prakticky už od začátku a je dost intenzivní (z důvodu klaustrofobní lokace, kde se to odehrává - relativně malá místnost s pračkou, ve která je navíc několik závěsů). ()